Profile cover photo
Profile photo
web-studio.pl
About
Posts

Post has attachment
Strona internetowa – SPAS Fight Club – Specjalnaja Prikładnaja Armiejskaja Sistiema to rosyjski system walki opracowany przez Konstantina Wojuszina. Strona przedstawiai opisuje dokładnie wschodnią technikę walki, która cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.

Możecie na niej zobaczyć przykładowe filmy z treningów, przeczytać krótki rys historyczny czy zapoznać się z dokładną ofertą klubu. Serdecznie zapraszamy do zgłębienia tajników tego nowoczesnego wschodniego systemu walki.

http://spas-fight.pl
Add a comment...

Post has attachment
Miła dla oka profesjonalnie wykonana witryna dla sprawdzonej w branży firmy zajmującej się instalacją oraz serwisem systemów klimatyzacji dla domu.
Strona zbudowana zgodnie z najnowszymi trendami sieciowymi tutaj tzw „flat design”– w pełni responsywna – przejrzysta dająca szybki dostęp do najważniejszych elementów.
Klient w pełni może kontrolować treść strony, uaktualniać ją na bieżąco poprzez bardzo prosty i funkcjonalny system zarządzania treścią CMS.
www.eklim-term.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonanie i wdrożenie kompletnej strony internetowej dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Tęcza w Turku”. Na stronie możemy znaleźć kilka głównych działów, które są w pełni zarządzane i modyfikowane przez pracowników spółdzielni:
• aktualności – z podziałem na kategorie
• galeria zdjęć, ze znakiem wodnym
• dział TV / Internet 
• rozbudowany dział kontaktu
• porady dla mieszkańców
Witryna jest w pełni responsywna, co znaczy iż wyświetla się nie tylko na komputerach ale także na innych urządzeniach jak: telewizory oraz urządzenia mobilne – tablety, telefony itp.

Witryna zbudowana jest o nowoczesny i intuicyjny system zarządzania treścią – dzięki, któremu pracownicy spółdzielni mogą w dowolnym momencie zmodyfikować treść strony internetowej.

Zapraszam do odwiedzin: www.tecza.turek.pl
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, że od niedawna Google bardziej promuje strony, które są wykonane zgodnie z najnowszymi technikami sieciowymi ? Tabelki oraz style w stronie nie dość że są trendy to jeszcze działają na niekorzyść na pozycję w wyszukiwarkach.

więcej > http://googlewebmastercentral.blogspot.co.uk/2014/07/promoting-modern-websites-for-modern.html

Przypominamy, że każda strona wykonana w naszej firmie - jest budowana od początku do końca w oparciu o najnowsze standardy sieciowe.
Add a comment...

Post has attachment
Szukacie dobrych jakościowo opon do aut ciężarowych / przyczep naczep / dostawczaków - zapraszam do odwiedzenia strony www.torque-opony.pl - nasza najnowsza strona dla polskiego dystrybutora świetnych opon.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzin strony www.amon.biz.pl - planujecie na większą skalę coś upiec  ? oni Wam pomogą
Add a comment...

Post has attachment
Właśnie podpisaliśmy umowę na stworzenie witryny internetowej w programie "Partnerstwo lokalne na rzecz rozwoju gospodarczego gmin powiatu tureckiego" - start już za 2 tygodnie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Informujemy, iż z dniem 01-04-2014 nasze biuro zostało przeniesione do pokoju nr 11 – Dom Usług Korona. Serdecznie zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Informujemy, iż wprowadzamy możliwość rejestrowania nowych typów domen. Są to m.in: końcówki .DOMAINS, .BIKE, .GURU, .LAND, .ESTATE, .SHOES, .TECHNOLOGY, .TIPS, .GALLERY, .GRAPICS, .CAMERA, .CLOTHING oraz wiele wiele innych. Może to być dobre rozwiązanie dla firm, które mają problem ze znalezieniem wolnej domeny np. ze swoją nazwą.

Pełna lista nowych domen:

.bike
.clothing
.guru
.holdings
.plumbing
.singles
.ventures
.camera
.equipment
.estate
.gallery
.graphics
.lighting
.photography
.diamonds
.enterprises
.tips
.voyage
.careers
.photos
.recipes
.shoes
.cab
.company
.domains
.limo
.construction
.contractors
.directory
.kitchen
.land
.technology
.today
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejny oddany projekt www.dietos.net.pl - strona wykonana w technologii HTML5 + CSS3, oczywiście jest ona responsywna, co znaczy iż wygląda dobrze zarówno na zwykłych komputerach, tabletach, komórkach itp. Sprawdźcie, może na wiosnę jakaś dieta :) ?
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded