Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Závěrečný podnik Evropského poháru v cyklistice pro neslyšící se konal v italském Velturnu.

Úspěšný víkend pro cyklistu reprezentujícího firmu V okno.

Triumf Davida Studýnky v závodě MTB Cross country v Uherském Hradišti. GRATULACE!

Redesignovali jsme stávající podobu našich webových stránek. Nyní jsou uživatelsky příjemnější a přehlednější. Navštivte je a přesvědčte se sami.
Photo

V sobotu dne 4. června 2016 se konal závod na horských kolech. Jednalo se o 1. ročník závodu Milovická 50 v Milovicích u Kroměříže. Na závod nastoupil jediný neslyšící z SK SKIVELO Olomouc David Studýnka.

Startovalo se ze zázemí areálu ranče v srdci Chřibů a trať byla dlouhá 55 km s převýšením 1490 m. David Studýnka dojel celkově na 7. místě v čase 2 : 19 hod. a ve své věkové kategorii 40 - 49 let na 2. místě. K vítězství mu chybělo 8 vteřin. Vše bylo dobře zorganizované, že se nikomu nechtělo domů.