Profile

Cover photo
Verified name
Vodafone CZ
48,059 followers|3,362,093 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Právě jsme otevřeli přihlašování na plzeňský #mobileDrink. Uskuteční se ve čtvrtek 22. září večer a jako obvykle si budete moct zkusit plno zajímavých zařízení, virtuální realitu nebo třeba jízdu Teslou. Počet míst je obsazený, tak neváhejte dlouho :-) Přihlašování najdete v článku.
 ·  Translate
Další #mobileDrink 8 se blíží! Bude se konat ve čtvrtek 22. 9. od 18:00 a vy se máte nyní šanci přihlásit. Chcete přijít, pohrát si s nejnovějšími telefony, tablety, konvertibly, wearables nebo virtuální realitou? Nebo se svézt v Tesle? Pak neváhejte ani minutu a přihlaste se pomocí formuláře v tomto článku, počet míst je totiž omezen.
11
1
Martin Kruba's profile photo
 
Jen škoda, že přihlášení na #8 po vyplnění mi hlásí, že jsem přihlášen na #7 v Praze na únor... 
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Plníme podmínky z LTE aukce a už podruhé jsme Česko pokryli LTE sítí.
V současné době plníme povinnost pokrytí v 32 okresech typu A (s nižší hustotou populace), což je o dva více, než bylo požadováno v kritériích aukce, ale i v dalších 33 okresech typu B. Díky více než 4300 LTE vysílačů je rychlý mobilní internet 4G LTE dostupný pro 98,7 % obyvatelstva ČR.
 ·  Translate
Vodafone splnil podmínky aukce kmitočtů z listopadu 2013 a již podruhé během dvou a půl let pokryl aukcí požadované oblasti České republiky signálem LTE 4G.
14
František Forejt's profile photoZbyněk Elingr's profile photoVodafone CZ's profile photo
11 comments
 
+Zbyněk Elingr Ano, skutečně jsme dnes zaznamenali výpadek Připojení bez kabelu. Moc se omlouvám za komplikaci a jsem ráda, že už vám připojení funguje :) Pěknou neděli!
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Komu se nelení, tomu kvete signál. A že opravdu neleníme... Letos pro vás postavíme úplně nový vysílač v průměru každý den. Díky tomu si zavoláte a připojíte se přes LTE i v místech, kde to zatím nešlo.
 ·  Translate
17
Karel Živný's profile photomarek proksa's profile photoVodafone CZ's profile photo
27 comments
 
+marek proksa Můžete nám napsat přes http://tam.je/google přesnou adresu a jestli se jedná o budovu nebo pozemek, ale upozorňuji, že výběr je velice složitý a zdlouhavý. Lenka
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Vodafone Smart ultra 7 prvním pohledem
 ·  Translate
Recept je jednoduchý. Výbava, která před dvěma lety stačila na titul „vlajková loď“ a cena pod pět tisíc. Vyzkoušeli jsme Vodafone Smart ultra 7.
9
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Novinky v řadě Vodafone Smart pěkně pohromadě. Od července v naší nabídce najdete Smart ultra 7 a Smart platinum 7, ke kterému máme i nové příslušenství Smart VR - brýle pro virtuální realitu.
 ·  Translate
9
Jan Kadlec (HonZuna)'s profile photoVodafone CZ's profile photo
2 comments
 
+Jan Kadlec Dobrý večer, Honzo, zatím je to taková ochutnávka :) Stáňa
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Aplikaci #MujVodafone už brzy uvidíte v novém designu. Doufáme, že se vám bude líbit stejně, jako se líbí nám :-) Na co dalšího se můžete těšit? Třeba na zjednodušenou postranní nabídku, všechny volné jednotky na jednom místě nebo jednodušší nastavení služeb.
 ·  Translate
19
Jirka Obr's profile photoMartin Kruba's profile photoVodafone CZ's profile photoMartin Hrodek's profile photo
12 comments
 
Dobrý večer. Kdy hodláte zprovoznit/opravit chybu app. Můj Vodafone také na WP Lumia 730DS s Windows Phone 8.1. Po poslední aktualizaci přestala fungovat. Nepomáhá ani opětovná instalace.
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Novou Škodu #KODIAQ  budete mít pod palcem, doslova ☺ Díky službě Care Connect a síti Vodafonu zjistíte, zda je vůz zamčený, snadno ho najdete nebo rychle přivoláte pomoc. A to zdaleka není vše, víc najdete v článku.
 ·  Translate
Mladoboleslavská automobilka včera oficiálně představila svůj dlouho čekávaný model Kodiaq, který se řadí do segmentu vozů SUV. Jedná se současně o první model v nabídce, který je kompletně připojen k sít, což zajistil Vodafone.
45
2
Michal Zelenka's profile photoFrantišek Vican's profile photoVodafone CZ's profile photoDaniel Sebek's profile photo
4 comments
 
budou nejake slevy na kodiaq pro zakazniky Vodafonu? :)
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Byli jste ve Varech na pláži? Tak to pro vás máme malé překvapení. Soutěž o nadupanej tarif #jetovtobě s 10 GB dat za exkluzivní cenu.
Stačí vyplnit malou anketu o tom, jak se vám u nás líbilo. 300 nejkreativnějších příspěvků odměníme. Soutěžte do 7. srpna 23:59 h.

Soutěžit můžete na: http://tam.je/vdotaznik Podmínky soutěže: http://tam.je/jpravidla
 ·  Translate
7
Jan's profile photoDavid Švorc's profile photoVodafone CZ's profile photoMilan Koubek's profile photo
5 comments
 
Davide, student nejsem, ale jsem ten, co to tem studentum u VDF vsechno hradi, a taky nemam u VDF na nic narok. Nejen na tuto hru. A tohoto blbce jim delam peknou radku let. Uf......
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Dnes jsme spustili volání přes LTE (VoLTE) a Wi-Fi sítě. A jako první operátor opravdu ve velkém.
Wi-Fi volání si užijete s tarifem i předplacenou kartou a můžete díky němu volat a být na příjmu i v místech, která nejsou pokryta mobilním signálem. Ať už jste v Česku nebo v zahraničí. Jako jedni z prvních na světě máme pro Wi-Fi volání i aplikaci, stačí mít telefon s OS Android 4 a vyšší, připojení k Wi-Fi a můžete volat :-) Přečtěte si o novinkách víc:
➡ Wi-Fi volání http://www.vodafone.cz/wifivolani
➡ VoLTE http://www.vodafone.cz/volte
 ·  Translate
53
8
Lukáš Bašta's profile photoVodafone CZ's profile photo
58 comments
 
+Lukáš Bašta Lukáši, omlouvám se, omylem jsem to spojil i s dotazem od Vlastimila. V tom případě budeme rádi, když nám popíšete, jak se potíže projevují, přidáte své telefonní číslo, verzi Androidu a sestavení a pošlete na aplikace@vodafone.cz. Díky, Ondra
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
"Operátor Vodafone představil nového zástupce řady Smart. Model platinum 7 se nově staví na její vrchol a špičkovým 2K displejem a další výbavou se snaží konkurovat těm nejlepším na trhu. Cena se přitom vešla těsně pod hranici 10 tisíc korun."
 ·  Translate
Operátor Vodafone představil nového zástupce řady Smart. Model platinum 7 se nově staví na její vrchol a špičkovým 2K displejem a další výbavou se snaží konkurovat těm nejlepším na trhu. Cena se přitom vešla těsně pod hranici 10 tisíc korun.
8
Jaroslav Prokeš's profile photoVodafone CZ's profile photo
14 comments
 
+Jaroslav Prokeš Děkuji, Jaroslave. Postarám se, aby pochvala dorazila do správných rukou :)
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Něco chystáme 👀
 ·  Translate
22
1
Martin Kruba's profile photoVodafone CZ's profile photo
8 comments
 
+Martin Kruba Opravdu, máme jen tuto variantu: http://www.vodafone.cz/telefony/huawei/huawei-gx8/ :)
 ·  Translate
Add a comment...

Vodafone CZ

Shared publicly  - 
 
Přijďte ve čtvrtek večer na ‪#‎mobileDrink‬, který bude v krásných prostorách v centru Prahy. K vyzkoušení bude spousta telefonů, zažijete virtuální realitu a dozvíte se i něco nového z mobilního světa. Počet míst je omezený, tak s přihlášením neváhejte ;-)
 ·  Translate
Akce #mobileDrink 7 v Praze se blízí a konat se bude už ve čtvrtek 18.2. od 19:00. Chcete přijít, pohrát si s nejnovějšími telefony, tablety, konvertibly, wearables nebo virtuální realitou? Pak neváhejte ani minutu a přihlaste se pomocí formuláře v tomto článku, počet míst je totiž omezen.
7
Petr Prosický's profile photoVodafone CZ's profile photoKristian Martinec's profile photo
8 comments
 
Ja taky zdravim z Doudleb nad Orlicí
 ·  Translate
Add a comment...
Story
Tagline
Oficiální Google+ stránka českého Vodafonu
Introduction

Jak najdeme nějakou tu sociální síť, nedá nám to a jdeme se družit. Takže není divu, že český Vodafone najdete taky na Google+.


Ostatně, ono se není ani čemu divit, když vezmete, co je náš denní chleba – komunikace. Volání, SMSky, MMSky, internet, mobily, hlavně ty chytré, tablety, aplikace, hry, prostě zábava. Koukněte se na www.vodafone.cz a hned budete mít jasno, co všechno zvládneme levou zadní.

 

Ovšem co by všechny ty technické vymoženosti a vychytávky byly bez lidí a bez jejich nápadů. Ty nás na naší práci baví a vždycky bavily nejvíc. Chceme vás tu potkávat a poznávat, bavit se s vámi, protože to pro nás bylo a je to hlavní. A to i v dobách, kdy jsme se ještě jako největší raubíř mezi operátory rošťácky jmenovali Oskar.

 

Tak se na vás těšíme a věříme, že potlach s námi bude mít pro vás jenom samá +.

Contact Information
Contact info
Phone
800777777
Address
náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5