Profile cover photo
Profile photo
Wujek Bohun
6,998 followers
6,998 followers
About
Posts

Post has attachment
Winter Is Coming!
Zima, zima, zima, pada, pada śnieg!
Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców? Ja postanowiłem wyjść zimie na przeciw i wytoczyłem ciężkie działo w postaci MAN Lion's City A20! Mało tego, odważyłem się wrócić na linię 107 która pokonała mnie w poprzednim odcinku. Powrót do mapy Fiktiv Szczecin to skutek kliku działań o których opowiem w odcinku. Pojedziemy również linią zastępczą za tramwaj do Stoczni Szczecińskiej a wszystko to w zimowym i przedświątecznym klimacie.
Zapraszam.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam na kolejną dawkę niesamowitych wrażeń w starożytnym Egipcie. Wydaje się Wam że starożytni byli nudni ponieważ nie posiadali zaawansowanych technologii? Mylicie się, w tym spotkaniu zadacie sobie sprawę z tego jak bardzo. Pewnie nie raz słyszeliście te pytanie, jak Egipcjanom udało się wybudować piramidy? Może za sprawą ich Bogów? Będziemy mieli bliskie spotkanie III stopnia z jednym z nich! Opuszczam miasto Memfis, pora poznać kolejne niezbadane i pełne niespodzianek tereny.
Serdecznie zapraszam.

Uwaga:
Seria zaGRAnia WB skupia w sobie wiele playlist z gier sensacyjnych, pełnych przemocy, wulgarnego języka i wielu innych niestosownych zachowań. Oglądasz na własną odpowiedzialność.
Add a comment...

Post has attachment
Seria "Modelarstwo - ciekawostki" stała się bazą do prezentacji Waszych galerii prac modelarskich, na moim kanale. Modelarstwo widzów jest opiniowane z perspektywy wykonania modeli. Moja opinia oparta jest o zasadę "czarne jest czarne, a białe jest białe" dlatego niejednokrotnie wśród słów szczerej pochwały, znajdziecie również konstruktywną krytykę oraz porady. Ten kontent ubrany jest w dawkę poczucia humoru oraz domową atmosferę. Poznaj ciekawych ludzi, zobacz do czego są zdolni, kto wie, może zaczerpniesz inspiracji?
Zapraszam.
Add a comment...

Post has attachment
Na wstępie przepraszam za tak długi materiał ale nie mogłem oprzeć się pokusie. Tak jak obiecałem, w tym spotkaniu po raz pierwszy publicznie pojadę przez nowe tereny mapy za sprawą DLC Bałtycki Szlak, znanego również pod nazwą Beyond the Baltic Sea. Dosłownie przeszyjemy pięć państw za jednym podejściem! Ciekawostki i mnóstwo informacji, gadania mojego nie będzie końca. Podziwiajcie tereny nowych obszarów, wysłuchajcie mojej opinii o nowym DLC.
Serdecznie zapraszam.
Add a comment...

Post has attachment
BBSJ to paczka serdecznych kumpli która próbuje swoich sił na gospodarstwie rolnym. W sezonie pierwszym startujemy z nowymi wyzwaniami w zupełnie nowej architekturze i możliwościami samej gry. Naszym zadaniem jest rozwój gospodarstwa rolnego na skalę przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem rozbudowy parku maszynowego, upraw roślin i hodowli zwierząt. Borykamy się z naszymi odmiennymi poglądami ale zawsze umiemy znaleźć kompromis, pomimo tego że kłody pod nogi rzucają nam wady wieku dziecięcego samego produktu. Sezon pierwszy to seria odcinków z naszej rozgrywki na mapie Felsbrunn na alpejskim pogórzu, w których to stopniowo wprowadzając modyfikacje usprawniające pracę na wirtualnych polach, czynimy progres "od gówniarza do gospodarza". Po drodze spotykają nas różne przygody, problemy, tematy do omówienia ale co by się nie działo, zawsze idziemy z uśmiechem do przodu bo wiemy, że możemy na sobie polegać. Nasze motto brzmi: współpraca.
Add a comment...

