Profile

Cover photo
Výlety a zábava s dětmi
63 followers|234,941 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
S příchodem nového roku došlo k výrazné modernizaci našich stránek. Především se zlepšilo zobrazení na mobilních telefonech, jsou tu nové kategorie, fotografie jsou větší a mnoho dalších novinek. Doufám, že se Vám naše stránky budou líbit!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Rozsáhlá zřícenina gotického hradu Andělská Hora se vypíná na mohutném skalním ostrohu nad stejnojmennou obcí v Karlovarském kraji - http://www.vylety-zabava.cz/tipy-na-vylet/karlovarsko/2042-zricenina-hradu-andelska-hora-v-karlovarskem-kraji. #zricenina #karlovarsko
 ·  Translate
9 new photos added to shared album
1
Add a comment...
1
Add a comment...
 
Oblíbená ZOO na Moravě se safari vláčkem (vláček jezdí od dubna do října) - http://www.vylety-zabava.cz/zoo-farmy-kone/stredni-morava/2043-zoo-olomouc-svaty-kopecek. #zoo #olomouc
 ·  Translate
22 new photos added to shared album
1
Add a comment...
1
Lucie Meláková's profile photo
 
Parádní nápad! Určitě tam musíme zavítat. Myslím si, že je to tip na fajn odpoledne :). Každopádně bych se s vámi podělila o tento článek: http://www.supermamy.cz/clanek/pro-zeny-super-mamy-materstvi-hry-pro-deti/386714/10-neotrelych-napadu-co-delat-doma-s-detmi-kdyz-je-venku-osklivo.html. Co děláte s dětmi vy, když není počasí na cestování?
 ·  Translate
Add a comment...
1
Add a comment...
Story
Tagline
Tipy na výlety a zábavu s dětmi, kam vyrazit s dětmi.
Introduction
Tipy kam vrazit s dětmi po celý rok - pěší i cyklo výlety, výlety s kočárkem, muzea, výstavy, zvířata, dětská centra a mnoho dalších atrakcí pro celou rodinu.
Contact Information
Contact info
Email