Profile cover photo
Profile photo
Wypożyczalnia samochodów Fleet Poland
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Wynajem długoterminowy w wypożyczalni samochodów FleetPoland. Sprawdź co przygotowaliśmy na jesień. Nowe marki, nowe modele, nowe atrakcyjne ceny. Śledź nasze oferty specjalne, w najbliższych danich pojawi się sporo okazji, które rato wykorzystać - http://fleetpoland.pl/wynajem-dlugoterminowy#strefa-dobrych-ofert
Add a comment...

Post has attachment
Nowa Kia Sportage w ofercie na wynajem, już od 150 zł za dzień.
Ten duży wygodny SUV to idealne rozwiązanie na wakacyjny czy weekendowy wypad. Nie straszne mu żadne drogi, zapewnia komfort jazdy zarówno po asfalcie jak i bezdrożach. Duży bagażnik i kabina pasażerska gwarantują, że wygodnie pomieści się w nim cało rodzina razem z wakacyjnym ekwipunkiem. Więcej na - http://fleetpoland.pl/kia-sportage
Add a comment...

Post has attachment
Wynajem długoterminowy samochodów osobowych.
Zobacz jak szeroka jest nasza oferta - sprawdź modele w specjalnych cenach - http://fleetpoland.pl/wynajem-dlugoterminowy#strefa-dobrych-ofert.
Wynajem długoterminowy to rozwiązanie, w wielu wypadkach, korzystniejsze od zakupu czy leasingu samochodu. Zanim zdecydujesz się na inną formę pozyskania samochodu, sprawdź naszą ofertę.
Add a comment...

Post has attachment
Dziś Kraków czekają spore utrudnienia w ruchu spowodowane wyścigiem Tour de Pologne. To takie preludium przed Światowymi Dniami Młodzieży. Zanim wyruszysz samochodem w drogę, sprawdź czy ulice na Twojej trasie są przejezdne.
Wypożyczalnia Samochodów Kraków Fleet Poland - http://fleetpoland.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow
Add a comment...

Post has attachment
Wynajem długoterminowy - Volkswagen Up.
Oferujemy ten samochód już za 1099 zł/miesiąc przy wynajmie na trzy miesiące. Samochód posiada 60-konny  silnik 1.0, a jego wyposażenie obejmuje między innymi klimatyzację, radio CD MP3, cztery poduszki powietrzne, system ABS + ESP. Szczegóły - http://fleetpoland.pl/volkswagen-klasa.
TO samochód który idealnie sprawdza się w zatłoczonych centrach miast, ale również w trasie. Wypożyczalnia Samochodów Fleet Poland zaprasza!
Add a comment...

Post has attachment
20 lipca ma zostać otwarty ostatni brakujący odcinek autostrady A4. To historyczny moment. Jest to pierwsza, wybudowana w całości i przejezdna autostrada w Polsce. Można niż przejechać od granicy z Niemcami do granicy z Ukrainą. Niestety nie obejdzie się bez utrudnień, na nowym odcinku będą występować zwężenia do jednego pasa. Całkowite zakończenie prac związanych z jezdnią (brak zwężeń), planowane jest na koniec sierpnia. Zakończenie wszystkich prac związanych z autostradą (drogi techniczne, zabezpieczenia...) to koniec października.
Wypożyczalnia Samochodów Fleet Poland - sprawdź nasze oferty specjalne na wynajem krótkoterminowy - http://www.fleetpoland.pl/wynajem-krotkoterminowy#strefa-dobrych-ofert
Add a comment...

Post has attachment
Dobre informacje dla kierowców. Wkrótce ruszy budowa węzła Poronin. To jeden z kluczowych punktów w drodze do Zakopanego, ale nie tylko. Blokuję się tu również droga do Białki Tatrzańskiej i Morskiego Oka. Inwestycja ma się zakończyć najpóźniej do końca listopada 2017 r.
Wszyscy miłośnicy Tatr, którzy przyjeżdżają do Zakopanego samochodem, na pewno odczują zmianę.
Wypożyczalnia Samochodów Zakopana Fleet Poland - fleetpoland.pl/wypozyczalnia-samochodow-zakopane
Add a comment...

Post has attachment
Zakończyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy. Reprezentacja Polski osiągnęła historyczny wynik, wygrała klasyfikację medalową mistrzostw. Łącznie zdobyliśmy 12 medali, w tym sześć złotych, 5 srebrnych i jeden brązowy. Wprawdzie więcej medali zdobyły reprezentacje Niemiec i Wielkiej Brytanii, ale tylko po pięć złotych, co spowodowało, że są sklasyfikowani za naszą reprezentacją.
Taki wynik to bardzo dobry prognostyk przed igrzyskami w Rio. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne.
Wypożyczalnia Samochodów Fleet Poland - http://fleetpoland.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Nowa Kia Sportage - samochód na wynajem.
Nasza flota powiększyła się o nowy SUV - Kia Sportage. Idealny samochód na wakacyjne wypady. Nie boi się żadnych dróg. Doskonale sprawdza się zarówno na asfalcie, jak i na bezdrożach. Zmieści cały wakacyjny ekwipunek i całą rodzinę., Samochód ten można wynająć już od 130 zł/dzień. Więcej na http://fleetpoland.pl/kia-sportage.
Wypożyczalnia Samochodów Fleet Poland zaprasza.
Add a comment...

Post has attachment
Zakończył się drugi etap rozbudowy Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice. Przed nami trzeci, ostatni etap. Dzięki rozbudowie przepustowość portu wzrośnie do 8 mln pasażerów rocznie z obecnych 3,5 mln.
Lotnisko Karków Balice, pod względem liczby obsłużonych pasażerów, jest drugim największym lotniskiem w Polsce. Docelowo w terminalu krakowskiego lotniska będzie działać 18 poczekalni odlotowych (gate), 46 stanowisk odpraw (check-in), trzy wieże przyrękawowe, pięć rękawów oraz sześć karuzel odbioru bagażu.
Wypożyczalnia Samochodów Fleet Poland Kraków Balice - http://fleetpoland.pl/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded