Profile

Cover photo
Vitaly Volodchenko (Виталий Володченко)
Worked at SMM Success
Attended Poltava secondary school 4
Lives in Полтава
640 followers|88,420 views
AboutPostsPhotosYouTubeReviews

Stream

 
 
Ще один відгук від учасника молодіжного обміну "Grow conscious and feel your body" Тараса Яворського

Ти ніколи не знаєш, який приємний сюрприз тобі підкине доля. Але тільки від тебе залежить чи зможеш ти цей шанс використати і прийняти. Готуючись до екзамену 18 червня, я побачив випадково про терміновий пошук одного учасника на проект "Grow conscious and feel your body" в ‪#‎Італії‬, який мав відбутись з 25 червня по 2 липня. Скинувши швидко Application form, я отримав позитивну відповідь і вже через кілька днів я у Львові зустрічав інших учасників цього проекту (Льошу, Соломію, Діму, Софію і Ярину), щоб разом поринути у світ ‪#‎Erasmus‬+. Наше знайомство пройшло настільки швидко, що вже в автобусі Львів - Варшава було відчуття що ми знаємо один одного кілька років. На наступний день ми прилетіли в Мілан, звідки поїхали до місця проведення проекту Osho Gautama Multiversity. Місце, яке з першого моменту зачарувало своєю красою і аурою. Кращого місця для проведення сумніваюсь що можна було найти. Протягом семи днів разом з учасниками з Італії, Латвії, Вірменії, Словаччини ми пройшли курс workshopів, які допомогли розібратись у власних відчуттях, зрозуміти своє тіло, навчитись контролювати свої емоції. Дуже важливими були медитації, до цього я ніколи цим не цікавився, але зараз я розумію їхню важливість у повсякденному житті. Окрім цього ми вчились налагоджувати діалог, покращувати свої комунікаційні навички. Презентували українську культуру і наші традиції, пізнавали по ближче і інші країни. Не менш важливим була спільна робота кожен день, вона дала розуміння, що до цілі завжди легше прийти разом, коли кожен виконує свою роль, а разом досягається якась конкретна велика ціль. А також, що в житті успіху добиваються ті, які не цураються роботи. Але окрім цього всього ми класно відпочивали, плавали в басейні, насолоджувались бомбезним краєвидом, ходили на гору Монте Лема. Найважче було прощатись, за цей час ви встигли здружитись, і мабуть кожен хотів провести ще хоча б тиждень разом.

Another review of the "Grow conscious and feel your body" Youth Exchange participant Taras Yavorskyy

You never know, what a pleasant a surprise will throw you fate. But only depends on you if you can use this chance and take. In preparation for the exam on June 18, I saw the chance of an urgent search for a participant in the project "Grow conscious and feel your body" in ‪#‎Italy‬, which was held from 25 June to 2 July. Throwing quickly Application form, I received a positive answer and a few days in Lviv I met other participants of this project (Lesha, Solomiya, Dima, Sofia and Yarina) to plunge into the Erasmus + world together. Our acquaintance has passed so quickly that in the bus Lviv - Warsaw was a feeling that we know each other for years. The next day we flew to Milan, where went to the venue of the project Osho Gautama Multiversity. A place that from the first moment charmed by its beauty and aura. No doubts that it best place you could find for this purpose. Within seven days with participants from Italy, Latvia, Armenia, Slovakia we have completed the workshop, which helped to understand their own feelings, understand your body, learn to control their emotions. Very important were meditation, before this I never was interested, but now I realize their importance in everyday life. In addition, we studied to establish dialogue, to improve our communication skills. Presented Ukrainian culture and our traditions, learned in closer and other countries. Equally important was the joint work every day, it gave understanding that the purpose is always easier to come together when each performs its role, and together achieved some specific big target. And also that achieve success in life, those who do not shun work. Beyond all this, we cool relaxed, swam in the pool, enjoyed amazing views, walk to the mountain of Monte Lema. The hardest thing was to say goodbye, during this time you had become friends, and perhaps everyone wanted to hold still at least a week together.
P.S. After nine days of Ukrainian team was so friendly that we decided to continue the project and went in Venice, Genoa, Bergamo, 100 euros were waiting for us in a airplane, for adventures in Warsaw, which ended not even to the present time.
‪#‎erasmusplus‬ ‪#‎vzayemopomich‬ ‪#‎osho‬ ‪#‎youth4youth‬ ‪#‎ukraine‬ ‪#‎youth‬ #erasmus ‪#‎oshogautamamultiversity‬
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
 
Молодіжний обмін в Італії!

БО "Vzayemopomich" шукає 5 осіб, для участі в молодіжному обміні "Grow conscious and feel your body" який пройде c 25 червня по 2 липня 2015 року, в комуні Ошо Гаутама в провінції Варезе. Проект збере учасників з Італії, Латвії, Естонії, Вірменії та України.
 ·  Translate
 
Молодіжний обмін в Італії!

NGO "Vzayemopomich" шукає 5 осіб, для участі в молодіжному обміні "Grow conscious and feel your body" який пройде c 25 червня по 2 липня 2015 року, в комуні Ошо Гаутама в провінції Варезе. Проект збере учасників з Італії, Латвії, Естонії, Вірменії та України.

Молодіжний обмін спрямований на розвиток усвідомленості, щоб допомогти зрозуміти молодим людям, хто вони є насправді і чого дійсно вони хочуть. Під час проекту учасники навчяться сприймати своє тіло, як друга, навчяться слухати (емоції, почуття).
Щоденні практики для тіла (йога), біоенергетика, розпізнавання емоцій і медитації будуть методами супроводжуючі молодих людей у розкритті, прийнятті та любові до себе.
Збільшивши свою самооцінку та впевненість у власних силах, учасники стануть більш відкритими до себе і до різноманітності культур, що оточують їх.
Учасники матимуть можливість допомагати в роботі комуни і принести свій внесок у її розвиток.

Хто може брати участь?
- Молодь від 16 років до 20 років;
- З наявністю закордонного паспорта (або проїзного документа дитини);
- З гарним знанням англійської мови;
- З цікавістю до тематики молодіжного обміну;

Проект фінансується за рахунок програми Erasmus + яка покриває
- 100% витрат на харчування, проживання;
- 100% проїзду до місця проведення і назад (якщо витрати не перевищують ліміт 170 євро).
- Часткове покриття витрат, пов'язаних з отриманням Шенгенської візи

Благодійний внесок за участь 40 Євро (після того, як вас затвердили організатори).
Спеціальні умови для малозабезпеченої молоді (деталі на імейл projects.vzayemopomich@gmail.comз темою листа «Fewer opportunities Italy»)
Для участі до 10 травня 2015 заповнюйте аплікаційну форму http://bit.ly/gcfybye

Всі кандидати отримають підтвердження про надходження заявки. Після відбору ми відправимо результати кожному учаснику.

Чекаємо ваших заявок!
‪#‎Vzayemopomich‬ ‪#‎project‬ ‪#‎italy‬ ‪#‎youth‬ ‪#‎exchange‬ ‪#‎україна‬ ‪#‎молодь‬ ‪#‎обмін‬ ‪#‎італія‬ ‪#‎ошо‬
 ·  Translate
View original post
3
1
Dmitriy Prangov's profile photo
Add a comment...
Have him in circles
640 people
Alex Zmushko's profile photo
Sergey Iv's profile photo
Sali Gugunava's profile photo
Подгорнов Валера's profile photo
Андрей Шарук's profile photo
Lajbar Khan's profile photo
Dima Sopronchuk's profile photo
Philippe TREBAUL's profile photo
Тарас Сухов's profile photo
 
Youth Exchange "Young Erasmus+ Ambassadors of Peace" YEAP - Ambassadors, 23.07.2015-30.07.2015 Alskathemmet, Finland
2
1
Monica Mano's profile photoVitaly Volodchenko (Виталий Володченко)'s profile photo劉洽裕's profile photo
2 comments
Add a comment...
 
 
Молодіжний обмін в Румунії!

NGO "Vzayemopomich" шукає 5 осіб, для участі в молодіжному обміні "Path to volunteering" який пройде c 4 по 13 вересня 2015 року, в селі 2 Май повіті Констанца в Румунії. Проект збере учасників з Румунії, Болгарії, Хорватії, Грузії та України.
Молодіжний обмін спрямований на те щоб заохотити молодих людей, брати більш активну участь у розвитку своєї громади, виконуючи волонтерські заходи, які відповідають їх бажанням і потребам розвитку. Учасники матимуть змогу спробувати різні види волонтерської діяльності безпосередньо на практиці у громаді.

Хто може брати участь?
- Молодь від 18 років до 25 років;
- З наявністю закордонного паспорта;
- Зі знанням англійської мови;
- З цікавістю до тематики молодіжного обміну;

Проект фінансується за рахунок програми Erasmus + яка покриває
- 100% витрат на харчування, проживання;
- 100% проїзду до місця проведення і назад (якщо витрати не перевищують ліміт 170 євро).
- Часткове покриття витрат, пов'язаних з отриманням візи

Благодійний внесок за участь 20 Євро (після того, як вас затвердили організатори).

Для участі до 9 серпня (включно) 2015 заповнюйте аплікаційну форму http://bit.ly/pathvolun

Всі кандидати отримають підтвердження про надходження заявки. Після відбору ми відправимо результати кожному учаснику.
Чекаємо ваших заявок!

#‎Vzayemopomich‬ ‪#‎project‬ ‪#‎romania ‪#‎youth‬ ‪#‎exchange‬ ‪#‎україна‬ ‪#‎молодь‬ ‪#‎обмін‬ ‪#‎румунія ‪#‎волонтерство #volunteering #volunteer #волонтер#erasmus #ерасмус
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
 
 
Відгук учасниці молодіжного обміну "Grow conscious and feel your body" 
А де закінчується ваша зона комфорту?

Життя починається там, де закінчується зона комфорту...
Якщо ви стоїте перед вибором: жити спокійним життям у домашньому затишку чи бігти наввипередки з вітром, то я вам раджу зірватись з місця й стрімголов кинутись у вир життєвих пригод! 
Обожнюю людей, які не бояться розкрити свої обійми сонцю, хоч яким би палким та гарячим воно не було. Вони сліпо йдуть на зустріч з пригодами, навіть не домовившись про час. Вони не мусять обмінюватись контактними даними чи знаходити один одного на фейсбуці, адже ті, хто має спільну мрію у серці, завжди подумки разом... Пригоди ховаються у їхніх потаємних кишенях, пролазять крізь маленьки отвори у сандалях й дорожнім пилом глибоко осідають у шпаринах шкіри; вони заварюють зелений чай у легенях й змушують видихати не що інше, як посмішки й жарти...
Звичайно, таких людей знайти важко, адже деякі соромляться бути справжніми, інших прибиває пил сумних доріг, проте вони є....і я таких знайшла! Неймовірні пригоди в Італії чекали на групку веселих та драйвових українців, котрі вражали кожного своїм потенціалом та талантом дарувати оточуючим щастя=)

Пройшов лише тиждень, а таке відчуття, наче наші канікули тривали більше року, адже кожен день був насичейни неймовірним запасом мементів та вражень. Знаєте те відчуття, коли починаєш збирати полуницю і розумієш, що не вистачить одного відерця, бо її так багато? Те відчуття ніколи не покидало нас, адже ми колекціонували емоції, як професійні філателісти=)

Ми потрапили у дитинство й дали волю своїм почуттям - і світ став більш яскравим! Ми грали у волейбол й пінпонг до того часу, поки не відчували рук; купались стільки, що здавалось, перетворимось на дельфінів; лазили по горам, що ставали схожими на гірських ланей; жили без сну,адже реальність заворожувала своєю красою; ми танцювали так, наче нас ніхто не бачив; віддавались силі пісні, й вона пролазила у кожну клітинку нашого організму; ми закохувались й дарували один одному погляди...То були прекрасні часи, і я впевнена, що це лише початок прекрасного життя=)
 ·  Translate
View original post
1
Константин Кирилюк's profile photoVitaly Volodchenko (Виталий Володченко)'s profile photo
6 comments
 ·  Translate
Add a comment...
 
 
Тренінг в Сербії!

NGO "Vzayemopomich" шукає 2 осіб, для участі в тренінгу  "Let me show you a key to success" який пройде c 18 по 27 липня 2015 року, в Сербії, поблизу міста Новий Сад. Проект збере 28 учасників з 11 різних країн.

Тренінг спрямований на на поліпшення неформальної освіти та молодіжної роботи, створюючи тим самим нові можливості для молоді по всій Європі!
Тренінг прагне дати учасникам можливість вивчити і насправді зрозуміти концепцію і факторів неформального навчання, і, таким чином, грамотно спроектувати, полегшити і опитувати існуючих і нових неформальних сесій і можливостей для навчання. 

Хто може брати участь?
- Особи від 18 років;
- З наявністю закордонного паспорта;
- З гарним знанням англійської мови;
- З бажанням просувати результати проекту в Україні.
 
Проект фінансується за рахунок програми Erasmus + яка покриває
- 100% витрат на харчування, проживання;
- 100% проїзду до місця проведення і назад (якщо витрати не перевищують ліміт 275 євро).

Благодійний внесок за участь 40 Євро (після того, як вас затвердили організатори).
 
Для участі до 10 червня 2015 заповнюйте аплікаційну форму http://bit.ly/lmskts
Всі кандидати отримають підтвердження про надходження заявки. Після відбору ми відправимо результати кожному учаснику.
Чекаємо ваших заявок!

‪#‎Vzayemopomich‬ ‪#‎project‬ ‪#serbia ‪#‎youth‬ ‪#‎training‬ ‪#‎україна‬ ‪#‎молодь‬ ‪#‎тренінг‬ ‪#сербія
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
 
 
Молодежный обмен в Финляндии!
NGO “Vzayemopomich” ищет 4 человек, для участия в молодежном обмене “Young Erasmus+ Ambassadors of Peace” который пройдет c 23 по 30 Июля 2015 года, в 15 км от города Вааса Финляндия. Проект соберет участников из Финляндии, Польши, Турции, Армении, России и Украины.

Цель молодежного обмена является повышение толерантности между различными религиозными конфессиями (вероисповеданиями) в Европе и за ее пределами.
Участники получать знания о традициях различных религиозных конфессиях. Вместе проследят связь между культурой, традициями и вероисповеданием, чтобы улучшить взаимопонимания между представителями различных вероисповеданий. Совместно создадут межконфессиональный календарь со всеми главными событиями в течение года для каждого вероисповедания. Посетят воскресную службу в Евангелическо-лютеранской церкви в городе Вааса (служба будет проходить на английском языке). Посетят архипелаг Кваркен, который включен в список объектов всемирного наследия ЮНЕСКО. http://whc.unesco.org/en/list/898 По окончанию проекты запишут небольшое видео, которое после окончания проекта, распространят в школах, университетах в каждой стране участнице.

Кто может участвовать?
- молодежь от 18 лет до 25 лет;
- c хорошим знанием английского языка;
- с интересом к тематике молодежного обмена;
- с желанием и возможностью представить результаты проекта в Украине;
- иметь свою фото или видео технику для сьемок видео (желательно);

Проект финансируется за счет программы Erasmus+ которая покрывает
- 100% расходов на питание, проживание, раздаточные материалы;
- 100% проезда к месту проведения и обратно (если затраты не превышают лимит 170 евро). 
- частичное покрытие расходов, связанных с получением Шенгенской визы

Благотворительный взнос за участие 40 Евро (после того, как вас утвердили организаторы).

Для участия до 4 мая 2015 заполняйте аппликационную форму http://goo.gl/pJkG13
Все кандидаты получат подтверждение о поступлении заявки. После отбора мы отправим результаты каждому участнику.
Ждем ваших заявок!
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
People
Have him in circles
640 people
Alex Zmushko's profile photo
Sergey Iv's profile photo
Sali Gugunava's profile photo
Подгорнов Валера's profile photo
Андрей Шарук's profile photo
Lajbar Khan's profile photo
Dima Sopronchuk's profile photo
Philippe TREBAUL's profile photo
Тарас Сухов's profile photo
Work
Occupation
Entrepreneur
Employment
 • SMM Success
  CEO, 2012 - 2013
  Since I fall a bit of addiction to Social Media, I have created my blog SMM Success to share my expirience with CIS people. I present different strategies and tactics to help people get the most out of their efforts.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Полтава
Previously
Sharjah - Ajman
Story
Tagline
Vital
Introduction
Entrepreneur. Photographer. Practicing and teaching yoga. Reiki practitioner. 
Interesting in personal development, healthy lifestyle, business, leadership and time management.

Предприниматель. Фотограф. Практикую и преподаю йогу. Практикующий Рэйки.
Увлекаюсь личностным развитием, здоровым образом жизни, бизнесом, лидерством и тайм менеджментом.
Education
 • Poltava secondary school 4
  1993 - 2003
 • Poltava National Technical Univercity
  Engineer-electricity, 2003 - 2008
Basic Information
Gender
Male
Other names
guero
Не забываемые впечатления!!! Пробуйте не пожалеете!
Public - 3 years ago
reviewed 3 years ago
1 review
Map
Map
Map