Profile cover photo
Profile photo
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
17 followers
17 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Posiadamy jeszcze wolne miejsca na studiach podyplomowych w zakresie m.in.:
projektowania 👩‍💻architektury 🏛️, mody 💃, grafiki 👨‍🎨, fotografii 📷 a także medycyny estetycznej 👨‍⚕️.

Studiuj na Uczelni z pasją !
Rekrutacja do 15 października 2018
Photo
Add a comment...

Post has attachment
FOTOGRAFIA PODRÓŻNICZA, REPORTAŻOWA I DOKUMENTALNA to kierunek studiów podyplomowych od roku ak 2018/19 realizowany w nowej formule i wzbogacony o zagadnienia fotografii reportażowej.

Studia zostały stworzone dla wszystkich pasjonatów fotografii, którzy chcą świadomie i kreatywnie tworzyć zdjęcia oraz budować nieszablonowe dokumentacje i reportaże.
Rekrutacja do 15 października 2018

Szczegółowe informacje dot. studiów: http://www.wst.com.pl/studia_podyplomowe/fotografia
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KONSERWACJA ZABYTKÓW ARCHITEKTURY I URBANISTYKI - studia skierowane do osób, które chcą podnieść poziom swoich kwalifikacji oraz poszerzyć swój warsztat pracy o nowe umiejętności. Jeżeli należysz do tego grona, koniecznie zapoznaj się z poniższym opisem!

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania do 80 % dowiedz się więcej: http://www.wst.com.pl/kursy/aktualnosci lub napisz: cse@wst.com.pl

Szczegółowe informacje dot. studiów http://www.wst.com.pl/studia_podyplomo…/konserwacja_zabytkow
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GRAFIKA REKLAMOWA - Nowy kierunek studiów podyplomowych.

To unikalny na rynku kierunek, który opiera się na dwóch filarach: uczy narzędzi graficznych i praktycznych rozwiązań.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach wzbogaciła swoją ofertę studiów podyplomowych o nowy kierunek Grafika Reklamowa.

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania do 80 % dowiedz się więcej: http://www.wst.com.pl/kursy/aktualnosci lub napisz: cse@wst.com.pl

Szczegółowe informacje dot. studiów podyplomowych http://www.wst.com.pl/studia_podyplomowe/grafika

Rekrutacja trwa!

Studia skierowane są dla absolwentów studiów wyższych, którzy już rozpoczęli karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie grafiki reklamowej i projektowania graficznego, jak również do osób pracujących już w branży reklamowej, PR lub architekturze, które zainteresowane są usystematyzowaniem oraz pogłębieniem swojej wiedzy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Visual Merchandising. Projektowanie przestrzeni wystawienniczych punktów sprzedaży - Nowy kierunek studiów podyplomowych.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach wzbogaciła swoją ofertę studiów podyplomowych o nowy kierunek Visual Merchadising.
Studia skierowane są dla absolwentów pierwszego i drugiego stopnia, którzy już rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie projektowania przestrzeni wystawienniczych i zwiększając atrakcyjność na rynku pracy.

więcej informacji: http://www.wst.com.pl/studia_podyplomowe

Rekrutacja trwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Promocja „NA OSTATNI DZWONEK”
Zapisz się na studia do 20 września 2018 r. i skorzystaj z wyjątkowej promocji.

Zyskaj do 800 zł

Szczegóły na: http://www.wst.com.pl/rekrutacja/promocje
Photo
Add a comment...

Post has attachment
22 kierunki studiów podyplomowych oraz 37 rodzajów kursów i szkoleń oferuje w nowym roku akademickim Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.
Cała oferta objęta jest dofinansowaniem. Nawet do 80 %.

Szkolenia i kursy mają tę zasadniczą zaletę, że trwają stosunkowo krótko i wyposażają w konkretną, praktyczną wiedzę. Jednym pozwalają się dokształcić, innym – rozwinąć pasje. Ich koszt wynosi ( w zależności od szkolenia od 500 zł do 9000 zł).
Kursy prowadzone są w specjalistycznych pracowniach, którymi dysponuje Uczelnia a także w profesjonalnych w gabinetach kosmetycznych czy medycznych.

Studia podyplomowe natomiast są krótszą formą studiowania już dla osób posiadających dyplom ukończenia studiów I lub II stopnia, ale chcących nadal się rozwijać, doskonalić, podążać za trendami. Dedykowane danemu obszarowi zajęcia, które niejednokrotnie skierowane są wyłącznie do praktyków pozwalają znacząco poszerzyć specjalistyczną wiedzę, a dzięki temu sprostać nowym zadaniom w pracy.
W przypadku studiów podyplomowych opłata za semestr nauki waha się od 1300 zł do 7 500 zł – w zależności od kierunku. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na raty.
Zajęcia odbywają się w nowoczesnym, przyjaznym budynku w Katowicach przy ul. Rolnej 43. Jest to siedziba główna Uczelni. Studia realizowane są w trybie zaocznym. Idealna forma kształcenia dla osób pracujących.

Zachęcamy do skorzystania z dofinansowania, jakie daje system Podmiotowego Finansowania Usług Rozwojowych. Już teraz można uzyskać nawet do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia z oferty Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl.

Oferta skierowana do wszystkich, zarówno młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania i nabyć podstawowe umiejętności przed rozpoczęciem kształcenia na wybranym kierunku, jak i osób dorosłych chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, przekwalifikować się i zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Wykaz wszystkich studiów podyplomowych i kursów prowadzonych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach znajdą Państwo na stronie internetowej www.wst.pl.
PhotoPhotoPhotoPhoto
16.08.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Kierunek Lekarski na Wydziale Nauk Medycznych – kolejna nowość w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach

Nasza Uczelnia bardzo się rozwija, unowocześnia i stwarza nowe możliwości przyszłym studentom. Do tej pory WST prowadziła kształcenie na kierunkach technicznych oraz artystycznych.
Jako pierwsza niepubliczna uczelnia na Śląsku właśnie rozpoczęła rekrutację na nowo powstałym Wydziale Nauk Medycznych, w ramach którego będzie można rozpocząć kształcenia na Kierunku Lekarskim oraz Pielęgniarskim.

Więcej informacji: www.wst.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST zaprasza do wzięcia udziału w kursie organizowanym przez renomowaną szkołę makijażu Biar Beauty Group

W ciągu 8 dni nauczysz się wykonywać makijaż jak profesjonalista.

Kurs prowadzony jest od podstaw, więc nie musisz się obawiać, że sobie nie poradzisz. Na zakończenie szkolenia odbędzie się sesja zdjęciowa, która pozwoli ci na zbudowanie portfolia.

Kurs z możliwością dofinansowania do 80%
Masz pytania - napisz: cse@wst.com.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded