Profile cover photo
Profile photo
YOHO Clinic
2 followers -
YOHO Clinic - Salon kosmetyczny i gabinet Akupunktury
YOHO Clinic - Salon kosmetyczny i gabinet Akupunktury

2 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Nowy miesiąc - to i czas na nowości w YOHO clinic ! 🎉 🎈 🎈
Już od poniedziałku zapraszamy na profesjonalny manicure hybrydowy

Dla pierwszych 10 Pań manicure w specjalnej cenie 60 zł. 💜

Zapraszamy !
Rezerwacje pod nr tel. +48 793 440 262
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gwarantujemy, że dobrze wykonany peeling chemiczny może zdziałać cuda ! ☀ ☀ Nie wierzysz ? Sprawdź kiedy najlepiej udać się na zabieg, jak zachować się po zabiegu i jak najlepiej się do niego przygotować, żeby osiągnąć maksimum efektów !
Add a comment...

Post has attachment
Nowy Rok nieodłącznie kojarzy nam się z postanowieniami zrobienia czegoś wartościowego dla siebie. Chcemy zacząć ćwiczyć, rzucić palenie lub słodycze, ale najczęściej zależy nam na poprawie naszego wyglądu, co w 97% związane jest z chęcią utraty wagi .
A oto kilka prostych kroków, które będzie Ci łatwo wprowadzić w życie:
• Chce Ci się pić – pij wodę !
• Chce Ci się jeść – najpierw wypij wodę i poczekaj (może to tylko było pragnienie)
• Rozpocznij dzień od wypicia dużej szklanki ciepłej wody z dodatkiem soku z cytryny (lub bez niej, jeśli nie lubisz cytryny)
• W jednym posiłku nie łącz białek z węglowodanami, czyli np. jeśli jesz kawałek mięsa lub ryby to do tego tylko warzywa, a nie ziemniaki, czy makaron, czy też ryż. Te ostatnie zjedz na kolejny posiłek także w towarzystwie warzyw !
• Ostatni posiłek zjedz najpóźniej o 19.00, a najlepiej o 18.00. A dlaczego ?
Otóż zgodnie z zegarem narządów niż energetyczny żołądka przypada na czas pomiędzy 19.00 - 21.00. To oznacza, że wówczas narząd ten powinien odpoczywać. Jeśli coś zjemy w tym czasie jest to trawione długo, nie dokładnie, pokarm często zalega, powstają toksyny jako wynik nie do końca strawionego pokarmu, tworzy się śluz. Rano twarz lub nogi mogą być opuchnięte.
Przerwa dla pracy żołądka powinna trwać aż do 7.00, kiedy to następuje wyż energetyczny tego narządu. Wykorzystajmy ten czas jak najlepiej. Nie opuszczajmy śniadania. Da nam ono energię i odżywienie mięśni i mózgu.
Ważne! Gdy w tym czasie (7.00-9.00) nie dostarczymy naszemu żołądkowi pożywienia będzie to potraktowane przez nasze ciało (mózg) jako zagrożenie (brak dopływu składników odżywczych). W efekcie organizm będzie kumulował, żeby stworzyć zapasy!
Czyli prosto: jeśli zależy Ci na odpowiedniej wadze koniecznie zjedz pożywne śniadanie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded