Profile cover photo
Profile photo
Wiatrowski B.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Temat - jak się okazuje - popularny i chwytliwy. W czasie afer związanych z NSA, prywatnością i śledzeniem użytkowników serwisów niektórzy chyba zapomnieli, jak dużo informacji może wyciągnąć o nas zwykły śmiertelnik, korzystający wyłącznie z ogólnodostępnych wyszukiwarek i źródeł informacji, które sami wrzucamy w sieć.
Add a comment...

Post has shared content
W odpowiedzi na mail czytelniczki, w którym pytała o sens studiowania gdy chce się zostać programistą - osobno odniosłem się do sensu studiowania, osobno do tego, co jest potrzebne do zostania programistą. Jeśli ktoś planuje karierę z komputerami - przyda się.
Add a comment...

Post has shared content
Jakiś czas temu na forum Goldenline trafiłem na dyskusję o czterodniowym tygodniu pracy (4x10) - pełną narzekań, że jest bardziej męczący i mniej wydajny. Cóż, chcieli mieć wolny piątek. Z doświadczenia wiem, że to cudowny system, o ile wolne wypada w połowie tygodnia, jako przerwa między dwudniowymi okresami pracy.

Dlaczego? Redukcja zmęczenia, oszczędność czasu i paliwa, mniejszy narzut drogi do pracy, dłuższy czas koncentracji, brak syndromu "byle do piątku".
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded