Profile cover photo
Profile photo
ZatrzymujeCzas.pl
15 followers
15 followers
About
Posts

Post has attachment
Zwycięskie zdjęcie w naszym wakacyjnym konkursie "Chcę zatrzymać czas" - gratulacje dla Danuty. :) Reszta zdjęć do obejrzenia na blogu: http://zatrzymujeczas.pl/fotografia/299-wyniki-konkursu-chce-zatrzymac-czas
Add a comment...

Post has attachment
Czas podsumować III Fotograficzne Party. Impreza się rozkręca - w ten weekend przesłaliście aż 26 zdjęć. :) W tekście omawiam 9 najlepszych fotek - tym razem najlepsze prace przesłali: Dominik Żołyniak, Paulina Doleżko i Beata Kaczmarek - gratulacje. :)

http://zatrzymujeczas.pl/fotografia/291-fotograficzne-party-spotkanie-iii
Add a comment...

Post has attachment
Zapowiedź imprezy Rock na Zielono - to coroczne muzyczne wydarzenie poświęcone pamięci Grażyny "Zielonej Zielińskiej", która była dobrym duchem wielu młodych rockowych zespołów. Tym razem zagrają dla Niej: Dead Sirens​, Rain of Sorrow​, Testor​, Killing Silence​ i Deriglasoff Band​. Gorąco polecam: :)

http://zatrzymujeczas.pl/muzyka/290-rock-na-zielono-v-zapowiedz
Add a comment...

Post has attachment
Pora na podsumowanie kolejnego Fotograficznego Party - tym razem najlepsze zdjęcia przesłali Grzegorz Kubica i Jarek Ciuruś. :)

http://zatrzymujeczas.pl/fotografia/289-fotograficzna-party-spotkanie-ii
Add a comment...

Post has attachment
Omówienie fotek z weekendowego Fotograficznego Party - czytajcie i wbijajcie na kolejną imprezę już w piątek! Czekam na Wasze zdjęcia. :)

http://zatrzymujeczas.pl/fotografia/288-fotograficzne-party-spotkanie-1
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszym tekście przeczytacie, jak za pomocą umiejętnej obróbki w programie Lightroom wyciągnąć ze swoich starych zdjęć zupełnie nową jakość i nadać im profesjonalny sznyt. :)

http://zatrzymujeczas.pl/fotografia/287-jak-tchnac-nowe-zycie-w-stare-fotki-za-pomoca-lightrooma
Add a comment...

Post has attachment
Zanim stworzyłem ZatrzymujeCzas.pl - blog fotograficzny, przez kilka lat byłem mocno zaangażowany w robienie zdjęć dla Wikipedii. Chciałem Wam przypomnieć wywiad z lutego 2014, w którym opowiadam, jak się to wszystko zaczęło:

http://www.mediaelite.pl/wywiady/986.html
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiejszy tekst jest nietypowy, bo nie zawiera żadnego zdjęcia i nie dotyczy fotografii. Do jego napisania zainspirowała mnie prezentacja "Dlaczego ludzie myślą, że nie potrafią rysować i jak im udowodnić, że jednak potrafią". To ciekawy przykład, jak dzięki odrzuceniu szablonowego myślenia można odkryć w sobie nowy talent i świetnie się przy tym bawić. Łapcie kartki, flamaster i rysujcie z Grahamem. :)

http://zatrzymujeczas.pl/blogowanie/286-jak-nauczyc-sie-rysowac-w-15-minut
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszym tekście o tym, jak zrobiłem 10 sekundową ekspozycję Mostu Galata w Stambule mimo zakazu używania statywu: ;)

http://zatrzymujeczas.pl/podroze/284-most-galata-stambul
Add a comment...

Post has attachment
Relacja z warsztatów z +Pięknografia Studio Mody i Fotografii, które zmieniły moje podejście do sesji portretowych i pozwoliły wyjść poza strefę fotograficznego komfortu. Dużo ciekawych trików na uzyskanie świetnych fotek. Polecam. :)

http://zatrzymujeczas.pl/fotografia/283-warsztaty-z-pieknografia-stylowe-portrety-w-studio-i-w-plenerze
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded