Profile cover photo
Profile photo
Výroba razítek Praha
188 followers
188 followers
About
Posts

Post has attachment
Výroba razítek pro geocaching s Vaším logem, symbolem, obrázkkem či textem, http://www.razitka-praha.com/?razitka-geocaching,53 - pro geocaching se používají především kapesní razítka, menší kulatá nebo čtverocvá razítka. Nabízíme široký výběr razítek pro geocaching.
Add a comment...

Post has attachment
Výroba samonamáčecích a dřevěných razítek s obrázkem. Razítka lze vyrobit s Vaším obrázkem nebo si můžete vybrat z nabídky hotových, http://www.razitka-praha.com/?razitka-s-obrazkem,44 - stačí si určit typ a velikost razítka.
Add a comment...

Post has attachment
Naší činností je výroba samonamáčecích a dřevěných razítek všech typů a velikostí. Prodáváme kompletní sortiment razítek Colop a Trodat včetně příslušenství, e-shopu http://www.razitka-praha.com naleznte širokou nabídku, ze které si určitě vyberete své razítko.
Vyrábíme razítka s vlastním textem i logem nebo obrázkem, nabízíme jak textová razítka, tak datumová a číslovací razítka, také kapesní razítko pro služební cesty, sestavitelné razítko pro vlastní vytvoření textu, profesionální kovová razítka.
Pro zákazníky z Prahy nabízíme rozvoz razítek, objednané produkty doručíme na zadanou adresu v Praze. Objednávat můžete online v e-shopu Razítka Praha za velice příznivé ceny.
Add a comment...

Post has attachment
Samonamáčecí datumová razítka s výškou otisku 4 mm, http://www.vyroba-razitek-praha.eu/?razitka-datumova,23 - razítka s datumem bez textu i razítka s datumovkou a textem. Některé modely nabízí dva datumy, i s možností vložení vlastního textu nad datumy.
Add a comment...

Post has attachment
Mobilní cestovní razítka se skvěle hodí pro cesty, na práci v terénu. Kapesní razítka Colop jsou plně uzavíratelná, aby nehrozilo zašpinění razítkovou barvou, http://www.razitka-praha.eu/?kapesni-razitka-praha,49 - kapesní razítka se používají jednak jako firemní, také pro geocaching
Add a comment...

Post has attachment
V případě změny údajů na Vašem razítku potřebujete nový textový štoček do razítka, razítkové štočky - textové desky s údaji vyrábíme laserovým gravírováním, tato metoda zaručuje kvalitní, přesný otisk, http://www.razitka-praha.com/?stocek-do-razitka,31 - vyrábíme štočky do razítek Colop, Trodat, Shiny všech typů a velikostí.
Add a comment...

Post has attachment
Dřevěná razítka různých velikostí, včetně atypických, v nabídce jsou dřevěná razítka s rukojetí a lištová, razítka s dřevěnou rukojetí mohou být obdélníková nebo kulatá, http://www.razitka-praha.com/?razitka-drevena,30 - výhodou dřevěných razítek je velká odolnost, nevýhodou je, že jsou nesamobarvící, před otiskem je nutné razítko namočit do razítkové podušky s barvou
Add a comment...

Post has attachment
Sestavitelná samonamáčecí razítka Colop pro snadné vytvoření vlastního textu s možností jeho změny, http://www.vyroba-razitek-praha.eu/?razitka-k-vlastnimu-sestaveni-textu,27 - sada znaků obsahuje písmena, čísla i piktogramy
Add a comment...

Post has attachment
Náhradní barevné polštářky pro samonamáčecí razítka Colop a Trodat, v nabídce jsou polštářky jednobarevné, dvoubarevné i bezbarvé - určené pro naplnění speciální barvou, http://www.vyroba-razitek-praha.eu/?razitkovaci-polstarky,32 - razítkovací polštářky do všech typů razítka Colop a Trodat.
Add a comment...

Post has attachment
samonamáčecí razítka s čísly slouží pro označování dokomentů i výrobků čísly, některé modely mají kapacitu pro 6 číslic, jiné pro 13 číslic, výška čísel je 4 mm, v nabídce jsou kancelářské plastové číslovačky, i profesionální kovová číslovací razítka, http://www.razitka-praha.eu/?cislovaci-razitka-praha,52 - také naleznete razítka s čísly a textem
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded