Profile cover photo
Profile photo
آموزش طراحی سایت
16 followers -
آموزش طراحی سایت،آموزش سئو سایت
آموزش طراحی سایت،آموزش سئو سایت

16 followers
About
آموزش طراحی سایت's posts

Post has attachment
طراحی سایت علمی | سایت تحقیقاتی و پژوهشی

طراحی سایت وب نوش حامی اصلی ایده های افراد متفکر است و برای آموزش و پيوهش و تحقیق امتیاز بزرگی قائل می باشد لذا برای طراحی سایت علمی تخفیفات ویژه ای را فراهم می کند . و در ادامه راه افراد دانشمند به آنها در رسانه اینترنتی خودش کمک می کند. وب نوش با طراحی سایت علمی برای شما ، فعالیت های ارزشمند شما را به تمام جهان نشان می دهد .

طراحی سایت

دنیای امروز دنیای اخبار و فناوری است و همه روزه در دنیا اکتشافات و تحقیقات زیادی انجام می شود که از طریق وب سایت های خبری و وب سایت های علمی منتشر می شود. مردم از دیدن این سرعت پیشرفت علوم متحیر می مانند و برای خیلی از افراد هیجان و جذابیت خاصی دارد.از طرف دیگر افرادی که در حوزه تحقیق و بررسی و پژوهش هستند . همیشه دوست دارند تحقیقات خود را بیشتر به مردم اطلاع رسانی کنند . و خود را به همه معرفی کنند. لذا دست به ارسال اطلاعات در شبکه های اجتماعی از جمله لینک دین ، فیس بوک ، گوگل پلاس و.. می کنند . ساید در ابتدا این خیلی خوب باشد ولی در دراز مدت نیاز افراد را برطرف نمی کند و از ادامه آن درلسرد می شوند. لذا بهترین راه داشتن وب سایت شخصی است . طراحی سایت علمی برای همچین افرادی بسیار خوب است و می تواند برای ایشان مفید باشد.
حتی برخی از این افراد برای خود ایمیل اختصاصی ندارند و از سایر ایمیل ها مانند یاهو و گوگل برای ارسال اطلاعات استفاده می کنند که زیاد خوب نمی باشد و از نظر امنیتی زیاد جالب نیست .این افراد باید برای خود ایمیل منحصر به فرد داشته باشند و این تنها زمانی اتفاق میافتد که از آدرس وب سایت علمی منحصر به فرد استفاده کنند.
طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی در تمام زمینه های تحقیقاتی

می دانیم زمینه های علمی زیادی وجود دارد لذا نمی توان یک نوع وب سایت برای همه آنها در نظر گرفت و طراحی سایت علمی را انجام داد برای همین طراحی سایت وب نوش تدابیری اندیشیده است و آن هم ارائه پک طراحی سایت علمی می بشد که در تمام زمینه های علمی و به تفکیک موضوع معرفی می شود در زیر کلیه امکانات و ویژگی های وب سایت علمی را برای شما ارائه می کنیم .با ما همراه باشید تا بهترین تجربه طراحی سایت را داشته باشید.

Post has attachment
چگونه سایت خود را از جوملا به وردپرس انتقال دهیم ؟

جوملا با اینکه یک پلت فرم بسیار قدرتمند می باشد اما بیشتر مردم وردپرس را بهتر از آن می دانند. اما این دید از نظر کاربران می باشد، شاید به دلیل کاربری راحت وردپرس باشد. جوملا بعد از وردپرس محبوبترین سیستم مدیریت محتوا است و نمی توان قدرت بالای آن را نادیده گرفت .اما از نظر خیلی از افراد هم چنین نیست لذا در این مقاله قصد دارم نحوه انتقال سایت جوملا به وردپرس را برای شما توضیح دهم .
اولین کار برای انتقال سایت از جوملا به وردپرس ان است که ابتدا یک هاست یا همان میزبانی وب را برای خود انتخاب کنید . وردپرس را در آن نصب کنید سپس افزونه FG Joomla to WordPress را از مدیریت وردپرس نصب کنید . افزونه را فعال کنید .
در مرحله بعدی به مسیر ابزارهای > درون ریزی بروید در این محل شما لیسیتی از ابزارها را خواهید دید. از این لیست joomla FG را نصب کنید در این مرحله شما در صفحه وارد کننده جوملا به وردپرس هستید .تصویر زیر را می توانید ببینید :

آنتقال سایت از جوملا به وردپرس

در این مرحله از کار باید آدرس سایت خود را که با جوملا طراحی شده است را به همراه پایگاه داده اش وارد نمایید .
برای اینکه مطمئن شوید اطلاعات وارد شده درست است یا نه می توانید با زدن دکمه test the database connection امتحان کنید .با وارد شدن به مدیریت سایت جوملای خود می توانید تنظیمات پایگاه داده را از بخش سرور در زیر زبانه تنظیمات کلی دریافت کنید. البته به راحتی تمام این اطلاات را از روت سایت در فایل configuration.php نیز می توانید دریافت کنید. در تصویر زیر می توانید موقعیت دقیق اطلاعات دیتابیس رو مشاهده کنید.

Post has attachment
ساختار ابتدایی Document Html

اگرچه طی سالها ورژن های مختلفی از Html منتشر شده ، اما اصول مبتدی Html تغییری نکرده است .
یک زبان Markup از تگ استفاده می کند .
برای مثال < p> یک تگ Html است ، برای تعریف یک پاراگراف به کار برده می شود .
تگ ها در اچ تی ام ال 2 قسمت دارند .
1) تگ باز یا آغازین 2 ) تگ بسته یا پایانی
Example 1
<p> I am a paragraph </p>
در مثال بالا <p> تگ باز است و p>/> تگ بسته .
تگ <Html> هر برنامه ای که با زبان Html نوشته می شود با تگ <Html> شروع و با تگ <Html/> پایان می یابد .
Example 2)
<html> …. </html>

تگ <head> بلافاصله پس از < html> با تگ <head> مواجه می شویم . این تگ تمام عناصری که نادیدنی هستند و به ساخت صفحه کمک می کنند را شامل می شوند .
Example3
<html>
<head>
</head>
</html>
تگbody>> در ادامه ی تگ <head> می آید . تمام عناصر قابل رویت از جمله سر تیترها ، پاراگراف ها ، لیست ها ، متن ها ، عکس ها و ... فقط بخش کوچکی از عناصری هستند که در این تگ قرار می گیرند .
Example 4
<html>
<head>
</head>
<body>
<p> I am a paragraph </p>
</body>
</html>
تگ <title> در نوار شرح ، نمایان کنید .
عنصر < title> در بدنه ی تگ < head> قرار می گیرد .
Example 5)
<html>
<head>
<title>
Professorweb example
</title>
</head>
<body>
<p> I am a paragraph </p>
</body>
</html>
اولین صفحه html خود را بسازید
فایل های Html فایل های متنی هستند ، بنابراین شما از هر texteditor یا برنامه ی ویرایش متنی میتوانید متنی میتوانید برای نوشتن اولین صفحه ی وب خود استفاده کنید .
برنامه های ویرایش متن متنوعی وجود دارند ، ما برای آغاز Notepad پیشنهاد می کنیم .

Example 5
<html>
<head>
<title>
My first example
</title>
</head>
<body>
<p> this is my first html code.</p>
</body>
</html>
کد بالا را در notepad وارد می کنیم .
فایلمان را با پسوند htm. یا .html ذخیره میکنیم ، برای مثال ما فایلمان را با نام first.html ذخیره میکنیم . حال می توانیم نتیجه را در مرورگر ببینیم .

Post has attachment
راهکارهای تولید محتوا در طراحی وب سایت :

محتوای جدید و تازه که منحصر به فرد ، به روز و مرتبط و متناسب با نیاز کاربران باشد ، چیزیست که مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت شما را به وجد می آورد . همچنین محتوای تازه و به روز ، کاربران را تشویق به بازدید دوباره از صفحات سایت شما و به اشتراک محتوای وب سایتتان با دیگران می کند . اما تولید محتوای منحصر به فرد به طور مداوم و مستمر برای یک وب سایت ، با توجه به حجم بالای صفحات موجود در فضای وب ، کمی دشوار و چالش برانگیز است و یک مدیر وب سایت باید توان رقابت با سایر سایتهای مشابه را داشته باشد . در ادامه این مقاله ، به طرح راهکارهای تولید محتوا در طراحی سایت خواهیم پرداخت .

تولید محتوا برای سایت

فکر و توجه کردن به نیازهای کاربران و مخاطبان وب ، یکی از مهمترین راهکارهای تولید محتوا در طراحی سایت

یکی از بهترین راه ها برای نوشتن و قرار دادن مطالب بر روی صفحات سایت ، این است که با مخاطبان در ارتباط باشیم و ببینیم که بیشتر چه مطالبی مورد نیاز آنهاست و بیشتر درباره آن سوال و جست و جو می کنند . اگر شما بتوانید محتوا و مطالبی بر روی وب سایت خود قرار دهید که پاسخ نیازها و پرسش های مخاطبان و کاربران وب را به خوبی بدهد ، سایت شما شانس بیشتری نسبت به سایر صفحات وب برای افزایش بازدید و رتبه در موتور جست و جو پیدا خواهد کرد .

Post has attachment
بهبود جایگاه سایت در گوگل : چندین سال است که در دنیای اینترنت و رقابت بحث سئو سایت یا همان بهبود جایگاه سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو اهمیت بالایی پیدا کرده است . سئو سایت یا بهبود جایگاه سایت در گوگل از روشهای بازاریابی اینترنتی و افزایش بازدید سایت می باشد. توجه داشته باشید هرچه جایگاه سایت در کلمات کلیدی در نتایج جستجوی گوگل بالاتر باشد.مطمئنا کاربران بیشتری وارد وب شایت خواهند شد .


برای بهبود جایگاه سایت در گوگل چه کار کنیم ؟

قبل از هر چیز باید با روشهای فعالیت در گوگل و سایر موتورهای جستجو و هم چنین الگوریتم های جستجوی سایت باید آشنایی داشته باشیم . توجه داشته باشید برای بهبود جایگاه سایت در گوگل نباید از روشهای غیر اصولی استفاده کنیم برخی از افراد برای اینکه بتوانند زودتر به نتیجه برسند برای بهبود جایگاه سایت در گوگل از روبات ها و ... استفاده می کنند که در نتیجه توسط گوگل شناسایی و از نتایج حذف می شوند.
بعد از شناخت الگوریتم های گوگل باید به سراغ سئو سایت بروید . علم سئو را خوب یاد بگیرید تا بتوانید برای بهبود جایگاه سایت در گوگل یک استراتژی منظم پیاده نمایید .
سئو سایت وب نوش برای افرادی که خواهان یادگیری علم سئو هستند کلاس های آموزشی خصوصی برگذار می کند .

Post has attachment
طراحی قالب جوملا ، طراحی سایت جوملا :

جوملا پلت فرم بسیار قدرتمند برای طراحی سایت های شرکتی می باشد که در سال 2001 توسط تیم نرم افزاری مامبو در استرالیا پیاده سازی شد. اما بعدها بین اعضای تیم اختلاف پیش آمد و تعدادی از افراد مجموعه دور هم جمع شدند و جوملا را ایجاد کردند.
جوملا با زبان برنامه نویسی php و شی گرا طراحی و ساخته شده است . از دیتا بیس mysql برای ذخیره داده ها استفاده می کند. اولین نسخه جوملا در سال 2005 به عنوان جوملا 1 معرفی شد. جوملا پلت فرمی قدرتمند و اپن سورس می باشد و هر برنامه نویس php می تواند با استفاده از افزونه نویسی برای این پلت فرم آن را ارتقاء دهد.
می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت با جوملا و طراحی قالب اختصاصی در جوملا با طراحی سایت وب نوش و کارشناسان حرفه ای وب نوش تماس بگیرید .
021-66515088


طراحی قالب جوملا

جوملا همانطور که اشاره کردیم یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند و امن می باشد که توسط تیم قدرتمندی پشتیبانی می شود و همه روزه بروز رسانی های جدید با رفع باگ های احتمالی ارائه می شود از این رو یک نرم افزار قدرتمند برای طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت پزشکی و... با استفاده از این پلت فرم می توانید هر نوع وب سایتی را طراحی کنید و همانند وردپرس نیست که بیشتر برای طراحی وب سایت های محتوا محور طراحی شده است هر چند الان نیز با پیشرفت طراحی سایت و قدرت گرفتن سیستم وردپرس دیگر با آن نیز می توان هر نوع وب سایتی را طراحی نمود.

Post has attachment
سئو سایت جوملا ، سئو وب سایت جوملا :

تیم سئو حرفه ای و با تجربه وب نوش تخصص بالایی در سئو و بهینه سازی وب سایت جوملایی دارد . سیستم مدیریت محتوای جوملا یکی از سیستم های برتر مدیریت محتوا در بین همه cms هاست و از محبوبیت بالایی برخوردار است و وب سایت های زیادی با این سیستم طراحی شده است به ویژه در کشور ما که بیشتر وب سایت ها با جوملا طراحی شده است . هر وب سایتی نیز نیاز به سئو و بهیته سازی درد چرا که برای اینکه بتوانیم از این وب سایت بهره برداری تجاری کنیم نیاز به دیده شدن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل داریم . لذا جوملا به دلیل قابلیت هایی که دارد یک سیستم بسیار انعطاف پذیر می باشد و هر مانور کد نویسی برای سئو و تغییرات در صفحاتش به راحتی امکان پذیر است . در این مقاله قصد دارم در رابطه با قدرت سئو وب سایت های جوملایی توضیح مختصری دهم .
می توانید برای آشنایی بیشتر با تیم سئو وب نوش با مشاوره سئو وب نوش تماس بگیرید.


راهکار سئو سایت جوملا

بارها به این شاره کرده ایم که سئو وب سایت استراتژی است که برای بالا بردن رتبه وب سایت در نتایج جستجو انجام می پذیرد. لذا این استراتژی برای انواع وب سایت ها متفاوت است مثلا برای سئو سایت وردپرس که اساسا برای طراحی وب سایت های محتوا محور طراحی شده است بهتر است از استراتژی محتوا محور نیز برای بالا بردن رتبه سایت استفاده کنیم . یا وب سایت جوملا که یک پلت فرم خیلی قدرتمند می باشد از این رو می توان هر نوع استراتژی با یک ایده مناسب را برای وب سایت جوملایی پایریزی کرد .

Post has attachment
هزینه طراحی سایت چند منظوره :

حتما برخی از وب سایت هایی را دیده اید که چندین فعالیت را انجام می دهند . هم یک سایت معرفی کالا هستند و هم یک وب سایت فروشگاهی یا هم فروشگاهی هستند و هم یک وب سایت درج آگهی خیلی از این نوع وب سایت ها وجود دارند .که در حال کسب در آمد از اینترنت می باشند و به اقتضای زمان تمام این موارد را به وب سایت اضافه کرده اند. به این نوع از وب سایت هایی که برای چندین هدف طراحی می شوند وب سایت چند منظوره یا چند کاره می گویند.
تیم طراحی سایت وب نوش بهترین کیفیت در طراحی وب سایت چند منظوره ارائه می کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت چند منظوره می توانید با مشاوره طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید

طراحی سایت چند منظوره

Post has attachment
طراحی سایت بر اساس اصول سئو :

شاید بارها برای شما پیش آمده است که از خود بپرسید چرا برخی از وب سایت ها در صفحه اول نتایج دیده می شوند و نیز برخی هم در نتایج خیلی دور هستند و برخی نیز کلا نیستند. در اینجا باید به ذهن برسد که معیار موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجو چه چیزی می تواند باشد ؟ یا چگونه یک سایت می تواند در نتایج صفحه اول جستجو قرار بگیرد ؟
برای پاسخ به این سوالات و بیشتر سوالات دیگر می توانید با ما همراه باشید تا شما را با سئو سایت و اینکه طراحی سایت بر اساس اصول سئو به چه صورتی می باشد آشنا کنیم .
تیم سئو و طراحی سایت وب نوش حامی ایده های برتر شما در کسب و کار اینترنتی می باشد

طراحی سایت بر اساس اصول سئو


Post has attachment
نکاتی مهم برای طراحی سایت با اصول سئو :

وب سایت خود را با طراحی منظم و با گرافیک مناسب و با رعایت اصول سئو در طراحی سایت می توانید از تیم وب نوش که تجربه ای بالا در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت دارد بخواهید . ما بهترین سیستم را برای شما پیشنهاد خواهیم داد .
خیلی از طراحان وب سایت به دلیل نداشتن علم کافی در رابطه با سئو و بهینه سازی وب سایت در مورد نتایج جستجو برای وب سایتی که طراحی کرده اند شکایت دارند اینکه چرا با این همه دقتی که در طراحی وب سایت می کنند باز وب سایت طراحی شده در نتایج جستجو رتبه مطلوبی ندارد. دلیل اصل این است که در طراحی وب سایت اصول سئو را رعایت نکرده اند .

طراحی سایت با اصول سئو

توجه داشته باشید یک طراح وب سایت باید در طراحی برخی از فاکتورهای ویژه برای سئو سایت را مد نظر داشته باشد و همچنین کاربران و مخاطبان وب سایت را نیز در نظر داشته باشد .که با چه کلمات کلیدی وارد وب سایت می شوند . اگر اصول سئو را در طراحی وب سایت رعایت کنید رتبه وب سایت شما رفته رفته بهتر خواهد شد و با بروز رسانی و پشتیبانی وب سایت می توانید آن را به رتبه های اول صفحه جستجو بکشانید . در زیر برخی از نکات مهم را در رابطه با رعایت اصول سئو سایت در طراحی وب سایت را برای شما شرح می دهم .
Wait while more posts are being loaded