Profile cover photo
Profile photo
Viss veikaliem un noliktāvam
3 followers
3 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Tava iespēja strādāt un pelnīt kopā ar mums.
Ja Tev ir labas pazīšanās mūsu potenciālo klientu lokā, piesaisti viņus par mūsu klientiem un pelni pieklājīgu bonusa atalgojumu no katra Tevis piesaistītā klienta, pirmā noslēgtā darījuma.

Sazinies ar mums un mēs atradīsim laiku, lai tiktos ar Tevi un izrunātu mūsu sadarbības iespājas.

Mūsu kontakti:
Māris Vaskis
29394523
maris@vvn.lv

Anonimitāte garantēta
Photo

Post has attachment
Brīvdienās mums bija darba pilnas rokas. Piegādājām jauno tirdzniecības aprīkojumu saviem klientiem no Igaunijas, ar kuriem sadarbojamies jau vairāk kā 3 gadus. Tagad viņu veikalu tīklā ir vēl viens bērnu rotaļlietu veikals. Nepalaidiet garām atvēršanas svētku akcijas, kas ilgs līdz 18.09.2016!

Vairāk informācijas: http://karupoegpuhh.ee
http://www.vvn.lv/lv/musu-darbi/tallina-plaukti-piegade

Post has attachment
Laiks iet, mūsu projektu skaits aug. Nodotie projekti jau aktīvi strādā un pat piedalās dažāda veida konkursos, viens no tādiem ir Veikals "top!" Salacgrīvā.
Vairāk informācijas šeit: http://goo.gl/S4JONX Iepazīties ar mūsu darbiem var šeit: http://www.vvn.lv/lv/musu-darbi

Post has attachment
MSG ir vismodernāka kases galdu līnija, to raksturo mūsdienīgais dizains un augstas kvalitātes materiāli: alumīnijs un jaunās paaudzes plastmasa. Kases galdi ir pieejami vairāk nekā 100 krāsās un ir liela aksesuāru izvēle, kas ļauj paplašināt to funkciju klāstu. Vairāk informācijas šeit: http://goo.gl/hhg2zL

Post has attachment
Gaišus Ziemassvētkus un idejām bagātu Jauno gadu novēl VVN kolektīvs!
Merry Christmas and a full of ideas New Year!
Photo

Post has attachment
KASES GALDI
Dažādas kases galdu konfigurācijas un izvietojums. Kases galdi ar vai bez konvējera lentām. Kases galdu izvietojuma plānošana un to uzstādīšana atbilstoši tirdzniecības vietas plānojumam un iespējām. Plašs galdu aksesuāru un papildus elementu sortiments visdažādākajām klientu vajadzībām.
Photo

Post has attachment
NOLIKTAVU APRĪKOJUMS
Noliktavas aprīkojuma un industriālās produkcijas ražošana, tirdzniecība un uzstādīšana. Nestandarta produkcijas izstrāde un risinājumi. Nodrošinām palešu plauktu sistēmu, integrēto plauktu sistēmu, konsoļu plauktu sistēmu, cinkoto plauktu sistēmu un citu noliktavas aprīkojuma projektēšanu, piegādi un uzstādīšanu.
Photo

Post has attachment
TIRDZNIECĪBAS APRĪKOJUMS
Plašs augstākās kvalitātes tirdzniecības sistēmu klāsts. Ražojam, piegādājam un uzstādām dažādas veikala plauktu sistēmas, vitrīnas, augļu un dārzeņu stendus, maizes plauktus, eirosienu sistēmas, grozu sistēmas, aukstuma un siltuma iekārtas. Nodrošinām tehnoloģiskā plānojuma izstrādi tirdzniecības telpām.
Photo
Wait while more posts are being loaded