Profile cover photo
Profile photo
Wujek Bohun
6,986 followers
6,986 followers
About
Wujek's posts

Post has attachment
Hej mobilki! jak tam droga na Białoruś?
Dziurawa? no i gitara, szykują się niezłe kwiatki!
O Rosji to już nawet nie wspomnę, bo tam też mnie nie zabraknie. Nie zdążyłem nagrać na Sobotę OMSI 2 dlatego w ramach rekompensaty zapraszam Was na mega długi odcinek z symulatora europejskiej ciężarówki. Na radyjku podróż umili nam Bartas, ale temat naszej rozmowy będzie już poważniejszy.
Porozmawiamy sobie o prawach autorskich, o sytuacji na drodze, o cargotycoon a nawet o zmianach na kanale które zamierzam wprowadzić. To będzie luźna pogaducha o problemach dnia codziennego, rada jak się w tym bajzlu odnaleźć i poskładać się w całość.
Kto z nami na Białoruś i Rosję?
Zapraszam.

Post has attachment
Mamy do pokonania siedem tysięcy stopni najwyższego szczytu w Tamriel. Z Ivarstead ruszymy do Gardła Świata, na którym znajduje się świątynia Siwobrodych. Przygotujcie się na długą podróż w poszukiwaniu swojej tożsamości. Dlaczego zostałem wezwany przez Siwobrodych? Dlaczego podróż na Wysoki Hrothgar jest aż tak niebezpieczna? Co mają mi do powiedzenia Ci, których szept może zabić?
Udamy się również do nawiedzonego kurhanu znajdującego się w Ivarstead. Miejscowi miewali majaki, widzieli tam postać otoczoną świetlistą łuną. W pewnych okolicznościach wbiegłem do kurhanu lecz co tam zastałem, najlepiej zobaczyć w moim materiale.
Gram z Anią, wyjeżdża na wakacje i koniecznie chciała mi towarzyszyć w kolejnej przygodzie i mam nadzieję, że mogę liczyć i na Wasze towarzystwo ;-)

Post has attachment
Obiecany materiał prezentujący moje stanowisko, nagrany niechętnie ale jednak powstał. To jedyny taki materiał i nie będzie nigdy więcej, dlatego postanowiłem zatrzymać się przy każdym urządzeniu i co nieco o nim opowiedzieć. To nie będą recenzje gadżetów, to nie będzie ich reklama, to nie będzie lans czy też inne bzdurne przypuszczenia, będzie to prezentacja jak się patrzy! Nie usłyszycie o specyfikacji mojego kompa, cennikach urządzeń ani też marudzenia o tym co jest dobre a co złe. Celem tego filmu jest ciekawostka, alternatywa, inspiracja, moja wizja, moje stanowisko oraz realizacja obiecanego materiału. Zapraszam Was do mojego świata i to na dłuższy czas.
Zapraszam.

Post has attachment
Odcinek powstał przy współpracy kolejnego teamu, który cieszy się ogromnym szacunkiem w środowisku gry, za sprawą swojego dzieła. Mowa tutaj oczywiście o projekcie Poland Rebuilding. Moim gościem na radyjku będzie Rafał W. który opowie nam o zapleczu projektu. Wśród cennych informacji, usłyszycie również naszą luźną rozmowę o środowisku gry i nie tylko.
Znowu się to stało, znowu wywaliło mnie z gry do systemu i znowu musiałem kombinować. Po rehabilitacji technicznej, gra postanowiła się pretensjonalnie zbuntować, za mało śmigam wirtualnymi ciężarówkami ;-)
Zapraszam.

Post has attachment
Kontynuacja rodzinnej gospodarki w Lossberg.
Raport sytuacyjny: Bartek po długiej nieobecności na gospodarstwie, rzuca się w wir pracy. Do tej pory to Helena realizowała misterny plan a pomagali jej w tym zaproszeni goście. Helenka to taka women, która lubi okazywać swoją naturę, w taki sposób że Bartek już chciał wyjechać w trasę!
Zobacz o co poszło ;-)
Odcinek powstał zaledwie kilka godzin po poprzednim spotkaniu dlatego niewiele udało się nam zrobić. Na chwilę obecną progres jest znacznie większy, ale nie zauważycie tego jeszcze w tym materiale. Wszystko jest bardzo czasochłonne, zresztą sami wiecie jak to jest a mało tego, gramy w najwyższym stopniu trudności.
Zapraszamy.

Post has attachment
Oros nękała tyrania, już od czasów człowieka pierwotnego zawsze był ktoś, kogo interesowała dyktatorska władza. Obaliłem już rządy Batari a jej lud podzielił się na dwie społeczności. Nadszedł czas na tyrana Ulla z plemienia Udam. Udam się więc prosto w paszczę lwa by po prostu skopać mu dupsko. Z racji iż moja widownia nastawiła mnie na najgorsze, wyruszyłem na ziemię Udam uzbrojony po zęby. No dobra, zabrakło mi zioła, ale zapasy mięsa uratowały mi życie nie jeden raz. Miałem ze sobą całą rzeźnię, a raczej byłem w rzeźni w której urządziłem rzeźnię. Ja myślałem że ten Ull będzie chciał ze mną walczyć, a on mnie zalał falami pseudo wojowników których można zabić oddechem. Zobacz walkę z Ullem, ale czy na pewno walkę? a może raczej komedię pomimo mojej powagi? oceń sam!
Zapraszam na ostatni odcinek z Far Cry Primal, to koniec tyranii w Oros a zarazem początek szczęśliwego życia, przynajmniej na razie. Ja, Takkar Bohun barbarzyńca pierwszy zapisałem się w kartach historii, zobacz jak to zrobiłem.
Zapraszam.

Post has attachment
Wjazd na farmę to seria w której odwiedzam swoich widzów, zajmujących się wirtualnym gospodarstwem rolniczym. W tym spotkaniu odwiedzimy Karola, w uniwersum FS15.
Seria ma na celu prezentację gospodarstwa od parku maszynowego, poprzez zasoby magazynów, uprawy pól i łąk a nawet zaglądam do kieszeni. Jeśli masz rozwinięte gospodarstwo rolnicze i chcesz się nim pochwalić, ta seria jest własnie dla Ciebie. Zobacz jak radzą sobie Twoi koledzy. To również świetna okazja do tego, by poznać ciekawych ludzi oraz odkryć modyfikacje których nie znałeś. Zapraszam.

Post has attachment

Post has attachment
Heavy Cargo Pack już na dobre rozpanoszyło się w Ameryce, do takiego stopnia, że z wagą ciężką możemy śmigać również w trybie wieloosobowym. Od kilku dni byłem umówiony z widzami na wspólny odcinek, więc nie mogłem się powstrzymać by po raz pierwszy, spontaniczną decyzją, podpiąć ładunek z nowego DLC. Oczywiście konsekwencją mojej decyzji było kilka niefortunnych wydarzeń. Moi goście, czyli Iwcia i Kamil również mieli cały bukiet przygód, pomimo tego bawiliśmy się świetnie! Po raz kolejny chwyciłem byka za rogi. Zobacz jak biłem się z ładunkiem, jak zachowuje się naczepa oraz jak się z nią manewruje. Dla mnie to było wyzwanie, nowy ładunek, plus nowa konfiguracja kontrolera ASP a do tego nieustanne przygody na trasie ;-)
No dobra, polamiliśmy z deczka ;-)
Zapraszam.

Post has attachment
Scena moderska OMSI 2 potrafi zaskoczyć, jeszcze nie ochłonąłem po wydaniu mapy Katowic a tu już kolejny rewelacyjny projekt. W tym odcinku, odwiedzę jedno z najstarszych miast Polski czyli Lublin. Wizyta w Lublinie będzie tym milsza, iż jest to mapa oddająca realizm miasta na linii 55. Mapa wbija w fotel a jej dedykowane tekstury czynią z niej niepowtarzalne dzieło. Każda uliczka, stare miasto a nawet tereny na jego obrzeżach, zasługuje na szczególną uwagę. Mam wrażenie że projekt Lublin to kolejny przełom, wyższy level satysfakcji oraz doznań w tak znanej i już nie najnowszej grze.
Na linię 55 wyjadę Solarisem Urbino 12 w konfiguracji MOKI.
Wait while more posts are being loaded