Profile cover photo
Profile photo
WedMarket - весільна соціальна мережа товарів та послуг
111 followers -
WedMarket - весільна соціальна мережа товарів та послуг
WedMarket - весільна соціальна мережа товарів та послуг

111 followers
About
Posts

Post has attachment
Свято наближається, свято наближається....
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ми любим нашу роботу,а відтак уміємо ловити яскраві кадри вашого життя.Ми зробимо все можливе для того, щоб зберегти в пам’яті найяскравіший день у вашому житті!
-Зйомка та монтаж фільму проводиться у вишуканому та індивідуальному стилі(проводиться повна колоркорекція вашого фільму)
-Зйомка проводиться DSLR камерами (FullHD якість, 1920х1080), які забезпечують чітку, якісну картинку,на відміну від звичайних відеокамер.
#відеооператор #весілля #весільний #тернопіль #тернополі #love
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content

Весільний фотограф – одна із найважливіших послуг на Ваше весілля. При виборі фотографа на весілля Ви повинні користуватися такими порадами: 1. Техніка повинна бути професійною. 2. Фотограф має мати досвід роботи. 3. Ви обов’язково повинні переглянути його роботи. 4. Якщо вам пропонують одночасно відео та фотозйомку у виконанні однієї людини - це вказує на непрофесіоналізм. Ціна фотозйомки - також важливе питання, але кожна молода пара повинна орієнтуватися на свій бюджет. В основному хороший фотограф на весілля буде вимагати високу ціну за свої послуги. Цікавіші весільні фото будуть, якщо Ви окремо від дня урочистої події проведете фотозйомку і покажете слайд-шоу на проекторі у день весілля. Також не потрібно зволікати із замовленням фотографа, адже хороших фотографів замовляють за пів року, а то і рік до весілля.
Замовляйте фотографа на весілля на нашому сайті, величезний вибір у нашому каталозі фотооператорів дозволить вам обрати фотографа на любий смак та ціну. Найкращих фотографів Львова та всієї України Ви зможете знайти у нас на весільній соціальній мережі за адресою wedmarket.com.ua
Add a comment...

Post has attachment
Як організувати власне весілля? Справ безліч. Навіть не знаєш, із чого розпочати. Дотепер в Україні не існувало подібного додатку. WedMarket - це соціальна мережа для молодят та спеціалістів весільної сфери. Такі є у Європі та Росії, користуються неабиякою популярністю. Адже це зручно - зареєструватися і користуватися весільним органайзером он-лайн. Власне весілля можна організувати лише на одному сайті.

Розкажіть, як спало на думку створити такий портал.

- Ця ідея мені припала до душі, коли одружувалася, - розповідає директор проекту Ольга Петречко. Я люблю організованість. Коли виходила заміж, дуже не вистачало ось такого електронного органайзера. Блокноти, папірці - це постійні викреслювання, переписування. Важлива інформація може загубитися. Дедалі частіше чула скарги від молодих: весілля - це багато клопотів, обмаль часу, постійний страх щось забути, не встигнути. Тому спало на думку створити портал, що допомагав би молодятам планувати весілля.
Структуру та оформлення сайту WedMarket створювали не ми, а молодята. Вибрали 100 пар, які занурилися у весільні клопоти. Дослухалися до їхніх порад, побажань, зауважень. Так ми забрали все зайве, щоб портал не був перенасиченим. На ньому лише необхідна інформація.

Молодята створюють власну сторінку, можуть переглядати пропозиції від спеціалістів весільних послуг, додавати їх у друзі, спілкуватися з ними. Вибрати декількох і внести у "Свої зацікавлення", щоб із часом визначитися з одним. Після весілля подружжя може завантажити на сайт весільні фото й відео, щоб їх змогли переглянути родичі та друзі.

Що найбільше зацікавлює наречених на сайті?

- Мабуть, рубрика "Акції від спеціалістів". У ній весільники залишають пропозиції, розповідають про акції, знижки. Молодята пильно стежать за цією рубрикою, - (…сміється: прим. автора). Якщо, для прикладу, у фотографа є вільна субота, він може запропонувати 20 відсотків знижки на послуги. Молодята ж зацікавлені в економії, відслідковують такі пропозиції. Саме в цій рубриці наречені та професіонали находять одне одного.

Розкажіть про рубрику "Весільне планування".

- У рубриці "Весільне планування" сформований список справ, які необхідно виконати під час організації весілля. Не потрібно боятися щось забути. Всі справи, які необхідно зробити до весілля, прописані в додатку. І коли справа зроблена - молодята викреслюють її. Таким чином зникає клопіт із писаниною, папірцями, що губляться.

Як бути зі списком гостей?

- Для цього є окремий розділ: "Мої гості на весіллі". Наречені мають можливість скласти списки гостей від молодої та молодого. А потім перейти "До столів", де розсаджують запрошених зі списку за віртуальні столи.

На якій стадії розроблення сайт?

- Сайт запущений та функціонує. Та, звісно, постійно тривають корегуючі роботи, бо досконалості немає меж, - (…сміється: прим. автора). - Наприклад, зараз оновлюємо сторінку молодят, що слугуватиме електронним запрошенням на весілля. Плануємо запускати весільного консультанта он-лайн. І найцікавіше - це новий додаток, що буде повністю синхронізований з усіма смарт-тв, смарт-годинниками та ґуґл-ґлас. Незабаром відбудеться перший запуск додатку. До кінця року плануємо шість його оновлень. Таким чином наречені зможуть організувати весілля за допомогою звичайного телефону, навіть без доступу до Інтернету.
#фотограф #відеооператор #тамада #музиканти #весілля #свадьба #організація #сукня #наречена #львів #київ #киев #кортеж #ресторан #планування
Add a comment...

Post has attachment
Комплексна організація всіх видів свят, весіль, дитячих свят, корпоративів, шоу-програми. Організація та проведення конференцій, виставок, фестивалів
база артистів, конкурси та фестивалі, оригінальні подарунки та розіграші! Студія декору "Тристар" - листівки та запрошення ручної роботи, квіткові і цукеркові дерева, дерева-серця, подарункові подушки, цукеркові букети, торти, композиції з живих та штучних квітів, іграшки з живих квітів, декор тканиною і повітряними кулями, комплексний декор вашого свята або закладу.
Весільний координатор - це впевненість у тому, що Ваше весілля пройде саме так, як Ви задумали, без прикрих непорозумінь і форс-мажорів.
#весілля #львів #організація #фотограф #наречена
Add a comment...

Post has attachment
Лайм" - это невероятный сплав музыкальных стилей и взрыв танцполов - ведь уже 
несколько лет группа является хедлайнером вечеринок Prosto Music Friday, на которых собираются ценители живой качественной музыки и танцевальных хитов.
Харизма участников передается воздушно-капельным путем, а фирменный вокал Алика Шнейдериса заставляет даже скептиков пускаться в пляс.
Самые яркие события города не проходят без участия музыкантов - будь то масштабные городские праздники, открытия клубов или презентации.
И если еще есть люди, которые ничего не слышали о "Лайме", их с каждым днем становится всё меньше.
#музика #свадьба # весілля #одеса #dj
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Як і обіцяли... макет сторінки для молодят після реєстрації на WedMarket.com.ua

Згодом виставимо усі модулі і розберемось як вони допоможуть Вам в підготовці до весілля.
#весілля #фотограф #тамада #ресторан #організація #оформлення #музиканти #dj #зал #wedmarket.com.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded