Profile cover photo
Profile photo
WebProjesi
Web Projesi, Web Tasarım, e-ticaret, Web Yazılım, SEO, WP
Web Projesi, Web Tasarım, e-ticaret, Web Yazılım, SEO, WP
About
Posts

Post has attachment
Endüstriyel Makaralar (Tamburlar)

Endüstriyel Makaralar (Tamburlar) üretim ve lojistik sektörünün vazgeçilmez bileşenlerinden birtanesidir. İş yükünüzü hafifletir, Kablo ve hortum kirliliğine son verirler. Mobil ve sabit çalışma özellikleri ile iş sürekliliğinizi kesintisiz devam ettirmenizi sağlarlar. Teknotes firması olarak 2001 yılından bugünlere; Her türlü çalışma alanında faaliyet gösterebilen TSE standartlarında Özel Yerli Makara (Tambur) serileri tasarlamakta ve üretmekteyiz. Makaralarımızda; dünya standartlarında endüstriyel hortumlar ve kablolar kullanılmaktadır.

Makaralarımız standart ve işe özel olmak üzere müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre imal edilmektedir.

Akaryakıt ürünleri başta olmak üzere; Su, Hava, Elektrik, Ses, Görüntü, Oksijen, Kimyasal sıvılar, Gıda, İçecek, Buhar, Yangın vb. alanlarda binlerce departmanda çalışabilmektedir.

https://teknotes.com.tr/tr/urunlerimiz/makaralar/

Post has attachment
GİB, İnteraktif Vergi Dairesine 10 Yeni Hizmeti Ekledi

Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük İcraat Programı çerçevesinde; aşağıda belirtilen işlemlere ait başvurular İnteraktif Vergi Dairesinden gerçekleştirilebilecek.

Başvuru sahipleri, işlemlerine ilişkin işlem adımlarını yine İnteraktif Vergi Dairesi ile takip edebilecekler ve söz konusu işlemlerin sonuçlarına sistem üzerinden erişim sağlayabileceklerdir.

https://vergialgi.net/vergi/gib-interaktif-vergi-dairesine-10-yeni-hizmeti-ekledi/

2001 yılında Teknotes Firması kurulmuş ve Akaryakıt istasyonlarında kullanılmak üzere tamamı yerli hava saati, endüstriyel makara (tambur), azot jeneratörü üretimi de başlamış olup,proje ve faaliyetlerini her geçen gün daha da arttırarak yoluna devam etmektedir.

Günümüzde Teknotes firması; yenilikçi yapısıyla geleceğe dönük Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Bu amaçla standart üretimin yansıra Projeye özel, işe özel ve müşteriye imalatlar gerçekleştirmektedir.

https://teknotes.com.tr/

Post has attachment
Firmamız 2003 yılında kurulmuştur. Ortaklar Sayit İNAN, Özkan ÇAKIROĞLU ' dur. Sektörde 23 yıl boyunca aktif bulunmakta ve halen devam etmekteyiz.

Hedeflerimiz Türkiye 'de yenilikçi anlayışla satışlarımızda en üst seviyede kaliteli  hizmet vermektir. 

Mevcut imalat çeşitlerimiz Kayar Perde sistemler, İzolasyonlu panel üst yapı, Yarı Römork, Römork üzerine üst yapılar, Ahşap Sabit, Ahşap Damper, Seyyar Tenteli Sabit Ahşap ve Çelik Kapaklı Ahşap Sabit Kasalardır.

LEYLAA CLUB

Tesisimiz ; düğün, nişan , sünnet ve diğer toplantı organizasyonlarınız için, 150 ve 650 kişi kapasiteli iki ayrı salonu , muhteşem Ankara manzaralı terasları, kapalı - açık otoparkları ve deneyimli personeli ile hizmetinizdedir.

http://www.leylaa.com.tr/

Post has attachment

Post has attachment
VergiAlgi.NET, vatandaşları ve mükellefleri vergi, maliye, ekonomi konularında bilgilendirmek ve vergi politikalarını izlemek için kurulmuştur.

“VergiAlgi.NET”, kâr amacı gütmeyen, doğrudan ya da dolaylı olarak ticari bir organizasyona bağlı olmayan, objektif, partiler üstü ve gönüllü katılımcılıkla oluşan bir araştırma ve düşünce platformudur.

Vergi konusunda uzunca bir süre vergi idaresinde üst düzey yönetici, hesap uzmanı, maliye müfettişi, gelirler kontrolörü, vergi denetmeni veya vergi müfettişi olarak çalışmış ya da çalışmakta olan, akademik kariyer yapan ya da yeminli mali müşavir veya serbest muhasebeci mali müşavir olarak çalışmakta olan, vergi yargısında hakim olarak görev yapan veya emekli olan ve gönüllü olarak vergi konusunda toplumu aydınlatmayı amaçlayan vergi profesyonellerinden oluşan bir topluluğuz.

Edindikleri deneyimleri toplumla paylaşarak gelecek kuşaklara bilgiyi aktararak ve daha da önemlisi gelişen dünyamızda geleceği sorgulamak adına yeni bilgi üretmek amacında olan bir topluluğuz.

Post has attachment
Net Projesi, Net Yazılımı, E-Ticaret ve SEO hizmetleri sunmaktadır.

NetProjesi.NET Dizayn ekibi yaratıcı ve uzman kadrosuyla, kobi, şirket ve firmalara; Web Yazılım, Net Yazılım, Veritabanı Programlama hizmetleri vermeyi sürdürmektedir.

Tüketiciye kısa zamanda, daha etkili ulaşabilmek için NetProjesi.NETekibiyle çalışmalısınız. Çünkü bizler, sizleri dinlemekte ve hedefinize ve bütçenize en uygun web tasarım projeleri sunmaktayız.

Bizim için her yeni bir proje, yeni bir hayat gibidir. Daima en iyisini ve kaliteli dizaynı yapmak bizim işimizdir .

"Bizim için değerli olan sizin memnuniyetinizdir"

Post has attachment
Web Projesi, Web Tasarım, Web Yazılımı, E-Ticaret ve SEO hizmetleri sunmaktadır.

WebProjesi.NET Dizayn ekibi yaratıcı ve uzman kadrosuyla, kobi, şirket ve firmalara; Web Tasarım, Web Yazılım, Veritabanı programlama ve Arama motorlarına kayıt hizmetleri vermeyi sürdürmektedir.

Tüketiciye kısa zamanda, daha etkili ulaşabilmek için WebProjesi.NET ekibiyle çalışmalısınız. Çünkü bizler, sizleri dinlemekte ve hedefinize ve bütçenize en uygun web tasarım projeleri sunmaktayız.

Bizim için her yeni bir proje, yeni bir hayat gibidir. Daima en iyisini ve kaliteli dizaynı yapmak bizim işimizdir .

"Bizim için değerli olan sizin memnuniyetinizdir"

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded