Profile cover photo
Profile photo
Veracomp s.r.o.
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Pochvala od partnerů vždy potěší ! :)
"Přístupové body Aruba Networks z nabídky Veracompu jsme si vybrali zejména pro jejich technické možnosti pro instant řešení, které nám poskytlo perfektní nástroj komunikace s klienty prostřednictvím Wi-Fi, dokonalý přehled používaných stránek, aplikací a správu jejich připojení. Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně se nesl v duchu inovací a nových technologií, mezi které jasně Arubu řadíme a jsme jejím hrdým uživatelem, partnerem a prodejcem." - David Sedlák, Produktový manažer RFID a WIFI, EPRIN spol. s r.o.
Photo

Post has attachment
Nahlédněte pod pokličku Veracompu a vstupte do světa novinek v našem portfoliu. Těšit se můžete například na přednášku od českého výrobce Novicom, který se specializuje na síťovou správu a vícevrstvý monitoring nebo na informace o spojení Aruba Networks a HP a mnoho dalšího. Uvidíme se 30.9. v Praze nebo 14.10. v Bratislavě.
http://www.veracomp.cz/calendar/85/530-Veracomp---Podzimn-novinky-Praha-#menu
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Včera jsme pro naše partnery připravili Snídani s Fortinetem, která se bude konat každou poslední středu v měsíci pro všechny zájemce o tuto technologii. Registrujte se v našem kalendáři akcí na www.veracomp.cz a posnídejte s námi příště také :)
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Extreme Forum 2015 Live Stream ! Jsme hrdými partnery 1. ročníku konference EF v regionu střední Evropy.

Post has attachment

Post has attachment
Bezdrátová mobilní síť bez potřeby jakékoliv infrastruktury ? Ano, je to možné. To i další témata jako je ochrana proti kybernetickým útokům či aplikační inteligence již za týden na našem Veracomp Day ! Zbývají poslední volná místa:
http://www.veracompday.cz/

Post has attachment
Veracomp Day 2015 je připraven nabídnout našim partnerům a jejich zákazníkům opět velkou porci informací a živých ukázek na aktuální a stále více oblíbená témata jako je mobilita, big data a business inteligence a samozřejmě nelze opomenout ani nové trendy v bezpečnosti. Přijdete také ? Těšíme se na vás 25.3. v Praze a 9.4. v Bratislavě.

Post has attachment
Mít přehled o tom, kdo, co a kdy dělá ve Vaší síti se vyplatí. Portfolio produktů FlowMon od českého výrobce Invea-Tech tvoří kompletní řešení pro monitorování a analýzu provozu datových sítí. Na FlowMon YouTube kanálu jsou k dispozici produktová videa, ale také třeba videa z webinářů - na ten poslední o FlowMon APM se nyní můžete podívat:
https://www.youtube.com/watch?v=7L8hfsKMIcM
Wait while more posts are being loaded