Profile cover photo
Profile photo
WIEŻA S.C. Obsługa Informatyczna Firm
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Firma Google jest w trakcie udoskonalania funkcjonalności wyszukiwarki w kategorii „Filmy”. Użytkownik formułując zapytanie w postaci występujących na filmie czynności i obiektów będzie mógł odnaleźć poszukiwany film. Nowy algorytm został zaprezentowany na konferencji Google Cloud Next 17. Algorytm posiada ograniczenia i zadziała tylko wtedy, gdy film jest przechowywany w Google Cloud Storage. Funkcja obecnie jest w fazie testowej, ale niebawem będziemy mogli z niej korzystać.

Jeżeli Twoja firma potrzebuje fachowej obsługi w zakresie informatycznym, zapraszamy do kontaktu z nami.
http://www.wieza.pl/uslugi/obsluga-informatyczna-dla-firm.html
Add a comment...

Firma Google podjęła decyzję o zaprzestaniu produkcji i sprzedaży swoich Notebooków. Laptopy Chromebook Pixel oraz Chromebook Pixel 2 nie będą miały swoich następców. Rich Osterloh oficjalnie ogłosił na targach MWC, że jego firma nie planuje nowych komputerów autorskiej produkcji. Laptopy Chromebook Pixel oraz Chromebook Pixel 2 działają w środowisku Chrome OS oraz wyróżniają się specyficznym wyglądem. Niestety prawdopodobnie cena urządzeń firm konkurencyjnych była jednym z powodów podjęcia decyzji o zaprzestaniu dalszej produkcji notebooków przez Richa Osterloha.

Jeśli Twoja firma potrzebuje sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie, serdecznie zapraszamy do nas.
http://www.wieza.pl/sprzet.html
Add a comment...

Kopia zapasowych danych na smartfonie jest równie ważna jak wykonywanie backupu danych na stacjach roboczych. Producenci telefonów oferują wiele rozwiązań, dzięki którym nasze dane będą bezpieczne. Naszą kopię danych możemy utworzyć na nośnik zewnętrzny, na dysk komputera lub utworzyć synchronizację zautomatyzowanego backupu do chmury. Regularnie tworzona kopia zapasowa umożliwia odzyskanie danych, które będą aktualne. Do tego celu przeznaczone są również specjalne aplikacje.
Inną równie ważna funkcją jest możliwość zaszyfrowania danych na telefonie. W momencie zgubienia telefonu lub ewentualnej kradzieży, mamy możliwość uniemożliwić dostęp do naszych danych nieupoważnionym osobom. Dzięki geolokalizacji możemy również namierzyć nasz telefon.

Zapraszamy do nas, jeśli Twoja firma potrzebuje obsługi i konfiguracji tworzenia kopii bezpieczeństwa danych.
http://www.wieza.pl/oprogramowanie/ca-oprogramowanie-do-archiwizacji-i-backupu-danych.html
Add a comment...

Firma Microsoft wzbogaca ofertę Office 365 poprzez dodanie nowej usługi o nazwie StaffHub.
Produkt przeznaczony jest dla przedsiębiorstw. Co możemy zyskać dzięki nowemu produktowi firmy Microsoft? Zyskujemy możliwość ustalenia harmonogramów dla osób nie posiadających stałego dostępu do komputera. Produkt umożliwia tworzenie graficznych wykresów przypisywanych do poszczególnego pracownika. Dostęp uzyskają dzięki mobilnej aplikacji, która dodatkowo będzie wyposażona w funkcję czat. Usługa StaffHub dostępna jest w planach Microsoft E1, E3 oraz E5.
Jeśli Twoja firma potrzebuje oprogramowania Office 365, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

http://www.wieza.pl/oprogramowanie/office365.html
Add a comment...

Jeśli korzystasz z poczty Gmail oraz posiadasz system operacyjny Windows XP lub Windows Vista możesz napotkać problemy. Firma Google ogłosiła, że z dniem 8.02.2017r. osoby, które używają przeglądarki Chrome w wersji 53. oraz starszych wersji zobaczą komunikat dotyczący zakończenia wsparcia tych wersji programu. Windows XP oraz Vista obsługują tylko do 49. wersji programu włącznie.
Jeśli Twoja firma potrzebuje oprogramowania, zapraszamy do kontaktu z nami.
http://www.wieza.pl/oprogramowanie.html
Add a comment...

Post has attachment
Firma Microsoft opublikowała aktualizację oprogramowania Office na systemy operacyjne Android. Nowe zmiany w oprogramowaniu obsługują grafikę wektorową SVG. Dzięki temu rozwiązaniu możemy wstawiać obrazy do dokumentów i możemy edytować je wewnątrz za pomocą interfejsu.
Dodatkowo od najnowszej aktualizacji oprogramowania programy Word, Excel oraz PowerPoint obsługują pracę w wielu oknach. Dana aktualizacja dostępna jest na najnowszą wersję systemu Android.
Jeśli Twoja firma potrzebuje oprogramowania biurowego jakim jest Office 365, skontaktuj się z nami.
http://www.wieza.pl/oprogramowanie/office365.html
Add a comment...

Wychodząc z domu zamykasz drzwi na klucz? Chronisz w ten sposób swój dom przed potencjalnym zagrożeniem. Dlaczego nie zrobisz tego ze swoim komputerem? Dane osobowe, dokumenty, pliki, to wszystko możesz stracić w jedną chwilę. Zabezpiecz swój komputer już dziś. Mamy dla Ciebie specjalną ofertę, sprawdź już teraz!
http://www.wieza.pl/oprogramowanie/oprogramowanie-antywirusowe-avg.html
Add a comment...

Potrzebujesz oprogramowania, które zapewni Ci tworzenie kopii zapasowych oraz możliwość odzyskiwania danych w wirtualnym środowisku Microsoft Hyper-V oraz VMware ESXi ?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Pojawiła się nowa wersja oprogramowania Altaro VM Backup v7, która posiada unikalną technologię Augmented Inline Deduplication technology.
Co dzięki temu możesz zyskać i czego możesz spodziewać się w nowej wersji?
- Opcja bootowania z kopii zapasowej pozwala na bezpośrednie uruchomienie maszyny wirtualnej natychmiastowo z lokalizacji kopii zapasowej bez wpływu na jej integralność
- Szybsze algorytmy kompresji
- Nowszy design wyglądu Altaro Backup Server
- Zwiększone bezpieczeństwo oraz wsparcie Windows Server 2016
- Niższe wymagania dotyczące przechowywania danych przez wycinanie nadmiaru transferu danych (Augmented Inline Deduplication technology)

Jeśli potrzebujesz wersji ze wszystkimi funkcjami Altaro VMBackup skontaktuj się z nami.

http://www.wieza.pl/oprogramowanie/ca-oprogramowanie-do-archiwizacji-i-backupu-danych.html


Add a comment...

Potrzebujesz sprzętu komputerowego i nie wiesz co wybrać? Mamy dla Ciebie specjalny raport opublikowany przez IDC o rezultatach sprzedaży poszczególnych producentów w 2016 roku.
Na pierwszym miejscu klasyfikuje się firma Lenovo, która uzyskała wynik 21,3% całkowitej sprzedaży. Drugie miejsce zajęły komputery HP Inc, które są tuż za liderem. Ich udział wynosi 20,9%. Trzecie miejsce ze spektakularnym wzrostem sprzedaży w 2016 roku klasyfikuje się firma Dell Technologies. Udział jej wyniósł 15,7% , a wzrost na przełomie 2015/2016 wyniósł aż 4,3%.
Oto trójka zwycięzców na rok 2016. Jaki rezultat będzie w 2017 roku?

Dokonaj zakupu sprzętu i zadecyduj sam.
Zapraszamy do nas w celu zakupu sprzętu dla Twojej firmy.
http://www.wieza.pl/sprzet.html

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded