Profile cover photo
Profile photo
Vila Alehandro
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
Kengetarja e re kubane ne Vila Alehandro. Le te vazhdoje fiesta!
http://ow.ly/i/aJoXn http://ow.ly/i/aJp0r http://ow.ly/i/aJp4j
Photo

Post has attachment
Champagne Bar, aty ku cdo mbremje muzika live me tinguj latine, nga grupi i famshem Esencia Cubana, e ngroh atmosferen dhe dhuron caste te kendshme dhe romantike. Ju mirepresim. Per rezervime: 066 204 6290.
Photo

Post has attachment
Vila Alehandro ju uron Gezuar Vitin e Ri 2015. Shendet, suksese ne cdo fushe dhe sa me shume dashuri. Gezuar!!!
Photo

Post has attachment
Per rezervime: 066 204 6290
Photo

Post has attachment
Rezervoni darken e krishtlindjeve ne restorantin tone, nje menu e pasur me alternative mishi dhe peshku me nje cmim shume te mire. Per rezervime: 066 204 6290 info@vilaalehandro.com
Photo

Post has attachment
Pas darkes festive te vitit te, ju presim ne mesnate ne clubin tone per nje atmosfere te zjarrte, muzike live nga Esencia Cubana dhe Guest Dj Emanuel!
Photo

Post has attachment
Ejani ta presim se bashku momentin e nderrimit te viteve, duke festuar ne restorantin tone me nje menu te vecante, me pije te shumellojta dhe me nje cmim te pakrahasueshem. Per rezervime: 066 204 6290
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Kursejini vetes nje dite larg kuzhines se shtepise. Familja apo miqte tuaj do te mahniten me nje darke te vecante te Vila Alehandro. Gatimet tona te shijshme dhe sherbimi i pakrahasueshem do t'ju kenaqin pa mase. Per rezervime: 066 204 6290.
Photo

Latin Night ne Vila Alehandro, ne bashkepunim me Latin Beat House, me pjesmarjen e grupit kuban `Esencia Cubana`.
Ejani te perjetoni zjarrin latin!!!
Wait while more posts are being loaded