Profile cover photo
Profile photo
ВІКОННІ СИСТЕМИ
30 followers -
Виготовлення, обслуговування та ремонт віконних конструкцій.
Виготовлення, обслуговування та ремонт віконних конструкцій.

30 followers
About
Posts

Post has attachment
Програму «Теплі кредити» поновлено
Ощадбанком та Укргазбанком відновлено кредитування на придбання енергоматеріалів, вікон та віконних конструкцій з відшкодуванням частини суми кредиту в рамках Державної програми Енергоефективності та Енергозбереження.
Ощадбанк та Укргазбанк у співпраці з Державним агенством з енергоефективності і енергозбереження України пропонують кредитну програму «Тепла оселя» для власників одноквартирних житлових будинків та квартир у багатоквартирних житлових будинках. За цієї програмою банк виокремлює шість кроків, зробивши які, ви зможете отримати відшкодування держави на кредит за енергозберігаючі обладнання та матеріали:
• ухваліть правильне рішення;
• визначтеся з товаром;
• отримайте попереднє рішення;
• зберіть документи;
• отримайте кредит;
• держава надає вам компенсацію.
Умови, які пропонує для клієнтів Ощадбанк та Укргазбанк:
• строк кредитування – до 3 років;
• сума – до 50 тисяч гривень;
• власний внесок – від 10%;
• ставка кредиту – 17,5-17,99% річних;
• одноразова комісія – 4,3% від суми кредиту;
• інші обов'язкові платежі: Укргазбанк- 80 грн. за відкриття рахунку, Ощадбанк-265 грн. страховка, 100 грн. за відкриття рахунку та 30 грн. за обслуговування платіжної картки.
• застава – відсутня.

Вимоги до позичальника:
• Громадянство України та наявність реєстрації (“прописки”).
Вік – від 21 року на момент видачі кредиту до 65 років на момент погашення.
• Стаж роботи: наймані працівники – 3 місяці (на нинішньому підприємстві); фізичні особи – підприємці – 1,5 роки (від моменту реєстрації); пенсіонери – не вимагається.
• Офіційний дохід – мінімум 1500 грн. Бажано щоб доходу вистачало на погашення цього кредиту, на прожитковий мінімум (близько 1400 грн. на особу) для позичальника та неповнолітніх дітей і на погашення інших кредитів.
Розмір компенсації в Ощадбанку та Укргазбанку визначається таким чином:
Якщо Ви придбаєте обладнання для заходів з енергозбереження – компенсація становитиме 35% від суми кредиту, однак не більше як 14 тисяч гривень. – умови є однаковими для всіх позичальників, незалежно від отримання субсидії.
Для квартир у багатоквартирних та одноквартирних житлових будинках банк пропонує такий перелік обладнання, на яке передбачається державне відшкодування, одним з пунктів цього переліку є вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігальним склом). Зазаначимо, також, що цього разу банк не ставить конкретних вимог до віконного профілю.

На офіційному сайті банків-кредитувальників можна знайти більш детальний перелік матеріалів та обладнання, на придбання яких передбачається компенсація держави.
Для отримання кредиту власнику житла потрібен такий перелік документів:
• Паспорт позичальника та “ідентифікаційний код“;
• Довідка про заробітну плату за 6 місяців або декларація фізичної особи-підприємця за 2 останні квартали (якщо подається щоквартально) чи за останній рік (якщо подається щорічно) або довідку про нарахування пенсії;
• Рахунок-фактура на придбання обладнання та/або матеріалів. Укргазбанк вимагає щоб постачальник матеріалів мав відкритий рахунок у цьому банку.
Також можуть вимагатися додаткові документи для оцінки платоспроможності позичальника. Наприклад, свідоцтва про шлюб та народження дітей, квитанції про сплату житлово-комунальних послуг, договір кредиту (якщо позичальник має інші кредити).

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Як правильно заміряти вікна для замовлення москітної сітки

Для виготовлення москітної сітки необхідно правильно заміряти світловий проєм вікна або дверей-відстань по ширині та висоті, обмежений ущільнювачем, вставленим в пази віконного профілю. Якщо буде встановлюватись москітна сітка з внутрішніми кріпленнями або ролетна, тоді розміри залишаться без змін. Якщо ж планується встановити сітку з зовнішніми кріпленнями, тоді необхідно, до даних розмірів додати 15-20мм по ширині та висоті.

Заміри проводимо наступним чином (як позначено на малюнку зліва):

довжина віконного скла
ширина віконного скла
(від гумки ущільнювача до гумки ущілюнювача).

Виникли проблеми – зверніться в сервісну службу компанії Віконні Системи та отримайте професійну консультацію спеціаліста
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#WS, # WikonniSystemy, #розсувки, #розсувні конструкцї, #пластикові розсувні конструкції

Переваги металопластикових розсувних систем

Віконні та дверні розсувні системи з профілю ПВХ (частіше називають металопластиковими або пластиковими розсувними системами) – це нові рішення звичних задач які пропонує наша компанія. Це відхід від старих шаблонів, сучасне бачення комфорту і прекрасний спосіб зробити свою оселю чи будинок – більш комфортним, красивим і затишним.

Надійно захищаючи від холоду, шуму, та непрошених гостей, металопластикові панорамні розсувні двері і вікна є візитівкою помешкання, завдяки великому вибору технічних рішень і різноманітності форм.

http://wsystem.com.ua/kompaniya/informatsiya/perevahy-metaloplastykovykh-rozsuvnykh-system/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#WS, #wsystem, #deceuninck, #wikonnisystemy

DECEUNINCK-справжній німець на українському ринку

Компанія «Deceuninck» є світовим лідером у сфері виробництва товарів з ПВХ і композитних матеріалів. За 75 років своєї історії компанія здобула довіру і лояльність багатьох виробників, дистриб'юторів а також архітекторів, будівельників і кінцевих споживачів вікон з ПВХ завдяки відданості своїм ідеям. «Deceuninck» має заводи в Бельгії, Чехії, Франції, Німеччини, Польщі, Росії, Тайланді, Туреччині, Об'єднаному Королівстві і США.Компанія пропонує широкий асортимент таких інноваційних, енергозберігаючих рішень, як віконні та дверні системи. «Deceuninck» представлено в Euronext Brussels (DECB). Чисельність персоналу компанії нараховує 2700 співробітників в 25 країнах.
Якість — це девіз «Deceuninck» ! Щоденний контроль експертами лабораторії забезпечує виробництво якісних профілів, які ретельно перевіряються на відповідність суворим європейським нормам бельгійських і зарубіжних органів по контролю якості. Фірма «Deceuninck» пройшла процес сертифікації в Україні і отримала необхідні українські сертифікати.
Асортимент продукції, що випускається дозволяє українським виробникам, які працюють з профілем «Deceuninck», виготовляти не тільки стандартні віконні та дверні конструкції, але і більш складні: вітражі та фасади, зимові сади, а також вікна різноманітної геометрії.
«Deceuninck» допомагає створити раціональний будинок. Грунтуючись на базових технологіях ПВХ-екструзії і запатентованому матеріалі Twinson, створюються інноваційні будівельні рішення для вікон і дверей, прибудинкової території, даху, облицювання та інтер'єру.
Прагнучи бути ближче до українських споживачів, компанія «Deceuninck» в 1998 році відкрила представництво в Києві. На сьогоднішній день представництво продовжує активно працювати.
Компанія «Віконні Системи» є офіційним представником відомої компанії «Deceuninck» в Україні.
Ми з гордістю презентуємо достойні та якісні рішення від німецького виробника :вікна Arcade та Eforte.Ми не стоїмо на місці, а кожен день прагнемо поліпшити нашу продукцію і сервіс, щоб запропонувати тільки найкраще.Arcade
Українські споживачі гідні продукції світового рівня – це принципова позиція компанії яка є одним з провідних європейських виробників віконних профілів із пластику. Пластикові вікна стали дуже економічним і ефективним рішенням для досягнення високої економії енергії та захисту навколишнього середовища. «Deceuninck» пропонує на ринку України профільну п’ятикамерну систему Arcade – технічне рішення для забезпечення безперебійної експлуатації вікна на довгі роки і втілення в життя сучасних вимог, які пред’являються до житлового комфорту.

Eforte
Новинкою на ринку є нова енергоефективна шестикамерна система Eforte. Майбутнє віконного профілю доведено в преміум-сегменті, який не допускає ніяких компромісів, коли мова йде про якість і теплоізоляції. Новітні технології Inoutic / Deceuninck GmbH, реалізовані в профільній системі Eforte, дозволяють реалізовувати прагнення до енергозберігаючого способу життя без додаткових витрат. Інтелектуальний дизайн профілю Eforte підходить для установки як в старих так і в нових будинках.Система Eforte втілила найбільш передові технології в галузі енергозбереження, якості та дизайну.

http://wsystem.com.ua/
Photo
Add a comment...

Теплий монтаж пластикових вікон (Частина перша)

Теплий монтаж (Soudal Window System) — сучасна європейська технологія встановлення та герметизації вікон із застосуванням поліуретанової піни, пароізоляційних та саморозширюючих стрічок, а також герметиків Soudal. Використання віконних паронепроникних стрічок — це єдиний ефективний метод захисту шару поліуретанової піни від проникнення вологи з навколишнього середовища по принципу “зсередини герметичніше, ніж зовні”.
Загальновідомо, що в житловому приміщенні, щоденно виділяється значна кількість вологи, яка конденсується, осідає на відкосах, проникає в піну. Неприємні та малопомітні наслідки — промерзання та поступове руйнування монтажної піни, втрата її тепло- та звукоізолюючих властивостей, а в деяких випадках і утворення цвілі на відкосах. Все це призводить до небажаних фінансових витрат — значні втрати тепла збільшують рахунки за опалення, а в майбутньому і до заміни вікон. Саме технологія теплого монтажу покликана уникнути всіх цих небажаних наслідків.
Проблема мікроклімату приміщень була виявлена в Західній Європі в 90-х роках минулого століття, а в Україні порівняно недавно, після масового встановлення металопластикових вікон. Є випадки, коли споживачі зіштовхнувшись з вищезазначеними проблемами замінюють старі вікна на нові із застосуванням технології теплого монтажу. Певний внесок в популяризацію теплого монтажу вносять і монтажники, які працювали в Західній Європі і повернувшись в Україну рекомендують цю ефективну технологію своїм замовникам.
Технологія теплого монтажу це не маркетинговий хід, як вважають деякі споживачі, а рекомендації профільного галузевого інституту IFT-Rosenhaim, який надає наукові послуги на замовлення всесвітньо відомих виробників вікон, фасадів, скла, а також їх комплектуючих. Рекомендації інституту, перевірені на практиці, переконливо довели ефективність технології теплого монтажу в Західній Європі, Росії та Україні.
Технологія теплого монтажу це і державний стандарт України (ДСТУ Б В.2.6-79:2009 “Шви з’єднувальних місць примикань віконних блоків до конструкцій стін”) на який опирається Спілка захисту прав споживачів, якщо висуває претензії продавцю вікон. Відомі випадки судових позовів з приводу появи цвілі на відкосах після неякісного монтажу металопластикових вікон. Цього можна було б уникнути, якби продавець запропонував споживачу свої послуги по виконанню теплого монтажу.
Отже, на даний час, теплий монтаж являється такою ж необхідністю, як наприклад, внутрішній підвіконник чи відлив. Скориставшись даною послугою клієнт збільшує термін експуатації піни до терміну експлуатації вікна.
Add a comment...

Post has attachment
Тканеві ролети (рулонні штори)

Тканеві ролетки або рулонні штори — це якісне та стильне вирішення проблеми захисту від сонця та нав"язливого людського ока. Вони являють собою полотно тканини, яка за допомогою ланцюжка намотується на вал. Простота в експлуатації, догляді та широкий вибір кольорів тканинних ролет безсумнівно зробили їх фаворитом сонце захисних систем в останні кілька років.

Різноманітність кріплень тканевих ролет дозволяє встановлювати їх навіть без монтування додаткових кріплень. Рулонну штору можна легко змонтувати прямо на віконну стулку, не порушуючи при цьому цілісності рами.

Чому саме тканеві ролетки (рулонні штори):

тканини для рулонних штор спеціально оброблені, пил не сідає як на звичайну тканину, прекрасно тримає форму;
великий вибір стильних сучасних тканин, різних кольорів та дизайнів;
неперевершено вписуються і доповнюють інтер’єр приміщення;
ефективно захищають від сонячних променів вдень та від нав’язливих поглядів ввечері;
прослужать довго та надійно;
не потребують постійного догляду та прання, дуже практичні в експлуатації.
http://wsystem.com.ua/aksesuary/tkanevi-rolety/
PhotoPhotoPhoto
13.03.17
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Компанія що займається виготовленням віконних конструкцій шукає в команду менеджерів зі збуту. Високий та стабільний дохід, офіційне працевлаштування, компенсація пального, безкоштовне харчування.
Свої резюме надсилайте на Martabachyn@gmail.com. Усі деталі по тел. +380503173570 .
Photo

Post has attachment
‪#‎віконнісистеми‬ ‪#‎віконнийсервіс‬ ‪#‎партнери‬ ‪#‎DECEUNINCK‬ ‪#‎DECCO‬‪#‎Winkhaus‬ ‪#‎A_XOR‬ ‪#‎вікнальвів‬ 
Компанія Віконні системи працює лише з надійними та перевіреними часом партнерами. У такій співпраці наші клієнти завжди отримують високоякісну продукцію та професійний сервіс. 
Наші партнери: DECEUNINCK, DECCO, Winkhaus, A_XOR.
DECEUNINCK
Deceuninck«Декйонінк» - компанія з багаторічним досвідом гарною репутацією.
Компанія була заснована в 1937 році і продовжує розвиватися з кожним роком, розширюючи межі діяльності й удосконалюючи якість виробленої продукції.
Віконний профіль, який виробляється концерном, відповідає всім сучасним європейським стандартам.
Компанія Deceuninck «Декйонінк» першою почала впроваджувати 70 мм 5-ти камерні системи на ринку України.
Ці системи давно і дуже добре зарекомендували себе на ринках країн Європи. Велику популярність 5-ти камерні системи придбали і на нашому, українському ринку.
Вікна, зроблені з профілю Deceuninck «Декенінк» це енергозберігаючі, красиві, надійні, якісні, сучасні, європейські, перевірені часом вікна.
При виборі нових вікон краще віддати перевагу компанії з досвідом.
Колірна гамма віконного профілю Deceuninck «Декйонінк» порадує навіть найвибагливішого клієнта: від класичного білого профілю до різнобарвного, з різними відтінками.
DECCO
Фірма Decco почала свою діяльність в 2005 році і на сьогоднішній момент вона є однією з найбільш розвиваються фірм в Польщі. Компанія Decco випускає якісну систему ПВХ-профілів, які виготовляються за сучасними технолгія розробленими провідними компаніями на ринку проектування та екструзії ПВХ профілів для металопластикових вікон. За не великий проміжок часу фірма "Decco" зуміла отримати безліч позитивних відгуків про свою продукцію від виробників вікон у центральній та західній Європі. А так же завоювати довіру у кінцевого споживача.
Winkhaus
Фурнітура, якою оснащене вікно чи двері, є одним з основних елементів, що входить до складу вікна чи дверей, на одному рівні з профільною системою.
Якість та надійність фурнітури відіграють вирішальне значення в процесі експлуатації конструкції. Від цього елементу залежить ергономічність та комфорт світлопрозорої конструкції в цілому.
Плавність механізмів та їх плавна робота, функціональність та безпечність конструкції – все це залежить від фурнітури.
Компанія WinkHaus спеціалізується на розробці та виробництві віконної та дверної фурнітури вже майже 150 років, як бути більш точними – з 1854-го року. На поточний момент холдинг Winkhaus GmbH & Co. KG є одним з найбільших середніх підприємств Німеччини.
Купуючи конструкції, в яких застосована фурнітура WinkHaus, ви робите вибір між стандартними можливостями та додатковими функціями. Стандартні можливості фурнітури WinkHaus забезпечують плавне відкриття стулок та їх надійне запирання.
A XOR
Країна-виробник: Україна
Опис фурнітури: AXOR K3 - це система віконної фурнітури від українського виробника, яка відповідає європейським вимогам якості (EN і DIN). Фурнітура AXOR K3 забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача.
Опис фурнітури: Фурнітура AXOR K3 відрізняється ергономічністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає стулку вікна до рами. Що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу.
Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10 рокам експлуатації виробу.
Також AXOR K3 забезпечує стулці стійкість до деформації навіть при збільшеному навантаженні на неї. Фурнітура AXOR K3 - це гарантія надійної роботи впродовж всього терміну служби віконно-дверних конструкцій.
Про компанію: AXOR Industry - це міжнародна компанія, що динамічно розвивається та має власні виробничі потужності. Вони забезпечують повний цикл виробництва віконно-дверної фурнітури. Розташований у м. Дніпропетровську (Україна), сучасний завод оснащено передовим високотехнологічним обладнанням та багаторівневою системою контролю якості, що охоплює кожен етап виробництва.
Завітайте до нас, щоб отримати необхідну вам консультацію. 
http://www.wsystem.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Компанія Віконні системи пропонує вам ознайомитись з нашими роботами - вікна з алюмінію та металопластику, та обрати для себе надійне, якісне, функціональне та безпечне вікно.http://www.wsystem.com.ua/metalpalstic_gallery
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-06
16 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
ТОВ "Віконні системи" пропонує ряд послуг та комплектуючих для вікон :
- регулювання та ремонт ПВХ конструкцій 
- ручки , замки
- петлі, дотягувачі
- ущільнювачі 
- провітрювачі
- жалюзі та ролети 
- бронювання скла
Деталі на сайті www.wsystem.com.ua або за тел. 0503707600  та 0503173570. 
ТОВ "Віконні системи" - ваш надійний віконний сервісний центр.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded