Profile cover photo
Profile photo
Zdenka Tomaidesová
154 followers -
Pomáhám klientům najít cestu ven z bludiště. Věřím v sílu příběhů a proto jsem spustila Zdenčin pokec - podcast úspěšných.
Pomáhám klientům najít cestu ven z bludiště. Věřím v sílu příběhů a proto jsem spustila Zdenčin pokec - podcast úspěšných.

154 followers
About
Posts

Post has attachment
Večery se Zdenkou na téma: Jak mít nápad a co nejlépe jej uchovat? Nápad. Jedno slovo, které vás může posunout k něčemu lepšímu, naplňujícímu. Dokonce vám může změnit celý život.A zatímco někdy musíme jít nápadu naproti, jindy nápady přicházejí zcela samovolně. Nápad prostě přijde, nadchne nás, ale protože si jej nezapíšeme, zase odejde. To je ale velká škoda, co myslíte? Setkání nabité inspirací 5.10.17:)

#napad #vecerysezdenkou #inspirace

Post has attachment
Pár tipů z praxe….Zakotvěte v klidných vodách
– jde o to si během prezentace navodit pocit pohody a klidu? Oblíbená metoda pro to je ta s názvem kotva,
– metoda kotva pochází z NLP/neurolingvistické programování, kdy si krátkým cvičením před prezentací přivodíte dobré a uklidňující pocity. Technik je více, tak přijďte do kurzu:)

#retorika #mluvenyprojev #trema #strach

Post has attachment
Věřte si:) Jdete to
Photo

Post has attachment
K čemu jsou nám otázky? Opravdu mají tak magickou moc? Rozhodně ANO. Pomáhají rozvinout kreativitu a tvořivost. Pokud je budete dávat sobě, ale i druhým, vytvoříte kanál, který posílí vnitřní sílu pro dosažení určitého cíle. Je jedno v jaké oblasti - osobní, pracovní či obchodní. V komunikaci jsou klíčové. takové.

#projekt365 #zmena #minikoucink

Post has attachment
Co nám asertivita přináší do života? Zvýšení sebedůvěry a sebejistoty, zbavíme se nejistoty, posílíme vlastní hodnotu, zkvalitníme komunikaci při jednání s nadřízeným, kolegou, dítětem či zákazníkem.
#asertivnikomunikace #trenink #asertivita

Post has attachment
Říkám NE, ale tvůj nápad se mi líbí! Asertivita je mocným nástrojem, se kterým budete pánem, respektive paní každé situace. Asertivita kultivuje vaše komunikační dovednosti a vy se tak lépe prosadíte v komunikaci s druhými.
#asertivnikomunikace #trenink

Post has attachment
Moment, počkejte chvíli, nebo vás nedoženu... každý někam spěchá za něčím se žene. Zpravidla za úspěchem, za štěstím. Občas se stane, že na cestě jménem život chybí směrový ukazatel. Pak je dobré na cestu se zeptat.
Třeba 365 otázkami za rok. Nový projekt 365 otázek začíná 1.10.2017. Možná, že se u něho zdržíte jen krátce. Třeba u něho strávíte jen několik měsíců. Ale kdo ví? #projekt365 #zmena #koucink

Post has attachment
Co když vám řeknu… ještě lépe zeptám se vás, zda víte, že vás otázky mohou posunout dál? Možná přikývnete, možná se zarazíte, nevím. Co ale vím s naprostou jistotou je fakt, že jsem si pro vás připravila 365 otázek. Na každý den v roce jednu. Stihnete si na ně odpovědět? Kdo se ptá, ten se dozví. V životě neustrne na jednom místě
#koucink #365prilezitosti #ukazcodelas #otazky

Post has attachment

Každý z nás se občas ocitá v situaci, kdy potřebuje získat druhé pro svou myšlenku, projekt… Manažeři, politici, obchodníci, konzultanti a další, pro které je jednání s lidmi každodenní součástí jejich pracovního dne, jsou si vědomi významu těchto dovedností a zpravidla věnují jejich zlepšování velkou pozornost.

„Dělejte to, z čeho máte strach. A dělejte to opakovaně. To je nejrychlejší a nejjistějších způsob, jak strach porazit.“, Dále Carnegie

#zvladanitremy #mluvenyprojev #retorika

Post has attachment

Cílem workshopu „Kreativitou k úspěchu – využívejte skečnouting“ je trénink, které vám pomůže vytvářet vizuální poznámky. Děláte si poznámky často? Ochutnejte sketchnoting (skečnoting) je nový, moderní a velice zábavný způsob, jak si dělat poznámky. Jeden obrázek vydá za tisíce slov. Nemusíte umět kreslit, jde o myšlenky, ne o umění! Večerní workshop od 18 hod. , a to 17.10.20017:)
#workshop #sketchnoting #kresleni
Wait while more posts are being loaded