Profile cover photo
Profile photo
WIN partners
13 followers -
Biznesa apmācības, treniņi un semināri.
Biznesa apmācības, treniņi un semināri.

13 followers
About
Posts

Post has attachment
Iepazīsimies! https://ej.uz/biznesavergs. #25%atlaide #50%atlaide

Lai saņemtu 25% atlaidi, reģistrācijas anketā norādiet WIN partners komandas sagādātu kodu: WP25

Ja esi WIN partners klients, sazinies ar mums un iegūsti 50% atlaižu kodu!

Ērika Edmidsa spēja sarežģītas idejas un stratēģijas pārvērst praktiskos un izmantojamos plānos viņu padarījusi par iecienītu biznesa konsultantu un oratoru.

Ērikam ir piederējuši uzņēmumi dažādās nozarēs, ieskaitot mobilo skaitļošanu, datu vākšanu un loģistiku, pasākumu organizēšanu, paplašinātās realitātes spēles, medicīnisko simulāciju tehnoloģijas un Holivudas specefektu veidošanu dažādās filmās, ieskaitot „Karību jūras pirāti IV“, „Transformeri 3“, „Elizeja“ un „Avatars“.

Kļūdas, svarīgākās mācības, veiksmes piemēri un autentiska 20+ gadu starptautiskā biznesa pieredze – Ēriks piekrita tajā dalīties ar jums no visas sirds un bez vilcināšanās savā pirmajā seminārā Latvijā.

Pievienojieties Ērikam vienreizējā seminārā un apgūstiet labāko uzņēmēju noslēpumus, padomus un trikus, lai izveidotu biznesu, kas ievērojami uzlabos jūsu dzīves kvalitāti, palielinās finansiālo pārticību un sniegs lielāku personīgo brīvību.


#biznesavergs #ĒriksEdmids
Photo
Add a comment...

Post has attachment
WP2018RG - izmanto šo kodu, lai iegūtu atlaidi uz izcilā krievu trenera Radislava Gandapasa treniņu «Līdera harisma: tēls un mistika, psiholoģija un vara».

Kods ļauj saņemt 10% atlaidi no esošajšm cenām.

Radislavs Gandapass ir vistitulētākais biznesa treneris Krievijā. Vienīgais valstī trīs reizes pēc gada rezultātiem atzīts par labāko šajā profesijā.

Grāmatu «Камасутра для оратора», «К выступлению готов», «101 совет оратору», «Речи, которые изменили Россию», «Харизма лидера» autors. Kopumā 8 grāmatu un 14 filmu par līderismu un runas mākslu autors. Grāmatu prēmijas Runet 2013 laureāts.

Reģistrē dalību - http://bep.lv/lv/gandapas16/

Treniņa valoda: krieviski.
Add a comment...

Post has attachment
Īsa iesildīšanās pirms treniņa ir WIN partners treneru ikdiena. Tas ir uzdevums ne tikai mums pašiem, bet arī treniņa dalībniekiem. Pirms kļūstam nopietni, nirstam detaļās un liekam visus nepieciešamos komatus, ir jāspēj paraudzīties uz "dzīvi" un arī uz "pārdošanu" kā uz aizraujošu spēli.

Noskaties īsu video - kā pirms gatavošanās treniņam iesildāmies mēs, un esi gatavs 21. un 22. februārī ar treneri Regīnu Reķi treniņā „Konsultatīvā pārdošana” izaicināt sevi, rast aizrautību savā pārdošanas procesā, izprotot pārdošanas spēles noteikumus šodien. Skaties video mūsu facebook lapā - https://www.facebook.com/winpartners/posts/907830259389361
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://winpartners.lv/biznesa-apmacibas/distance-manager/ - Treniņš Ikvienam, kam ir interese un nepieciešamība vadīt savus darbiniekus attālināti, lai komandā izpildītu izvirzītos uzdevumus.
Add a comment...

Post has attachment
Kā pārdot Vanšu tiltu un kādas "maģiskās pārdošanas frāzes" nekad nenostrādā? / Konferences "Sales Vitamins" dalībnieku atziņas
Add a comment...

Post has attachment
PROGRAMMA JAUNAJIEM VADĪTĀJIEM

Praktisks treniņš jaunajiem vadītājiem;
Vadītājiem, kas savā lomā ir 3 – 9 mēnešus;
Vadītājiem, kas atrod sevi sajūtās un darbībās, kas šeit ir aprakstītas.
Add a comment...

Post has attachment
3. konferences tēma ir jau atklāta. Win partners profesionāļa ieteikumi par to, kā varat pozicionēties pārdošanas vizītes laikā un ļoti ikdienišķās situācijās, kad, piemēram, esat sastapties ar potenciālajiem klientiem. Kā panākt, ka pārdevējs facebookā pavadīto laiku velta sevis poziconēšanai.
Add a comment...

Post has attachment
Add a message to your video
Add a comment...

#VadītājuKonferenceEBIT2017 #atlaide

WIN partners Tevi uzaicina uz 2017. gada līderības un vadības vērienīgāko notikumu ar 20+ labākajiem referentiem.

„EBIT 2017” norisināsies "Radisson Blu Latvija" konferenču zālē jau 5.aprīlī, kur vienuviet pulcēsies biznesa menedžmenta, vadības un ekonomikas līderi un vairāk kā 700 dalībnieki.

Arī šogad WIN partners klientiem esam sagādājuši papildus 10% atlaidi. To iegūsiet reģistrācijas anketā norādot īpašu kodu.

Kods - WINPAR10

Reģistrācija un konferences programma - www.vaditajukonference.lv
Add a comment...

Post has attachment
Mums ir lieliskas ziņas tieši pārdošanas vadītājiem un lielo klientu menedžeriem! Jau 16. martā WIN partners treneri un nozares profesionāļi dalīsies ar pārdošanas vadības vitamīniem, lai elektrizētu 2017. gadu.

Seko līdzi notikumu gaitai - https://www.facebook.com/events/152376985257977/ vai lapā vai iepazīsties ar konferences programmu - win.winpartners.lv/sales/#programma

2016. gada 15. decembrī norisinājās konference vadītājiem "Management Vitamins". Skaties 5. min. video atskatu ar treneres un organizāciju psiholoģes

Marutas Freimanes prezentāciju "Atlikšanas apburtais loks".
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded