Profile cover photo
Profile photo
Webustam E-Ticaret ve İnternet Hizmetleri
4 followers
4 followers
About
Webustam E-Ticaret ve İnternet Hizmetleri's posts

Post has attachment
Ticaretin gelişiminin hızla devam etmesi, etkilerini de bir çok yönde artırmasına olanak sağlamıştır. Firmalar da artık gelişen teknoloji ve dijital ortamın da etkisi ile kendi reklamlarını yapabilme ve ürünlerini online olarak internet üzerinden pazarlayabilme fırsatını yakalayabilmişlerdir.
Bu fırsatın etkisi ile e-ticaret hacmi büyük gelişme göstermiş, sektörde büyük sıçramalar yaratmış, mağazaların sanal ortamda sitelerinden alışveriş yaptırabilmek için ürünlerinin reklamını yaparak pazarlamaya başlamalarına olanak sağlamıştır.

Peki E-Ticaret'in genel etkileri nelerdir;
1-Etkileşimli Tedarik Zincir Yönetimi:
Firmaların sağlamaları gereken ürün veya hizmetlerin nereye, ne kadar, hangi tarihte olacağına dair kararları ve bu kararların yönetiminin elektronik ortamda yapılarak alıcı ve satıcılar arasında etkileşim sağlanması bir avantaj oluşturmaktadır.

2-Etkin ve Hızlı Müşteri Talepleri Yönetimi:
Müşteriler tarafından yapılan online her alışveriş; hangi müşterinin ne tür bir ürün ile ilgilendiğini sizlere gösterebilen bir veri tabanı oluşturulmasına imkan tanımaktadır. Bu veriler ışığında sistemlerinizde gerekli düzenlemeleri hızlıca yapabilir ve müşterilerinizin dikkatini daha etkin bir şekilde çekebilirsiniz.
Ayrıca genel olarak firmalar bu sayede satış reyonlarını veya müşteri taleplerini yönlendirebilme şansını elde edebilmektedirler.

3-E-Ödeme İmkânı:
Elektronik ortamda alışveriş yapılarak aynı ortamda ödemelerin yapılması, işletmeler açısından lojistik altyapısında tasarruf sağlanması avantajını doğurmaktadır.
Çoğu kullanıcı ödemelerini genel olarak kredi kartı ile yapmakta olup güvenlik açısından 3D Secura sistemi tercih etmeleri dolayısıyla firmaların sistemlerinde buna destek veren bir altyapılarının olması avantaj sağlamaktadır.

4-Etkileşimli Stok Yönetimi:
Stok yönetimi, işletmelerin tedarik yönetimlerinin bir başka özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır.
Hangi üründen, ne kadar, hangi süre ile ve marka çeşitliliği ile stokta kalacağının yönetiminin elektronik ortamda gerçekleşmesi ve sistemin birbirleriyle etkileşim halinde yürümesi olumlu sonuçları beraberinde getirmektedir.

5-Bankacılık ve Sigortacılık Hizmetlerinde Etkinlik ve Hız:
Alışverişlerin hızlı bir şekilde tamamlanarak sonuca hızlı gidilmesi, taraflara zamandan tasarruf sağladığı gibi aynı zamanda verilen hizmetin etkinliğini ve kalitesini de arttırmaktadır.

6-Sanal Anket ve Kamuoyu:
Alışverişlerini elektronik ortamda yapmayı tercih eden müşteriler ile hızlı ve etkili bir şekilde anket çalışması yapabilirsiniz.
Böylece yaptığınız çalışmanın sonucu sizlere yol gösterecek bilgiler sunacaktır ve sizler de bu bilgiler doğrultuda hizmet yönlendirmesi yapabilir ya da istediğiniz alanda kamuoyu oluşturabilirsiniz.

7-Birebir Pazarlama:
Elektronik pazarlamada doğrudan tüketiciye hitap ederek birebir pazarlama yapma imkanı bulunmaktadır. Ancak bunun yanında E-Ticaretin gelişmesi bazı zorlukları da beraberinde getirmiştir.
Bunlar; pazar koşullarına uyum sağlanamaması, defolu ürünün yenilenmesindeki sorunlar, teknolojinin getirdiği yeniliklere adapte olunamaması, firmaların ürünlerini tanıtmada yetersiz olması, dağıtımın gerçekleştirilememesi ve lojistik alanında sıkıntılar gibi.

8-Etkileşimli Elektronik Pazarlama:
Firmalar; müşteriyle etkileşime geçebilmek amacıyla görüntü, ses gibi unsurlarını da kullanarak hazırlayacakları online sanal mağazalarında kullanıcılar ile karşılıklı olarak etkileşim içerisine girerek satışlarını yapabilme kolaylığına sahip olabilirler.

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/e-ticaretin-pazarlamaya-ve-reklamciliga-olan-etkileri.html
Photo

Post has attachment
WEBUSTAM geliştirmiş olduğu yeni nesil eticaret yazılımlarını bayilik vererek eticaret girişimcilerinin kullanımına sunuyor. E-Ticaret Bayiliği alarak müşteri portföyünüze yeni nesil eticaret yazılımı sunabilirsiniz. Kolay kullanımı ve sorunsuz altyapısı ile müşterileriniz Birinci sınıf yazılım kullanır, birinci sınıf hizmet alır, birinci sınıf ticaret yaparsınız ! Webustam ile E-Ticaret Sitesi, E-İhracat Sitesi , Pazaryerim Web Sitesi,  Restoran Web Sitesi, Otel Web Sitesi, Turizm Web Sitesi , Yemek Sipariş Sitesi  yazılım çözümleri gibi geniş bir alanda yüksek cirolu satış yapabilirsiniz. Anahtar teslim eticaret yazılımları ile müşterileriniz ürünlerini internetten satabilirler. Eticaret bayilik başvurusu yaparak hemen eticaret satmaya başlayabilir yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/webustam-e-ticaret-bayiligi.html
Photo

Post has attachment
Webustam Premium E-İhracat Paketi, E-İhracati profesyonelce yapmak için gereken bütün donanımlara sahip paketimizdir. .
 
Premium E-İhracat Paketi Ödeme, kargo, xml özellikleri ile profesyoneller liginde size de yer açıyor. Premium E-İhracat Paketi API bağlantıları ile size Prefesyonel kargolama imkanı da sunuyor! Bütün paketlerimizde olduğu gibi Premium E-İhracat Paketlerimizde de Webustam E-İhracat Tema Motoru kurulu gelir. Webustam Premium E-İhracat Paketlerinde Türkçe +3 Dil kullanabilir, Sınırsız blog modülü ile istedğiniz dilde blog yazıları yayınlayabilirsiniz.
 
Premium E-İhracat Paketine şimdi 4.599 TL yerine
3.299 TL 'ye sahip olabilir, hemen bu gün satış yapmaya başlayabilirsiniz.

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/premium-e-ihracat-paketi-ile-yurt-disina-satis-yapmak.html
Photo

Post has attachment
E-Ticaret Sorununuza Çözüm Burada ?
Bir günde kurulum
E-Ticaret sitenizi bir günde kuruyoruz, dilerseniz aynı gün satış yapmaya başlayın ! İsterseniz ürünleriniz de bizden !

E-Ticaret Paketlerimizi görmek için tıklayınız
 
E-İhracata Başlayın
Webustam E-İhracat sistemleri ile bu gün E-İhracata başlayın, bütün dünyaya satış yapın, bütün dünyadan ödeme alın!

E-İhracat Paketleri

 

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/e-ticaret-paketleri-cozum-odakli-yaklasim.html
Photo

Post has attachment
Pazaryerim ile yüzlerce mağazayı tek çatı altında toplayın, sektörün lideri olun !
E-Pazaryerim Paketleri ile yüzlerce, binlerce mağazayı tek çatı altında buluşturabilir, müşterilerinize rekabetin yaşandığı gerçek bir pazaryeri deneyimi yaşatabilirsiniz ! Webustam Pazaryerim Paketleri hiç bir yerde bulamayacağınız özellikleri kullanımınıza hazır ! Webustam Pazaryerim, isterseniz boş, isterseniz binlerce ürün yüklü olarak kurulur. Hem siz hem de mağazalarınız zamandan kazanır ! Tüm yapmanız gereken size uygun paketi seçmek ve hemen bu gün satışa başlamak...
Pazaryerim Web Sitesi Özellikleri

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/n11-hepsiburada-benzeri-site-acmak.html
Photo

Post has attachment
Pazaryeri Mağaza Aç E-Ticaret
Webustam Pazaryeri Web Sitesi ile onlarca hatta yüzlerce mağazayı bir çatı altında toplayıp satış yapabilirsiniz. Mağazalar sitenizde isterseniz satışlarına göre komisyon ödeyerek, isterseniz yıllık ücret ödeyerek yer alırlar!

Sınırsız Mağaza paketi oluşturma, kolay üyelik/mağaza açma, hızlı ürün ekleme, her mağaza için excel'den toplu ürün yükleme özelliği, ve daha onlarca özellik !

Webustam Pazaryeri ile isterseniz Elbiseden, Ev tekstiline. El Aletlerinden ayakkabıya kadar onbinlerce ürün yüklü olarak satışa hemen bu gün başlayabilirsiniz !

       

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/pazaryeri-magaza-ac-e-ticaret-paketleri.html
Photo

Post has attachment
Webustam Restoran Web Sitesi ile müşterilerinize online sipariş vermenin kolaylığını sunun. Tıpkı restoranınızdaymış gibi en ince ayrıntısına kadar menülerinizi sunabilir, kampanyalar düzenleyebilir satışlarınızı prmosyonlarla artırabilirsiniz.Facebook İle Üyelik - Giriş
Müşterileriniz Facebook hesaplarını kullanarak tek tıklamayla Üye olup giriş yapabilirlerGoogle İle Üyelik- Giriş
Müşterileriniz Google+ hesaplarını kullanarak tek tıklamayla Üye olup giriş yapabilirlerSınırsız Yemek Kategorisi
Webustam Restoran Web Sitesine sınırsız yemek kategorisi ekleyebilir, her kategori ye farklı kampanyalar, farklı indirimler tanımlayabilirsiniz.

Sınırsız Yemek Ekleme
Webustam Restoran Web Sitesinde sınırsız yemek ekleyebilir, sınırsız menü ile birleştirebilir, her yemek için ayrı bir sunum hazırlayabilir, her yemek için özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.Poromosyon ve Kampanya
Webustam Restoran Web Sitesinin gelişmiş bir Kampanya ve Promosyon Yönetimi vardır. Farklı kampanya ve promosyonları düzenlemek sadece bir kaç dokunuşla mümkün !Özel Sayfa Oluşturma
Webustam Restoran wEb Sitesinde istediğiniz kadar özel sayfa oluşturabilirsiniz. İster firmanızı tanıtım için isterseniz yemek tarifi veya farklı amaçlar için özel sayfalar oluşturarak siztenizin müşterileriniz tarafından daha çok ziyaret edilmesini sağlayın!

Bir Çok Renk / Dizayn Seçeneği
Webustam Restoran wEb Sitesini onlarca farklı şekilde dizayn edebilir sınırsız sayıda renk kullanabilirsiniz. Üstelik tek satır kod yazmadan sadece bir kaç tıklama ile !Bir Günde Kurulum
Webustam REstoran Web sitesini bir günde kurup size teslim ediyoruz. Yönetim panelinizden yemeklerinizi, menülerinizi, seçeneklerinizi kaydedip aynı gün sipariş alabilirsiniz.İçerik Yükleme Desteği
Webustam Restoran WEb Sitesine yemeklerinizi, kategorilerinizi, seçeneklerinizi nasıl yükleyeceğinizi bilmiyor veya buna vakit ayıramıyor musunuz? Hiç sorun değil sizi yönlendireceğimiz freelance çalışanlar aracılığı ile bunu çok profewsyonelce ve çok ucuza halletmeniz mümkün!.

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/restoran-web-sitesi-ozellikleri.html
Photo

Post has attachment
Restoran Web Sitenizden Online Sipariş alamıyor musunuz?
Webustam Restoran Web Sitesi yazılımı ile müşterileriniz sitenizden online sipariş verebilir, siparişler anında sizin ekranınıza düşer.
 
Sınırsız yemek kategorisi, yemek ve menü oluşturabilir, kampanyalar düzenleyebilir, müşterilerinize değişik alternatifler sunabilirsiniz
 
Müşterileriniz kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile sipariş verebilir,

#online yemek sipariş #restoran web sitesi #yemek sipariş sitesi

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/restauran-web-sitesi-ve-online-siparis-sistemi.html
Photo

Post has attachment
Webustam Otel Web Sitesi yazılımı ile müşterileriniz sitenizden online rezervasyon yapabilir, rezervasyonlar anında sizin ekranınıza düşer.
 
Sınırsız oda kategorisi, sınırsız oda, her oda için sınırsız resim ekleyebilirsiniz, kampanyalar düzenleyebilir, dönemsel fiyatlar girebilir müşterilerinize değişik alternatifler sunabilirsiniz
 
Her oda için doluluk takvimi belirleyebilir, oda fiyatlarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Üstelik isterseniz bütün bunları müşterilerinize 6 Dilde sunabilirsiniz ! ( Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Rusça Almanca, Fransızca
DEMOYA BAK -

Sadece  999 TL
İDDİALIYIZ, BİR BENZERİNİ BAŞKA BİR FİRMADA BULDUĞUNUZ TAKDİRDE BULDUĞUNUZ FİYATIN %50 AŞAĞISINA VERİYORUZ !!!

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/hazir-otel-web-sitesi.html
Photo

Post has attachment
Webustam Online Yemek Sipariş Sistemleri
Türkiye internet sektöründe sıcaklığını koruyan kategorilerden biri tartışmasız online yemek siparişi pazarı.

Yemek sektörü tüm dünyada ve ülkemizde gittikçe büyüyen bir sektör. Sizde bu sektörde yerinizi almaya, sektöre yön verenlerden biri olmaya hazır mısınız ? Size uygun olan paketi seçerek hemen bu gün başlayabilirsiniz !

      

 

https://www.webustam.net.tr/blog/e-ticaret/yemek-siparis-sitesi-kurmak.html
Photo
Wait while more posts are being loaded