Profile cover photo
Profile photo
Vína jižní Moravy
6 followers -
Vinařské akce. Vinařské zajímavosti, oceněná vína, seznam vinařství a další.
Vinařské akce. Vinařské zajímavosti, oceněná vína, seznam vinařství a další.

6 followers
About
Posts

Post has attachment
12. 11. 2016 III. ročník Svatomartinských slavností – Dolní Věstonice

Přijďte oslavit příchod sv. Martina. Průvod začne ve 12:00 hodin a v 15:00 hodin proběhne požehnání mladého vína na Husím plácku. Připravena je ochutnávka mladých vín věstonických vinařů a prohlídka habánských sklepů. K poslechu zahraje hudební skupina Jen tak. Nebudou chybět ani vepřové speciality a martinské husy.
Add a comment...

Post has attachment
5. 11. 2016 - 8. ročník výstavy archivních vín ve Vranovicích

Vinaři Vranovice zvou na tradiční výstavu archivních vín. Začátek ve 14.00 hod., k poslechu zahraje cimbálová muzika Lália z Velkých Bílovic.
Add a comment...

Post has attachment
5. 11. 2016 Putování za mladým vínem Bořetice 2016

V otevřených sklepech budou připraveny speciality na grilu, z udírny a zabíjačkové mlsy. V hotelech Kraví hora, Modré hory a penzionu Mlýn můžete ochutnat svatomartinskou husu.
Add a comment...

Post has attachment
5. 11. 2016 Podzimní otevřené sklepy – Moravská Nová Ves

Tentokrát si pro Vás vinaři připravili kompletní nabídku vín ročníku 2015 a starších doplněnou o první ochutnávku mladých vín ročníku 2016 v různých vývojových stádiích ještě před jejich oficiálním uvedením na trh. Můžete se tak těšit třeba na burčáky z pozdních moštových odrůd, vína čerstvě dokvašená nebo vína po prvním stáčení. Akce se uskuteční v době od 10.00 do 19.00 hod., připraveno je bohaté krajové občerstvení a zahraje cimbálová muzika.
Add a comment...

Post has attachment
19.11.2016 Košt mladých vín a svatomartinských hus Němčičky 2016

Přijeďte ochutnat svatomartinskou husu a nejlepší mladá vína od místních vinařů, zatančit si a pobavit se u cimbálové muziky. Začátek v 18.00 hod. Srdečně zvou vinaři z Němčiček.
Add a comment...

Post has attachment
12. 11. 2016 Svatomartinské otevřené sklepy 2016 – Velké Pavlovice

Svatomartinské otevřené sklepy pro vás pořádají velkopavlovičtí vinaři ze spolku Víno z Velkých Pavlovic a Město Velké Pavlovice. Začátek je v 11.00 hod. Čekají na vás svatomartinská a mladá vína, svatomartinská husa, zabíjačkové speciality a večerní beseda u cimbálu s folklórním souborem. Ta začíná v 19 hod. v sokolovně.
Add a comment...

Post has attachment
5. 11. 2016 Mladá vína 2016 Nosislav

Vinaři z Nosislavi zvou všechny milovníky vína na ochutnávku mladých vín ročníku 2016. Můžete se těšit na asi 100 vzorků vín nového ročníku. Vstupné 100 Kč. Kdo přinese 3 a více vzorků mladého vína, má vstup zdarma. Začátek v 15.00 hod.
Add a comment...

Post has attachment
11.11.2016 Svatomartinský přípitek v LVA – Lednice a Valtice

Stylový a romantický přípitek v 11:11 hod na Sv. Martina Svatomartinským vínem. Ochutnávky vín, cimbálová muzika, svatomartinské husí a drůbeží lahůdky. Akce je součástí Svatomartinského přípitku Lednicko-valtického areálu, jehož součástí jsou Svatomartinské slavnosti na náměstí ve Valticích a na zámku v Lednici. Tato místa budou propojena kyvadlovou autobusovou dopravou historickým autobusem Praga RND. Vstup zdarma.
Add a comment...

Post has attachment
31.12.2016 SLOVÁCKÝ SILVESTR 2016 Slovácký sklep Němčičky¨

Jste zváni na SILVESTR 2016 do vinného sklípku. Nenechte si ujít silvestrovské veselí na Slovácku, kde zažijete silvestrovský večírek v tradičním vinném sklípku - Slovácký sklep - vinný sklípek v Němčičkách.

…vzhledem k velkému zájmu doporučujeme již nyní rezervaci na tento večírek, který je vždy každoročně vyprodán!!!
Add a comment...

Post has attachment
22. 10. 2016 Pálavský gulášfest s ochutnávkou prvních mladých vín ročníku 2016 – Mikulov

Přehlídka gulášů a ochutnávka špičkových mladých vín z raných odrůd (Moravské Božolé) v atraktivním hotelovém areálu. Na Gulášfestu Vás čeká ochutnávka mnoha typů gulášů (jelení, dančí, kozí, vinařský, prezidentův, mexický,...), degustace mladých vín, soutěž o největšího gulášového jedlíka, Mistrovství ČR v „gůlání“ sudu na čas, živá hudba před hotelem, cimbálová muzika před moravským sklípkem a další.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded