Profile cover photo
Profile photo
Конгрес "Світ"
4 followers -
Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини
Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини

4 followers
About
Posts

Post has attachment
#Китай збільшив фінансування #армії та екологічно чистої енергії
Прем’єр-міністр Китайської Народної Республіки Лі #Кецян заявив, що #КНР стимулюватиме використання екологічно чистих і відновлюваних джерел енергії. Таким чином країна планує досягти «нульового зростання споживання #вугілля у ключових районах країни».
Оригінал новини: http://goo.gl/aA7gVI
Add a comment...

Post has attachment
ВАЖЛИВО!!!
Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримайте безкоштовну юридичну консультацію з будь-якого питання, що вас цікавить? Телефонуйте!
+38 (093) 619-77-79
+38 (097) 178-77-79
+38 (044) 279-31-79
https://www.facebook.com/congresssvit
http://worldua.net/help
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#‎Опалювальний‬ сезон продовжено до травня
‪#‎Кабмін‬ України прийняв ‪#‎постанову‬ №74, що передбачає продовження опалювального періоду на місяць.
Так, за квітень українці будуть платити за новими тарифами, затвердженими напередодні Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ‪#‎енергетики‬ і ‪#‎комунальних_послуг‬.
Далі розрахунки детальніше: http://goo.gl/2VkswT
Add a comment...

Post has attachment
#Безробіття: як отримати допомогу від держави

Кожен з нас хоч коли-небудь бував безробітним. Навіть за нормальної економічної ситуації для того, аби знайти добру роботу, необхідний час та наполегливість, а сьогодні #працевлаштування взагалі стало чимось недосяжним і легендарним, на зразок Святого Граалю.

Вся правда та статистика цього болісного для багатьох питання: http://goo.gl/0C8z0I
Add a comment...

Post has attachment
#‎Чехія‬ продала ‪#‎Росії‬ американське і німецьке озброєння
Видання ‪#‎Rzeczpospolita‬ повідомило, що чеські компанії в лютому продали в Росію автомати ‪#‎Bushmaster‬ виробництва #США, Heckler-Koch виробництва Німеччини і німецькі пістолети ‪#‎SigSauer‬, які вважаються кращими у світі, незважаючи на заборону ‪#‎ЄС‬.
Детальніше: http://goo.gl/plHTRA
Add a comment...

Post has attachment
Від #мобілізації можна буде відкупитися "законно"

#Верховна_Рада зареєструвала проект Закону «Про внесення змін до #Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (щодо спеціального збору за відстрочку призову на військову службу під час часткової мобілізації)». Автором законопроекту є народний #депутат Семен #Семенченко.
Детальніше: http://worldua.net/vid-mobilizatsiyi-mozhna-bude-vidkupitisya-1287.html
Add a comment...

Post has attachment
Дефіцит ‪#‎Пенсійного_фонду‬ досяг ₴81 млрд
Міністр соціальної політики Павло ‪#‎Розенко‬ повідомив ‪#‎дефіцит‬ Пенсійного фонду ‪#‎України‬, який компенсується дотаціями з державного бюджету, в 2015 році становить 81 млрд грн.
Більше: http://goo.gl/2S8DCC
Add a comment...

Post has attachment
Если вам в жизни не хватает чудесного, то лучшее место для поисков — украинские суды. Эти ребята умеют — когда хотят — совершать настоящие чудеса. Например, они могут восстановить вас на должности руководителя департамента в Минэнергетики, не только вопреки позиции самого министерства, но и вопреки элементарному здравому смыслу. То, что вы не только никогда не занимали соответствующую должность, но даже и не имеете профильного образования, настоящих мастеров своего дела не останавливает.
Ровно этот трюк был проделан сначала Волынским окружным административным судом, а затем и Львовским апелляционным админсудом. Дело быто так: некий Игорь Рубан при премьер-министре Азарове возглавлял в Министерстве энергетики и угольной промышленности некий департамент. Когда Азаров поехал в Австрию, а Янукович — в Ростовскую область, департамент оказался ненужным, и потому был благополучно расформирован, а господину Рубану предложили перейти на должность главного специалиста в другой департамент или написать заявление об увольнении.
Но не на таковского напали: это простого человека у нас можно просто взять и уволить, а Игорь Рубан оказался человеком довольно непростым. Он присмотрел себе подходящую должность в одном из новосозданных департаментов министерства (а мы понимаем, что если вы непростой человек, то вам подойдет только должность руководителя) и решил восстановиться на нее по суду. И — вы правильно догадались — вопреки элементарной логике и закону у него все получилось. А почему так, при чем тут Курченко, и что было дальше — смотрите на видео.
http://worldua.net/chinovnik-chasiv-azarova-ponovivsya-na-posadi-yaku-nikoli-ne-obiymav-1203.html
Add a comment...

Post has attachment
Французький суд присудив $2,1 млн. по справі переплутаних при народженні дівчат
Add a comment...

Post has attachment
В ‪#‎СБУ‬, ‪#‎МВС‬ та ‪#‎ГПУ‬ можуть бути проведені кадрові ‪#‎чистки‬

Прем’єр-міністр України Арсеній ‪#‎Яценюк‬ висловив сподівання, що ‪#‎Президент‬ проведе кадрові чистки у Службі безпеки України та Генеральній прокуратурі України.

Наразі сьогодні починає діяльність комісія зі службового розслідування діяльності вищих посадових осіб в ‪#‎ГФС‬.
Деталі: http://goo.gl/s02t3a
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded