Profile cover photo
Profile photo
WITWICKA Zakład Pogrzebowy od 1973r.
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Pochowki z urną stają się coraz bardziej popularną formą pożegnania bliskiej osoby. Zakład pogrzebowy Witwicka posiada szerokie doświadczenie w organizacji kremacji we Wrocławiu. O przebiegu procesu spopielenia zwłok przeczytają Państwo na naszej stronie internetowej: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/uslugi/kremacja-pochowek-kremacyjny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizacja pogrzebu, produkcja trumien i nagrobków, kwiaty, wiązanki i wieńce pogrzebowe oraz transport zwłok to tylko część naszej oferty. Jeśli chcą Państwo przyjrzeć się bliżej naszej ofercie, w tym galerii zdjęć, zapraszamy pod adres: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym zakładzie znajdą Państwo w ofercie szeroki wachlarz wyboru grobów murowanych, zarówno pojedynczych jak i podwójnych. Z uwagi na fakt, że nagrobki są kosztowną inwestycją, zdecydowaliśmy się na system płatności w ratach. Ze szczegółami oferty zapoznają się Państwo, wchodząc na stronę internetową: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/uslugi/pomniki-i-nagrobki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakład Pogrzebowy WITWICKA od 70 lat zajmuje się profesjonalną organizacją pogrzebu oraz przyjęcia pożegnalnego, zwanego stypą. Działamy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie pobliskich gmin. Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie i w atrakcyjnych cenach. Więcej o ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zawód, jaki wykonujemy wymaga dużego zaangażowania oraz wielkiego taktu i wyczucia. Nasz zespół tworzą osoby cechujące się profesjonalnym podejściem, o dużym ładunku troski i empatii, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów. Strona: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/calodobowy-zaklad-pogrzebowy/ przybliży Państwu szczegółowy zakres oferowanych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta jest szeroka i kompleksowa. W sytuacji śmierci bliskiej osoby poza granicami naszego kraju, zajmiemy się transportem zwłok oraz formalnościami związanymi z odprawą w konsulacie. Warto nam zaufać. Szczegóły oferty dostępne są na stronie: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/calodobowy-zaklad-pogrzebowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pragniemy Państwa poinformować, że organizujemy pogrzeby do wysokości zasiłku pogrzebowego, tj. do kwoty 4000 zł. Jakie są szczegóły naszej oferty? Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 71 889 00 60 i porozmawiać z pracownikiem firmy. Precyzyjnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. https://www.zakladpogrzebowy24.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozumiemy sytuację, kiedy odchodzi bliska osoba. Śmierć zawsze wiąże się z poczucie straty i pustki. Dlatego też możemy Państwa zapewnić o indywidualnym podejściu przy realizacji wszystkich czynności związanych z pochówkiem, szczególnie w kwestiach finansowania pogrzebu. Wszelkich informacji udzielają nasi pracownicy. https://www.zakladpogrzebowy24.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej rozbudowanej ofercie znajdą Państwo wiązanki, kwiaty i wieńce pogrzebowe. Współpracujemy z wieloma kwiaciarniami na terenie Wrocławia, dlatego możemy Państwu zaproponować szeroki wybór kwiatów żywych i sztucznych. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie. https://www.zakladpogrzebowy24.pl/uslugi-pogrzebowe-wroclaw/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do realizacji zlecenia ekshumacji podchodzimy bardzo dokładnie i odpowiedzialnie. Procedury ekshumacji są ściśle określone, znamy je dobrze. Jeśli zaistniała potrzeba przeprowadzenia tej czynności, zachęcamy do kontaktu z pracownikiem Zakładu pogrzebowego B. Witwicka. https://www.zakladpogrzebowy24.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded