Profile cover photo
Profile photo
WTF Wizerunek Twojej Firmy
4 followers
4 followers
About
WTF Wizerunek Twojej Firmy's posts

Post has attachment
Klient, szukając np. "hydraulika", odwiedził już jego stronę, ale postanowił zgłębić temat i przegląda teraz portal internetowy lub forum, na którym jest opisany proces, krok po kroku jak naprawić jego usterkę. Jednak dochodzi do wniosku, że musiałby kupić specjalistyczne narzędzia, których nie będzie wykorzystywał. Nagle spostrzega baner reklamowy, logo firmy wydaje się znajome, opis usługi zachęcający do skorzystania z niej. Klikając w baner, ląduje z powrotem na stronie "hydraulika". Mieliśmy tu doczynienia z remarketingiem i reklamą banerową. Większość z nas doświadczyło tego, szukając np. sprzętu AGD czy też RTV, wybierając np. telewizor na stronie sklepu itp. Nie dokonaliśmy zakupu, ale reklama dosłownie "chodziła" za nami podczas przeglądania innych stron czy czytania artykułów. więcej na http://wtf.biz.pl/google-adwords

Post has attachment
Filmy z drona to świetna postać reklamy są chętnie oglądane, oprócz walorów estetycznych zwiększają świadomość marki. Pozwalają na wykorzystanie ujęć dotychczas stosowanych w wysokobudżetowych produkcjach, dziś jest to powszechne i ogólnodostępne. Nowoczesne kamery pozwalają na filmowanie w rozdzielczości 4k co szczególnie przydaje się jeżeli chcemy wykorzystać zoom w produkcji video lub 120 klatek na sekundę w jakości full hd dający efekt slow motion w którym możemy pokazać zwolnione tempo szybko poruszających się obiektów.

Post has attachment
Prowadzisz jednoosobową działalność lub małą firmę zatrudniającą kilka osób? stworzyliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie. My przedstawiamy mnóstwo propozycji a Ty wybierasz jakie moduły powinny znaleźć się na twojej stronie internetowej

Post has attachment
Przygotujemy dla Ciebie w pełni responsywną stronę internetową która automatycznie dostosowuje się do różnej wielkości wyświetlaczy urządzeń mobilnych. W dzisiejszych czasach jest to bardzo istotne, ponieważ coraz więcej osób korzysta z przeglądarki w telefonie czy tablecie podczas korzystania z internetu.

Post has attachment
Przeprowadziliśmy analizę rynku i okazało się że brakowało oferty Tanich Stron Internetowych, małe przedsiębiorstwa nie zawsze potrzebują dużych i rozbudowanych stron www.
Wait while more posts are being loaded