Profile cover photo
Profile photo
Veranet Teknoloji A.Ş.
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Veranet Teknoloji - http://www.veranet.com.tr

Bu video, Zebra'nın DS4308 Barkod Okuyucularını tanıtacak ve bu ürünü kullanmanın avantajları ve ideal kullanımları hakkında bilgi verecektir.

Zebra DS4308 serisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adrese gidin: http://www.veranet.com.tr/tr/çözümlerimiz/ot-vt/barkod-okuyucular/genel-amaçlı-barkod-okuyucular.html
Add a comment...

Post has attachment
AVAYA B100 SERİSİ KONFERANS TELEFONLARI

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları, küçük ve büyük şirketler için sofistike ve kullanımı kolay iletişim çözümleri sunuyor.

Ödüllü Omnisound® ses teknolojisi ile üstün ses kalitesi sunarken, geniş bant genişliği seçenekleriyle de işletmenizdeki farklı kullanıcıların benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan, çok çeşitli düşük bant genişliği kullanımı, tak ve çalıştır dağıtım seçenekleri ile maliyet etkin çözümler sağlıyor.

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları, şık bir görünüm ve akıllı verimlilik özellikleri paketi ile mevcut altyapılarına son nokta ekleyen veya yeni bir ağ kuran şirketler için ideal bir seçimdir.

Bu konferans telefonları, planlanmış toplantıları ve eğitim oturumlarını tamamlamak veya küresel olarak dağınık ofisler ve uzaktaki çalışanlar arasında anlık çağrı yapmak için idealdir.

B189 IP, B179 SIP, B169 Kablosuz ve B159 / B149 Analog modelleri mevcuttur.

Add a comment...

Post has attachment
AVAYA H100 SERİSİ GÖRÜNTÜLÜ TELEFONLAR

HD Video, Telefon ve Tümleşik İletişim uygulamaları, çok etkili bir şekilde bu seride bir araya geldi. Önemli Noktalar:

- Zengin özelliklerle donatılmış iş telefonu.
- Full HD Video Konferans desteği.
- Avaya Tümleşik İletişim uygulamaları ile tam entegre.
- Kapsamlı bağlantı özellikleri.
- Verimliliği arttıran uygulama zenginliği.

Avaya H100 Serisi Görüntülü Telefonlar iki model ile geliyor:

1. Avaya H175 Video İşbirliği İstasyonu /Kablolu Ahize
2. Avaya H175 Video İşbirliği İstasyonu /Kablosuz Ahize

Modellere ait geniş teknik özellikler için web sayfamızdaki ürün kartlarına bakınız:
Add a comment...

Post has attachment
AVAYA VANTAGE DEVICE SERİSİ TELEFONLAR

Avaya Vantage Cihazlar; klasik masaüstü kullanıcısını, yazılım tanımlı, bağlamsal, zengin iletişim deneyimlerini kullanan gelişmiş bir kullanıcıya dönüştürür. Avaya Vantage ve Avaya Breeze Client SDK tabanlı uygulamalarla artık iletişim, iş akışının bir işlevi, işinizin etkin bir parçası haline dönüşür.

Avaya Vantage Cihazların'ın form faktörü çağdaş: tamamen camlı ve görünür, mekanik tuşların olmadığı bir yapıdadır. Kablolu ya da kablosuz ahize kullanımı onları isteyen müşteriler için isteğe bağlıdır. Çalışma ortamınız uygunsa ahizeye ihtiyaç yoktur.

Eller serbest konuşma performansı, yüksek kaliteli bir hoparlör tarafından sağlanır. Özel bir cihaz olarak, Avaya Vantage üstün performans sunar ve ekrana dokunarak veya isteğe bağlı ahizeyi kaldırarak iletişim kurmaya her zaman hazırdır.
Add a comment...

Post has attachment
AVAYA VİDEO KONFERANS ÇÖZÜMLERİ

Veranet hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz: Avaya Scopia Video Konferans Çözümleri, uçtan uca Video İşbirliği (Video Collaboration) sağlar.

Bu sistemler; Avaya Aura ve Avaya IP Office Platformları ile de tam entegre çalışır.

Geniş bilgi için:
http://www.veranet.com.tr/tr/çözümlerimiz/kurumsal-haberleşme/video-konferans/avaya-video-konferans-çözümleri.html

Photo
Add a comment...

Post has attachment
AVAYA AURA PLATFORMU

Yeni Nesil İşbirliği Çözümü

Aktif katılım, yaygın işbirliği ve kalite deneyimleri; bugünün kuruluşları için Yeni Nesil İşbirliği'ni tanımlar:

Müşteriler, iş arkadaşları ve tedarikçilerle; bir araya gelmek artık yeterli değildir.

Çalışanlar; değer oluşturmada, müşterileri memnun etmekte ve iş sonuçlarını veren esnek etkileşimde meslektaşları görüşürken, etkin bir rol almak için farklı araçlara da ihtiyaç duymaktadır.

Avaya; bu dönüşümlü, insan odaklı katılımı sağlamak için, işinize anlamlı bir etki sağlayan kapsamlı ekip ve müşteri işbirliği çözümleri sağlamak için birlikte örgütlenmiş, kesintisiz bileşen seti olan Avaya Aura® Platform'nu geliştirdi.

Add a comment...

Post has attachment
AVAYA SCOPIA XT TELEPRESENCE PLATFORM

Özelleştirilebilir Kapsamlı Telepresence Platformu

Avaya Scopia XT Telepresence Platform; gerçek kişi ile aynı odadaymış gibi, buluşma hissini yansıtan gerçekçi ve kapsamlı bir deneyim sağlar.

Scopia XT Telepresence Platformu, tek tek odalar ve benzersiz ihtiyaçlarınız için özelleştirilebilir. Maliyet açısından etkili ve son derece esnek bir yaklaşım sunar.

Veranet proje ekibi; Scopia XT Telepresence Platformu ile farklı bir özelleştirilmiş Telepresence deneyimi sunmak için konferans odanız ve bütçenize en uygun kurulumu ve monitörleri, ses sistemlerini, mobilyaları tanımlamak için bir çok alternatif seçenek arasından sizinle birlikte özenle çalışır ve teklif sunar.
Add a comment...

Post has attachment
AVAYA IP OFFICE CONTACT CENTER (IPOCC)
Avaya IP Office Contact Center (kısa adı ile IPOCC), işletmenizin müşteri hizmetlerinde ihtiyaç duyduğu basitliği ve katma değeri, Avaya'nın Çağrı Merkezi tecrübesiyle Avaya IP Office™ Platformu üzerinde çalışan Çağrı Merkezi çözümü ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için sağlar.

Avaya IP Office™ Contact Center ile Ses (Telefon), E-Posta ve Web Sohbet (Web Chat) kanallarını entegre edebilir ve müşteri etkileşimi yaşam döngüsünün tamamını proaktif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Veranet'in uzman ekibi tüm bu kurulum sürecinde ve daha sonrasında, olası servis ve işinize göre değişen farklı talepleriniz için 7x24 destek hizmeti ile her zaman yanınızda olacaktır.
Add a comment...

Post has attachment
AVAYA IP OFFICE PLATFORMU
Veranet hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz: Tümleşik İletişim, Sesli ve Görüntülü Konferans, Çağrı Merkezi ve Kurumsal Ağ çözümlerinin tek pakette toplandığı çözümdür: Avaya IP Office Platformu.

Avaya IP Office™ ile, her şeyi bir araya getiren tam ve kapsamlı bir Tümleşik İletişim Çözümüne sahip olursunuz. Telefon, video sistemleri ve çağrı merkezlerinden mobiliteye, veri iletişimine, güvenliğe ve destek hizmetlerine kadar, Avaya IP Office işinize rekabet avantajı sağlayacaktır. Daha az çabayla daha fazlasını elde edebilir, iletişim masraflarınızı azaltabilirsiniz. Avaya IP Office işletmenizin şimdi ve gelecekte daha iyi performans göstermesini sağlar.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded