Profile cover photo
Profile photo
you'll marketing + branding
20 followers -
you'll marketing & branding sp. z.o.o. (youll.be)
you'll marketing & branding sp. z.o.o. (youll.be)

20 followers
About
Posts

Post has attachment
Interesuje Cię koordynacja projektów, praca z ludźmi? Blisko Ci do marketingu, mediów społecznościowych, komunikacji, promocji? Ważne są dla Ciebie wartości, jakość i relacje? Jesteś zaangażowany/a w to, co robisz i kierujesz się pasją? Sprawdź, dlaczego warto dołączyć do zespołu Doradztwa i Agencji Marketingowej You’ll.

Praca jako: Koordynator/ka Projektu

Główne zadanie: odpowiedzialność za koordynację prac związanych z realizacją projektów marketingowych oraz współpracę z klientami.

Miejsce pracy: Gdańsk

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, doświadczonej w koordynacji projektów, z własną inicjatywą, posiadającej doskonałe umiejętności komunikacyjne, z pozytywnym i kreatywnym podejściem do wyzwań, dobrze zorganizowanej, otwartej na ludzi, lubiącej nowe technologie i nastawionej na rozwój i naukę.

Jeśli jeszcze nie miałeś/miałaś okazji pracować w marketingu i koordynować projektów, a jesteś otwarty/a na naukę, zgłoś się do nas na staż! Zobacz, jak wygląda praca w agencji marketingowej.

Więcej szczegółów: http://bit.ly/2nHxc2W
Add a comment...

Post has attachment
Jesteś członkiem Pracodawcy Pomorza? Mamy dla Ciebie 20% zniżki na wybrane usługi: doradztwo i szkolenia dedykowane oraz otwarte (dotyczące komunikacji w mediach, działań PR, społecznej odpowiedzialności biznesu, strategii marketingowych, employer brandingu, marki osobistej, kreowania wizerunku, przywództwa kobiet i motywacyjne), prace graficzne (z zakresu projektowania logo, papieru firmowego, wizytówek, teczek, ulotek, bilboardów, roll-upów) oraz hasło reklamowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Joanna jest miłośniczką sztuki i artystyczną duszą. Prawie zawsze nosi ze sobą szkicownik. Lubi dobrą muzykę, interesuje się typografią i architekturą, a w wolnym czasie uczy się tworzyć strony internetowe. Witamy w zespole, Joanna!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Magazyn "Times Higher Education" ("THE") od ponad dekady tworzy rankingi najlepszych uniwersytetów na świecie. Teraz postanowił stworzyć zestawienie najlepszych „studenckich” miast. Głównym kryterium była liczba najlepszych instytucji edukacyjnych położonych w obrębie jednej miejscowości.
Add a comment...

Post has attachment
12. Powiedz, o co ci chodzi – jeżeli chcemy, aby nasz komunikat był udostępniany – napiszmy to wprost, uargumentujmy. Nawet argument „ucieszy nas to” przekuje. http://bit.ly/2lL5kef
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Joanna Staniszewska wystąpi na międzynarodowej konferencji New Trends in Project Management Conference 2017, która odbędzie się w Gdańsku pod koniec kwietnia. Głównym założeniem wydarzenia jest możliwość wymiany wiedzy i dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami. Joanna w swoim wystąpieniu "Self-governance - beyond leadership" opowie o nowym poziomie zorganizowania ludzi. Będziecie z nami?
Add a comment...

Post has attachment
Cykl warsztatów oraz spotkań z ekspertami dedykowany kobietom
1-30 marca 2017

Marzec kojarzy się z nie tylko ze świętem kobiet ale także z nadchodzącą wiosną - czasem idealnym na zmiany. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku z myślą o kobietach, które chcą poczuć inspirację do dalszego działania, odkryć uśpiony dotychczas potencjał i odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości organizuje już po raz czwarty projekt pt. „Marzec na obcasach”.

W ramach wydarzenia uczestniczki będą miały możliwość skorzystania z szeregu atrakcyjnych i bezpłatnych warsztatów rozwojowych oraz spotkań z ekspertami, obejmujących zagadnienia zarówno ze sfery osobistej, jak i zawodowej.

Czytaj więcej: http://bit.ly/2lgDSAT
Marzec na obcasach
Marzec na obcasach
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz poznać tajniki skutecznego PR-u? Zapisz się na szkolenie "PR - jak robić to efektywnie"!

Pamiętaj, na zgłoszenie chęci uczestnictwa zostało już tylko 7 dni! Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisz się: www.efektywnypr.evenea.pl.

Nie możemy się doczekać, żeby cię zobaczyć. 🙂
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Wobec jakiego trendu w digital marketingu dobry marketer nie może przejść obojętnie w 2017 roku?" - Na to pytanie odpowiedziało 20 ekspertów polskiej sceny marketingu i biznesu. Warto być na bieżąco :)
Add a comment...

Post has attachment
Dużo miłości w Dniu Zakochanych!
Animated Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded