Profile cover photo
Profile photo
Wydawnictwo Harmonia
53 followers -
Grupa Wydawnicza HARMONIA składa się z trzech wydawnictw: edukacyjnego Wydawnictwa Harmonia, naukowego Harmonia Universalis i ogólnotematycznego Wydawnictwo Józef Częścik.
Grupa Wydawnicza HARMONIA składa się z trzech wydawnictw: edukacyjnego Wydawnictwa Harmonia, naukowego Harmonia Universalis i ogólnotematycznego Wydawnictwo Józef Częścik.

53 followers
About
Posts

Post has attachment
NEUROKOGNITYWISTYKA ROZWOJU. Publikacja dotyczy dyscypliny pokrewnej psychologii rozwoju. Neurokognitywistyka rozwoju (ang. developmental cognitive neuroscience) opisuje typowe funkcjonowanie poznawcze i traktuje nietypowe funkcjonowanie i nietypowy rozwój jako „eksperymenty natury”, które mogą rzucić światło na mózgowe podłoże prawidłowych procesów poznawczych. Książka kierowana jest do naukowców i studentów, a także specjalistów w zakresie psychologii klinicznej dziecka, psychiatrii i pedagogiki.
https://buff.ly/2zpjpFp
Photo

25 LAT WYDAWNICTWA HARMONIA
Szanowni Państwo
Z okazji 25 urodzin Wydawnictwa Harmonia przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa niespodziankę.
W dniach 15.06.2018 - 17.06.2018 na wszystkie nasze publikacje w sklepie buff.ly/2JyhKCa udzialamy rabatu 25%
Kod rabatowy: URODZINY
Kod rabatowy należy wprowadzi na zakończenie zakupów w koszyku zakupów.
Regulamin promocji znajduje pod niniejszym adresem:

Post has attachment
Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci.
Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę tj.rabat 15% na wszystkie nasze publikację ( z wyłączeniem plansz :-)) Wystarczy, że przy zakupach wpiszecie kod rabatowy MARZENIA. Zachęcamy! Tylko dzisiaj!
Regulamin promocji znajduje się na naszej stronie!

Post has attachment
Photo

Post has attachment
SZLACZKI GRAFOMOTORYCZNE
Publikacja została przygotowana dla dzieci, które rozpoczynają naukę pisania lub się do niej przygotowują. Uczeń rysuje szlaczki na folii położonej na karcie ze szlaczkami. Powinien to robić za pomocą mazaka niepermanentnego.https://buff.ly/2pO5l17
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
KOLOROWY KALENDARZ
Karty edukacyjne do nauki kalendarza
Olga Pawlik

Kolorowy kalendarz to propozycja odkrywania w formie zabawy jednego z działów matematyki konkretnej. W przyjazny sposób zachęca do poznawania tajemnic kalendarza. Publikacja jest przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym, szczególnie dla uczniów klas I–IV, choć z wieloma zadaniami poradzą sobie także przedszkolaki.

Kolorowy kalendarz może być wykorzystany do indywidualnego treningu konkretnej wiedzy i umiejętności, ale również do wzbogacenia zajęć wyrównawczych czy dodatkowych w szkole oraz do urozmaicenia terapii pedagogicznej. Może też służyć jako narzędzie rozwijające wyobraźnię i kreatywność.
https://buff.ly/2oBEZOx
Photo

Post has attachment
Redakcja naukowa: Ewa Czaplewska
LOGOPEDIA MIĘDZYKULTUROWA

Poddany ocenie wydawniczej tom z jednej strony bezapelacyjnie podtrzymuje najwyższy naukowy poziom tomów wcześniejszych, z drugiej – z dużą naukową śmiałością [...] poszerza granice współczesnej logopedii, redefiniując jej przedmiot. [...] Opiniowane opracowanie składa się z trzech wyraźnie zaznaczonych części: I – Język i kultura; II – Rozwój osób dwujęzycznych; III – Różnice kulturowe i językowe a logopedia.

Z recenzji prof. UP, dra hab. Mirosława Michalika

„Logopedia międzykulturowa” to kolejny tom z serii LOGOPEDIA XXI WIEKU – jednego z najważniejszych projektów wydawnictwa naukowego Harmonia Universalis. Obejmuje on stworzenie serii monografii naukowych z zakresu najistotniejszych problemów współczesnej logopedii pod redakcją prof. UG, dra hab. Stanisława Milewskiego oraz prof. UG, dr hab. Ewy Czaplewskiej z Katedry Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego, pod oficjalnym patronatem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego.

Post has attachment
SZALE CZY SALE?
Różnicowanie głosek sz – s
Hanna Głuchowska, Agnieszka Tarczyńska-Płatek
Mównica Logopedyczna to seria zeszytów ćwiczeń poświęcona zagadnieniom różnicowania głosek opozycyjnych i przeznaczona dla dzieci, logopedów, terapeutów, nauczycieli oraz rodziców. Zeszyt „Szale czy sale?” obejmuje materiał dotyczący różnicowania głosek szeregu syczącego oraz szumiącego: s i sz. Pomoc zawiera różnorodne, pomysłowe zabawy oparte głównie na materiale obrazkowym, które uatrakcyjnią ćwiczenia prawidłowej wymowy i ułatwią pracę nad różnicowaniem głosek opozycyjnych.
https://buff.ly/2EHheeK
Photo

Post has attachment
NOWOŚĆ!
Julian Clary Ilustracje: David Roberts
RODZINKA HARDYCH. NA WAKACJACH
Wait while more posts are being loaded