Post has attachment
Festiwal jąder... nigdy wcześniej nie celebrowałem tego kulinarnego i bardzo specyficznego święta. W imię zorganizowania tego festiwalu robiłem rzeczy, które upadlają moje sumienie gracza. Najważniejszym moim wyzwaniem stał się jeden z obozów kultu, chciałem go zdobyć za wszelką cenę. Innym ważnym wydarzeniem było uprowadzenie mojej persony, a potem jeszcze jedno a potem dostałem się prosto do piekła! Musisz to zobaczyć! Dynamiczna akcja sponiewierała moją psychikę, szukałem Boga w piekle a ten patrzył na mnie z góry.
Zapraszam!
Add a comment...

Post has attachment
Czas na opowieści przy kominku, lecz nie będzie to bajka do poduszki, opowiem Wam o wielkim spisku Renegatów. Będzie to opowieść o wrogim mieście wykutym w skale, o jego mieszkańcach których lepiej by było nigdy nie poznać, o niewolniczej pracy w kopalni srebra. Poznacie mroczną stronę miasta, poznacie nowe szokujące fakty o Markarcie. Co łączy Nordów z renegatami? a raczej co ich dzieli?
Znajdziemy się również w tajemniczym domu w którym straszy! zderzymy się ze złem rodem z piekieł!
Zapraszam.
Add a comment...

Post has attachment
Studio TML wypuściło bliźniaczy produkt w stosunku do Fernbus Coach Simulator. Podstawowe pytanie brzmi, po co? Czym właściwie jest ten cały Tourist BUS Simulator? kolejny gniot od studia TML? Co?! Tylko jeden autobus na start? W tym spotkaniu sprawdzimy plotki czy pomówienia, wyrobimy własne zdanie na temat najmłodszego dziecka studia TML i ustalimy czy warto się tytułem zainteresować. Musimy pamiętać, że prezentowana w tym odcinku gra jest w fazie rozwoju. Zdecyduj czy chcesz tyrać w trybie niewolniczym na etacie wielkiego korpo, czy sam chcesz stworzyć własne korpo. Jeżeli zdecydujesz się na to drugie, Tourist BUS Simulator jest właśnie dla Ciebie... ale Ty to lepiej sprawdź czy jesteś na to gotowy, zapraszam.
Add a comment...

Post has attachment
Z cyklu WB znowu psoci ;-)
A tak serio, kolejne nasze spotkanie rozpocznie się bardzo ambitnie a przez pierwsze 40 minut będzie blok informacyjny z prezentacją funkcjonalności nadchodzącego update o symbolu 1.33. W tym samym czasie dowiemy się o zmianach w VOLVO VNL oraz jak można je ulepszyć kilkoma modyfikacjami aby było grywalne jak szachy. To jeden z tych materiałów informacyjnych. W drugiej połowie będziemy już śmigać wypasionym jak Dreamliner Volviaczem po przeuroczych terenach Oregonu. Miała być jeszcze trzecia niespodziewajka ale czasu "antenowego" mi zabrakło, za to będą jaja jak berety, WB znowu w akcji ;-)
Zapraszam!
Add a comment...

Post has attachment
Tym razem pod lupę biorę projekt, który często mi polecaliście a który dał mi popalić. Fiktiv Szczecin v2 by TheFloxiCz to projekt który wywołał u mnie skrajne emocje i nawet nie będę ich skrywał. Czy Czeski Fikcyjny Szczecin dał radę zachować poziom mapy Projekt Szczecin? Czy Fiktiv Szczecin to lepsza propozycja od Fikcyjny Szczecin by MrYanke$? Aby się o tym przekonać wytargałem z jakiejś starej zajezdni Jelcza M185M Vectus by KajotT3D by był dla mnie pociechą, w przypadku gdy zawiedzie mnie mapa. No i teraz pytanie, zawiodła czy nie zawiodła? zawiodła? nie zawiodła? oto jest pytanie.
Zapraszam.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded