Profile cover photo
Profile photo
WSI Online
26 followers
26 followers
About
WSI Online's posts

Post has attachment
Kui soovid oma ettevõtet digiturundada inglise keeles, tasub tähelepanu pöörata õigele keelekasutusele. Kas eelistada briti või ameerika inglise keelt ja mida silmas pidada? Uuri lähemalt WSI blogist.

Post has attachment
Videotega digikanalites võid jõuda täiesti uue sihtgrupini ja saad luua lisaväärtust nii firmale kui ka klientidele. Panime kirja 3 viisi video tegemiseks ja jagame nõuandeid valminud klipi turundamiseks. Loe lähemalt WSI blogist!

Post has attachment
Veebiarenduse valdkond areneb väga kiiresti ja veel mõni aastat tagasi populaarne lahendus ei pruugi täna enam soovitud tulemusi anda. Loe WSI blogist, millele pöörata tähelepanu, kui oled 2017. aastal uut kodulehte loomas või olemasolevat värskendamas.

Post has attachment
Millest peaks alustama ning mida silmas pidama, et koduleht Google’i otsingutulemustes välja tuleks? WSI turundustiimi juht Maarja Laide jagab nõuandeid Veebimajutuse blogis.

Post has attachment
Hiljuti valmis WSI Online’i ja MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi koostööna veebileht Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksile kandideerimiseks. Loe WSI blogist lähemalt, mis oli projekti eesmärk, milline on tulemus ja kuidas kommenteerib koostööd klient.

Post has attachment
29. märtsil korraldame taas möödunud aastal palju positiivset tagasisidet saanud digiturunduse koolituse „Digital Minds”. Loe täpsemalt ja vaata varem osalenute tagasisidet blogipostitusest!

Post has attachment

Post has attachment
Turunduse automatiseerimise tarkvara võimaldab seadistada workflow’sid ja kogutud andmete põhjal väga personaalseid turunduslikke sõnumeid edastada. Panime kirja 5 nõuannet, mis aitavad turunduse automatiseerimise enda äri jaoks tööle panna.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded