Profile cover photo
Profile photo
Венбест Охранная компания
13 followers -
Современные технологии в обеспечении полной безопасности Вашего БИЗНЕСА, ИМУЩЕСТВА И СЕМЕЙНОГО СПОКОЙСТВИЯ!
Современные технологии в обеспечении полной безопасности Вашего БИЗНЕСА, ИМУЩЕСТВА И СЕМЕЙНОГО СПОКОЙСТВИЯ!

13 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
«ВЕНБЕСТ» – єдина в Україні приватна охоронна компанія, яка має дозвіл МВС на використання спецсигналів, проблискових маячків оранжевого кольору, на машинах власних груп мобільного реагування. Вони забезпечують більшу помітність на дорозі та спонукають інших учасників дорожнього руху віддавати перевагу автомобілю ГМР, який поспішає на порятунок чийогось майна або здоров’я. Для клієнта компанії – це додаткова гарантія, що екіпаж групи мобільного реагування оперативніше прибуде на сигнал тривоги, щоб запобігти правопорушенню.
Add a comment...

Post has attachment
Компанії «НВФ ВЕНБЕСТ-ЛТД» 25 років!

Це довгий шлях становлення та розвитку, відкриттів, здобутків і перемог.

Історія компанії розпочалась із Науково-впроваджувальної фірми «ВЕНБЕСТ-ЛТД», яка була і залишається лідером серед вітчизняних розробників та виробників охоронного обладнання. Продукція компанії завоювала український і закордонний ринок. Зокрема, прилади, розроблені ТОВ «НВФ ВЕНБЕСТ-ЛТД» постачались для устаткування поліції Словаччини, обладнання компанії використовується для охорони Адміністрації Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Держтелерадіо, АЕС, Банкнотно-монетного двору Національного банку України, морських портів, аеропорту «Бориспіль».

Сьогодні Група компаній «ВЕНБЕСТ» – лідер серед недержавних структур у своїй галузі, який надає повний спектр послуг з охорони. Ми турбуємося про безпеку понад 40 000 клієнтів.

Дякуємо за довіру. Бажаємо вам відчуття затишку і комфорту щодня, де б ви не були. А ваш спокій пильно берегтимуть професіонали «ВЕНБЕСТ».
Add a comment...

Post has attachment
Вітаємо із Днем Збройних сил України!
Дякуємо за мужність і відвагу, за те, що стоїте на варті миру і спокою, за те, що даруєте відчуття безпеки і впевненість у завтрашньому дні.
Нехай вас береже ваш янгол-охоронець, а доля дарує багато щасливих літ. Добра і злагоди вам і вашим сім’ям, хай родинний вогник наповнює вірою і силою у скрутні хвилини та повсякчас дарує затишок і тепло.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Компанія «ВЕНБЕСТ» взяла участь у Subaru Service Days
Традиція японського автовиробника Subaru влаштовувати свято для клієнтів на знак вдячності за відданість бренду знайшла відгук і в нашій країні. Subaru Service Days тривали з кінця жовтня майже до кінця листопада у трьох українських містах – Києві, Харкові та Дніпрі. До заходів, які відбулись у столиці, цього року приєдналась компанія «ВЕНБЕСТ» – наші спеціалісти розповідали відвідувачам про супутникові системи охорони та моніторингу автомобілів.
Add a comment...

Post has attachment
За десять місяців 2016 року в Україні зафіксовано близько 290 тисяч крадіжок
Генеральна прокуратура України опублікувала статистику правопорушень, зареєстрованих в січні-жовтні 2016 року.
Протягом десяти місяців поточного року лише офіційно в нашій країні зафіксовано 288 175 крадіжок, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року цей показник зріс на 32%. Зокрема, здійснено 261 307 крадіжок приватного майна, що на 37% більше, ніж у попередньому році. Серед них 22 880 квартирних крадіжок (на 42% більше, ніж торік). Садові та дачні будинки грабували 7 660 раз, на 47% частіше показників 2015 року. Крім того, здійснено 12 877 крадіжок майна з автомобілів, це майже на 61% більше у порівнянні зі статистикою минулого року.
Add a comment...

Post has attachment
Українцям стало доступне надійне німецьке охоронне обладнання. На вітчизняному ринку з’явилась німецька бездротова GSM-сигналізація «OLYMPIA». Обладнання здатне захистити від злодіїв заміський будинок, квартиру, офіс чи інші приміщення. Його можна встановити самостійно або ж замовити комплексну послугу монтажу і налагодження «ВЕНБЕСТ». Також є опція підключення до апаратно-програмних комплексів компанії, яка забезпечить реагування на сигнал тривоги власними цілодобовими мобільними групами «ВЕНБЕСТ».
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Переваги систем охорони автомобілів від «ВЕНБЕСТ» – відеоогляд від Avtozvuk ua
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded