Profile cover photo
Profile photo
Villa Gjecaj
62 followers -
VillaGjecaj
VillaGjecaj

62 followers
About
Villa Gjecaj's posts

Post has attachment
Shkolla Theth


Post has attachment
Restauranti yne me produkte natyrale #Theth #Albania #Alps
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
7/18/16
6 Photos - View album

Post has attachment
Këte sezon turistik #Villa Gjecaj vjen ne dispozicionin tuaj me 13 dhoma komode sipas kerkesave tuaja, dopjo, dyshe, treshe, me nje rikonstruksion 100% në respekt të ndertimeve #tradicionale, ku kombinohet me se miri me modernen duke ju siguruar keshtu nje ndjesi sa familjare ashtu dhe komforti.
Për #rezervime kontaktoni në numrin e telefonit: +355 69 60 15 771 (WhatsApp, Viber).
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
7/8/16
7 Photos - View album

Post has attachment
Welcome to #VillaGjecaj #Theth
Photo
Photo
16/06/2016
2 Photos - View album

Post has attachment
VillaGjecaj.com

Jeni te mirepritur kete sezon te bukur te dashur miq
Photo

Post has attachment

Post has attachment
VillaGjecaj.com
Momente nga rikonstruksioni i ambienteve te Kulles se vjeter :)
PhotoPhotoPhoto
28/11/2015
3 Photos - View album

Post has attachment
Take a look at this video on YouTube:

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded