Profile cover photo
Profile photo
YEŞİM SARAÇER Photography
1 follower -
Çocuk & Aile Fotoğrafçısı Göktürk, İstanbul (Photographer based in Istanbul) www.yesimsaracer.com
Çocuk & Aile Fotoğrafçısı Göktürk, İstanbul (Photographer based in Istanbul) www.yesimsaracer.com

1 follower
About
YEŞİM SARAÇER Photography's posts

Post has attachment
Maviş Defne 2 yaşına girmiş. Sevgililer Günü yaklaşınca biz de ona kalpli bir konsept hazırladık.

Defne'ciği güldürmek için bayağı uğraştık ama çıkardığımız birbirinden komik seslere dayanamadı. Bakın nasıl da kıkırdıyor :)

http://www.yesimsaracer.com
Photo

Post has attachment
Tatlı Rüzgar, 2. yaşını doldurmasını stüdyoda gerçekleştirdiğimiz konsept bebek çekimiyle kutladı!

Rüzgar'a özel hazırladığım "okula dönüş", "sonbahar" ve "pijama" konseptlerinden en güzel kareleri ekteki linkteki müzikli klipte bulacaksınız.

Sevgilerimle,
Yeşim Saraçer

Post has attachment
Doğum Fotoğrafçısı Yeşim Saraçer / Alp Ata Demir Doğum Hikayesi

Aylardan Temmuz’du. Alp Ata’nın annesi doğum fotoğrafçısı arayışındayken, daha önce gerçekleştirdiğim doğum ve yenidoğan çekimlerine ait bir albümü görmüş ve beni aradı. Ağustos’un ortasında beklenen doğum için anlaştık.

Anne-babası (“Mommy to Bee & Daddy to Bee”) tatlı Alp Ata’yı beklerken doğuma sadece 2 gün kala yeşillikler içinde çok güzel bir dış çekim gerçekleştirdik. Alp Ata için “arı” konseptindeki hamile çekiminden çok eğlenceli kareler çıktı.

Sezeryan doğumun gerçekleşeceği gün Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi‘ndeki odalarında buluştuk ve son heyecanlı bekleyişlerini kaydettim. Ameliyathanedeki doğum anını, Alp Ata’nın babasıyla ve diğer aile üyeleriyle ilk karşılaşmasını, annesinin odasına gelmesiyle ilk emzirme anlarını ve ilk aile fotoğraflarını kaydettikten sonra 2 gün sonra hastane çekimi için tekrar buluştuk.

Bu sefer Alp Ata’yı 3 günlük olarak ve annesi artık serum kablolarından kurtulduğu için ayakta duran anne-babasının kucaklarında çektim. Son olarak ise Alp’cik henüz 10 günlükken Demir Ailesi’nin evinde yenidoğan çekimini yaparak onların en özel anlarını ölümsüzleştirdik. Alp Ata’nın gaz sancılarıyla zorlu geçen bu çekimden de anne-babasının yıllarca bakmaya doyamayacağına inandığım kareler çıkarttık.

Taze anne-baba Alp Ata’nın "doğum hikayesi" albümlerini beklerlerken ekteki bu mini klibi onlara hediye etmek istedim.

Bebeğinize "yadigar" kalacak bir albüm için doğum fotoğrafçısı arayışındaysanız lütfen beni arayın: 0536 3948856

Post has attachment
Bahar aylarına girince sizin de içiniz kıpır kıpır oluyor mu?

Kış günlerini kapalı mekanlarda geçirdikten sonra baharın gelişiyle kendimizi sokağa atmak istiyoruz. Gerçi içinde bulunduğumuz bu malum dönemde hepimizde bir keyifsizlik var. En iyisi geçen sene bahar aylarından şu kareye bakıp içimiz açılsın biraz.

Nisan-Mayıs aylarondaki "sınırlı" haftasonları için Bahar temalı Çocuk / Aile çekimlerimizle ilgili bilgi almak için bize yazın: yesim@yesimsaracer.com

Ya da telefonu elinize alın ve bu numarayı tuşlayın: 0536 3948856

Sevgilerimizle...
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
"Aile" olmanın güzelliğini daha çok kavradığımız, sevdiklerimize daha sıkı sıkı sarıldığımız bir ay bu ay.

Zaman geçip giderken "bu çocuklar ne zaman büyüdüler böyle" demeden ailenizden yadigar kalacak bir aile albümü çekimi için evinizin rahatlığında biraraya gelmeye ne dersiniz?

İletişime geçmek için 0536 3948856 'yı arayın veya yesim@yesimsaracer.com'a yazın ve sınırlı sayıdaki haftasonu çekimleri için randevunuzu alın.

Çektiğimiz fotoğraflardan sevdiklerinizle paylaşacağınız böyle bir Yılbaşı kartı da hediyemiz! 😊🎄📷🎄
Photo
Wait while more posts are being loaded