Profile cover photo
Profile photo
Wine 4 You Sp. z o.o.
12 followers
12 followers
About
Wine 4 You Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Od czasu do czasu organizujemy szkolenia dla amatorów wina. Podczas spotkań odbywa się degustacja kilkunastu wyjątkowych win z różnych regionów świata i odmian winogron. Uczestniczy poznają też techniki degustacji, czyli „oko”, „nos”, „usta”, zapoznajemy ich również z wiedzą dotyczącą doboru wina do potraw. Więcej informacji szukajcie Państwo tutaj http://wine4you.pl/warsztaty-winiarskie/. 
Photo

Post has attachment
Wiedzieliście Państwo, że to, czym zamykamy wino, ma wpływ na jego zapach i smak? Np. korek jest biodegradowalny, łatwy w użyciu i całkiem estetyczny :) Innym rozwiązaniem jest korek klejony, który powstaje z drobin zmielonej kory, oczyszczonych z TCA i sklejonych naturalnym dla wina klejem. To tylko dwie z wielu metod zabezpieczania butelek z winem. Ale jak wiadomo, najbardziej liczy się to, co jest w środku, dlatego zapraszamy do naszego sklepu online http://wine4you.pl/kategoria-produktu/wina/.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy Państwa na naszą stronę http://wine4you.pl/, znajdziecie tu Państwo kategorie, które pomogą Wam w doborze odpowiedniego wina. Podzieliliśmy nasz asortyment m.in. na wina na wesele, urodziny i imieniny, bestsellery i kolekcjonerskie. Dzięki temu, jeśli nie macie rozeznania w świecie win, będzie Wam łatwiej dokonać wyboru.
Photo

Post has attachment
Naszym głównym rynkiem sprzedażowym jest segment HoReCa, czyli hotele, restauracje i catering. Nie zamykamy się jednak na Klientów prywatnych i sklepy specjalistyczne, które stanowią 30 procent naszej sprzedaży. Zapraszamy Państwa na naszą stronę http://wine4you.pl/o-nas/. 
Photo

Post has attachment
Nasza firma dba o każdego Klienta. Zakres cenowy proponowanych przez nas trunków jest naprawdę szeroki. Znajdziecie u nas Państwo wina warte kilkadziesiąt złotych, ale i takie za nieco więcej. Zaznaczmy jednak, że każde z naszych win dobieramy bardzo dokładnie i nie pozwolimy, byście po zakupie byli niezadowoleni. Zajrzyjcie na naszą stronę i ofertę http://wine4you.pl/kategoria-produktu/wina/.
Photo

Post has attachment
Oprócz importu i sprzedaży win dzielimy się z Państwem wiedzą dotyczącą winiarstwa. Pragniemy popularyzować wśród naszych Rodaków delektowanie się winami, bowiem uznajemy ten trunek za dystyngowany, mający klasę i delikatność. Chcielibyśmy, by coraz większa liczba Polaków zdawała sobie sprawę z wyjątkowości wina. Dlatego też organizujemy liczne szkolenia, degustacje oraz spotkania z sommelierami i producentami win. http://wine4you.pl/o-nas/
Photo

Post has attachment
W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziecie Państwo coś, co zadowoli Wasze podniebienia. Wybranie tego, co Państwa interesuje będzie proste i szybkie, bowiem podzieliliśmy nasz winiarski asortyment na kolory, smaki, kraj, styl, rok, szczep, cenę, okazję, potrawę, a nawet pojemność! Przekonajcie się sami na http://wine4you.pl/kategoria-produktu/wina/
Photo

Post has attachment
W portfolio naszej firmy znajdziecie Państwo ponad 250 etykiet, jak również 150 wyselekcjonowanych win dla koneserów, limitowane edycje i wina rocznikowe. Naszymi dostawcami są takie marki, jak Louis Roederer, Chablis Jean-Marc Brocard, Rudolf Müller, Marques de Murrieta, czy Andre Lurton. Po szczegóły zapraszamy tutaj http://wine4you.pl/o-nas/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma WINE4YOU działa na polskim rynku od 2004 roku. Jej założycielem jest Jarosław Cybulski, który w branży winiarskiej działa już ćwierć wieku! Mamy Państwu do zaoferowania wina od prestiżowych i wielokrotnie nagradzanych domów winiarskich. W naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno koneserzy, jak i początkujący miłośnicy win. Zapraszamy na naszą stronę http://wine4you.pl/o-nas/.
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded