Profile

Cover photo
9 followers|30,391 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

vaniait

Shared publicly  - 
 
برنامه نویس کامپیوتر، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد تا ایده های مشتری را به واقعیت تبدیل نماید. به بیان دیگر تلاش می کند تا آرزوها را به کدهای برنامه نویسی تبدیل کند.
بر اساس تعریفی که در ویکی پدیا از برنامه نویس شده، برنامه نویس که اغلب در انگلیسی programmer یا coder  گفته می‌شود فرآیند نوشتن، اشکال زدایی(debug) – آزمایش برنامه های کامیپوتری برای اطمینان یافتن از رسیدن به نتایج مورد نظر- و نگهداری کد منبع (source code) برنامه کامپیوتر را انجام می دهد. این کد منبع با یک زبان برنامه نویسی نوشته شده است و ممکن است تغییر داده شده یک کد قبلی و یا یک کد کاملا جدید باشد. هدف برنامه نویسی ساختن یک برنامه می‌باشد که یک رفتار خواسته شده را به نمایش بگذارد.
برنامه نویس طرح های برنامه ای که مهندس و تحلیلگر نرم افزار تهیه کرده را به صورت دستورالعمل های مناسب کامپیوتر در می آورد سپس برنامه ها و کدهای تولید شده را اشکال زدایی و تست می کند تا به نتایج مورد نظر برسد. برنامه نویس ارتباط نزدیکی با طراح نرم افزار دارد در حالی که در برخی حوزه ها کار آنها مشترک است. به این صورت که برنامه نویس می تواند کارهای معمول طراح مانند طراحی برنامه ها را انجام دهد. این مستلزم طرح ریزی نرم افزار، ایجاد مدل ها و فلوچارت های نشان دهنده چگونگی نوشتن کد ها و طراحی رابط کاربری سیستم است.

http://www.vaniait.com/specialized-web-programming/
 ·  Translate
2
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
۵ نکته جهت محافظت از ایده ها در همکاری از راه دور

امروزه بسیاری از برنامه نویسان و طراحان وب سایت علاقه دارند تا از راه دور کار کنند. بسیاری از کارفرمایان نیز به اجبار ، همکاری از راه دور را پذیرفته اند و همیشه نگران مسایل دزدیده شدن طرح ها و ایده هایشان نیز بوده اند. در مقاله ی پیش رو به بررسی ۵ نکته جهت محافظت از ایده ها در همکاری از راه دور خواهیم پرداخت.همکاری در قلب هر تیم خلاقی وجود دارد. اتصال متخصصینی که کارشان طراحی وب سایت است با کارشناسان برنامه نویسی و مشتریان متقاضی، پتانسیل قدرتمندی را به ارمغان می آورد – و البته زمینه سرقت کارها برای بزهکاران را فراهم می کند. نرم افزار های همکاری آنلاین مانند TFS (Team Foundation Server  ) شرایط کنترل را برای طراح فراهم می کند و یک فضای امن برای به اشتراک گذاشتن ایده ها ارائه می دهد. همچنین مجموعه ای از ویژگی ها را برای فعالیت موثر در اختیار تیم های طراحی قرار می دهد در حالی که پروژه ها را مدیریت می کند و باعث می شود افراد تا سرآمدن مهلت زمانی به خلاق ترین راه حل ممکن دست یابند.
 ·  Translate
2
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
از این هفته قرار است تا به بررسی وب سایت های زیبا بپردازیم و در صورت نیاز و مورد پسند واقع شدن از نظر شما، تیم طراحی وب سایت وانیا این وب سایت ها را برایتان راه اندازی نماید. در این هفته به بررسی طراحی وب سایت رستوران خواهیم پرداخت.
 ·  Translate
2
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
چک لیستی برای راه اندازی وب سایت : قابلیت های وب سایت


در بخش اول مقاله ی «چک لیستی برای راه اندازی وب سایت» به مبحث اهمیت محتوای وب سایت پرداختیم. در بخش حاضر می خواهیم به قابلیت هایی که برای مشتری جهت طراحی وب سایت مهم است بپردازیم.

قابلیت های وب سایت
«آیا این وب سایت کار هم می کند؟» این جمله ایست که باید به آن پاسخ دهید و همیشه هم پاسخ یکسان است ، اما کار کردن یک وب سایت چه چیزی می تواند باشد؟! شما ممکن است برای کسب و کارتان در هرجایی تبلیغی قرار داده باشید و هر کاری که به ذهنتان رسیده است کرده باشید؛ از تبیلغات متنی در روزنامه ی پر فروشی مانند همشهری گرفته تا چاپ تراکت و تبلیغات در سایت های مختلف. همه و همه ی این ها مطمئناً مشتری برای شما می آورد. مشتری که نیاز به محصول شما داشته باشد مطمئناً به شما زنگ خواهد زد. به عبارت دیگر همه ی این راهکارها به صورت دائم جوابگوی نیاز بودند اما حالا که شما وبسایت راه اندازی کرده اید آیا نباید قابلیت های سایت خود را متناسب با چهره ی کسب و کارتان به روز باشد؟!
 ·  Translate
چک لیستی برای راه اندازی وب سایت : قابلیت های وب سایت|در این قسمت قصد داریم تا قابلیت های کلیدی یک وب سایت را جهت راه اندازی وب سایت اشاره کنیم | طراحی سایت
1
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
فرار از پنالتی گوگل در برابر لینک های غیر معمول – قسمت دوم

در قسمت قبل یعنی مقاله ی «فرار از پنالتی گوگل در برابر لینک های غیر معمول – قسمت اول» به چند راهکار پرداختیم. در این بخش نیز به نکات پایانی فرار از پنالتی گوگل خواهیم پرداخت.

ارسال دادخواست ثبت مجدد به گوگل
هنگامی که ۱۰۰٪ مطمئن شوید که تمام “لینک های بد بازگشتی ” برطرف شده اند و سایت را با استفاده از لینکس و SEO دوبار چک کردید، زمان درخواست تجدید نظر به گوگل است.
به منظور انجام این کار، قبل از ارسال آن به طور کامل فکر و برنامه ریزی کنید که در درخواست چه می خواهید بگویید؛ که باید متن شامل اطلاعات زیر باشد:

باید به اینکه شما کی هستید، چه کرده اید و به نامه ی جریمه ی اصلی اشاره شود.
دلایلی که فکر می کنید جریمه شده اید، هیچ چیز را جا نیاندازید
چگونه به رفع مشکل پرداخته اید، از جمله اثبات های موجود در صفحه/صفحات
آنچه انجام داده اید تا اطمینان حاصل شود که مشکل مجددا رخ ندهد
یک عذرخواهی به گوگل، اعتراف همه چیز با جزئیات
نام و جزئیات تماس شخص پیگیر موضوع
اگر مشکل توسط یک شرکت SEO ایجاد شده، عاقلانه است در درخواست تجدید نظر، نام، وب سایت و جزئیات تماس آنها را بدهید. اینکار به اندازه ای مفید است که از شرکت خود حمایت کنید و جزئیات کامل و شفاف به گوگل بدهید.
با این حال، هنوز هم هیچ تضمینی وجود ندارد که درخواست شما قبول شود و اگر چنین شد، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است باز تلاش کنید.
 ·  Translate
فرار از پنالتی گوگل در برابر لینک های غیر معمول – قسمت دوم : هنگامی که 100٪ ... که تمام لینک های بد بازگشتی برطرف شده اند و سایت رابااستفاده از لینکس و SEO
2
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
پنالتی گوگل مدتیست که افکار طراحان وب سایت و همچنین اشخاصی که بهینه سازی وب سایت انجام می دهند را مشغول کرده است. فرار از پنالتی گوگل در برابر لینک های غیر معمول عنوان مقاله ی حاضر است تا به شما کمک کند تا از گوگل پنالتی نخورید. پنالتی گوگل همان جریمه کردن گوگل است.

چگونه از مجازات لینک های غیر طبیعی فرار کنیم؟
برای برخی از طراحان وب، کاملا استاندارد است که یک لینک به وب سایت خود را در پایین صفحه یک وب سایت که برای مشتری طراحی کرده اند قرار دهند. در حالی که بسیاری از طراحان معتبر، در پی به روز رسانی الگوریتم جستجوی پاندا، همیشه از اینکار دوری کرده و این چیزی است که همه ی طراحان وب سایت باید در نظر بگیرند.
 ·  Translate
2
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
امروزه نیاز به داشتن یک وب سایت ( حتی از نوع وب سایت استاتیک ) در تمامی مشاغل به یک الزام و جزء جدانشدنی از کسب و کار بدل شده است. با توجه به رشد تقاضا در بازار طراحی وب سایت شرکت های متعددی به این فکر افتادند تا سیستم های مدیریت محتواهایی را تولید و در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند؛ بعضی از این شرکت ها به صورت رایگان مانند جوملا، وردپرس، دات نت نیوک و … و برخی دیگر در ازای دریافت هزینه این سیستم های مدیریت محتوا را به متقاضیان ارائه می دهند.
در مقاله ی حاضر به چند نکته و سوال پاسخ خواهیم داد، سوالاتی همچون اینکه کدام مدیریت محتوا برای سایت شما مناسب است؟ آیا خودتان به عنوان یک اپراتور معمولی اینترنت می توانید توسط این CMS ها سایت خود را راه اندازی نمایید یا خیر؟ تفاوت این سیستم های مدیریت محتوا چیست؟ اصولاً برنامه نویسی برای یک وبسایت بهتر است یا استفاده از این سی ام اس ها؟قبل از شروع پیشنهاد می کنیم به مطلب « سیستم مدیریت محتوا CMS » مراجعه کنید و چند خطی را در خصوص سیستم های مدیریت محتوا بخوانید.
 ·  Translate
3
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
برنامه نویسی تخصصی وب سایت

چرا برنامه نویسی تخصصی؟!
وقتی شما از سیستم های مدیریت محتوای آماده برای راه اندازی وب سایت خود استفاده می کنید نمی توانید تمامی خواسته های خود را پیاده سازی کنیدو به عبارت دیگر می بایست خودتان را با اینگونه CMS ها هماهنگ کنید ؛ اما وقتی قرار است برای کسب و کارتان به صورت کاملاً اختصاصی برنامه نویسی انجام دهید، این برنامه است که با آرزو ها و خواسته های شما هماهنگ می شود!


تولید و ارائه نرم افزارهای تحت وب ، پرتالهای سازمانی ، اتوماسیون های تحت وب ، اموزش تحت وب و … با استفاده از تکنولوژی ها و آخرین متد های روز دنیا با استفاده از زبانهای ASP.Net و MVC.Net و بانک اطلاعاتی SQL Server از خدمات برنامه نویسی اختصاصی شرکت وانیا می باشد. وانیا اعتقاد دارد هر آنچه را که شما می اندیشید را می تواند به صورت کاملاً اختصاصی به نرم افزار تبدیل نماید.
برخی از توانایی های متخصصان و برنامه نویسان شرکت وانیا به شرح زیر می باشد :
طراحی ، تحلیل ، تولید و مشاوره پروژه های خاص و برنامه نویسی اختصاصی و مدیریت پروژه برای آنها
تکنیک های مهندسی دیتابیس برای تبدیل دیتابیس سیستم های آماده و یا نرم افزار دیگر به سیستم های درخواستی نوشته شده توسط خود شرکت
تحلیل و روش های بهینه سازی دیتابیس برای سرعت و اعمال کمترین فشار به سرور ها
تولید پرتال تحت وب به صورت چند قالب و چند زبان ( Theme Base , Multi Language ) با قابلیت تعویض زبان و یا قالب به صورت آنلاین توسط مدیر سایت و یا کاربر!
 ·  Translate
برنامه نویسی تخصصی وب سایت |تولید و ارائه نرم افزارهای تحت وب ، پرتالهای سازمانی و ... با استفاده از زبان C# و MVC.Net و بانک اطلاعاتی SQL Server / وبسایت
2
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
توضیحات : این طرح بیشتر برای رستوران هایی که غذای دریایی سرو می کنند مناسب می باشد. از قابلیت های این قالب ریسپانسیو بودن و همچنین OnePage بودن آن است
مشاهده عکس در سایت بزرگ
وب سایت : ___________
نام طراح : Yuriy Nagorniy
  پیشنهاد وانیا :
شرکت طراحی وب سایت وانیا می تواند شبیه این قالب را با توجه به خواسته های شما دوباره طراحی و متناسب با فرهنگ کشور عزیزمان ایران بومی سازی نماید. همچنین تیم برنامه نویسی وب شرکت نیز می تواند طی مدت ۴۰ روز کاری با زبان برنامه نویسی تخصصی MVC.Net 5.2 و فریمورک انتیتی فریمورک دات نت ، این سایت را برای شما پیاده سازی نماید. یا تیم برنامه نویسی PHP شرکت می تواند این قالب را در مدت ۲۰ روز کاری به قالب وردپرس و یا جوملا تبدیل نماید.
تعرفه طراحی قالب : ۶۰۰٫۰۰۰ تومان
تعرفه برنامه نویسی وب سایت دات نت :  ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
تعرفه برنامه نویسی وب سایت وردپرس : ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان
تعرفه برنامه نویسی وب سایت جوملا : ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
امکانات هدیه : یکسال پشتیبانی نرم افزاری رایگان + تحویل سورس برنامه نویسی + تحویل قالب طراحی شده در فرمت PSD و لایه باز + دامنه .ir یکساله رایگان + ۵۰۰مگابایت هاست

http://www.vaniait.com/website-of-the-week-week1/
 ·  Translate
2
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
همیشه به عنوان طراح وب سایت به این می اندیشیدم که برای راه اندازی یک وب سایت باید از کجا شروع کنم؟ مشتری باید از کجا شروع کند؟ گام بعدی چیست؟ آیا باید ابتدا محتوا توسط مشتری آماده شده باشد تا من بتوانم کار طراحی قالب وب سایت را آغاز کنم؟ آیا بعد از محتوا نوبت  بهینه سازی وب سایت است؟ و هزاران سوال دیگر که در هر پروژه روند های متفاوت و نتیجه های تقریباً متفاوت را رقم میزد. بعد از چندین سال به این نتیجه رسیدم اگر مانند مشاوران سیستم های مدیریتی یک چک لیست دارند که تمامی قدم ها در آن مشخص شده است و هر ممیز در هر کجای دنیا که از این چک لیست استفاده کند به یک نتیجه می رسد حتی اگر سازمان کوچک یا بزرگ باشد. پس من نیز در وانیا دست به کار شدم و اقدام به نوشتن گام های مرتب برای طراحی وب سایت نمودم. نوشتار پیش رو مطمئناً تمامی روند ها را پوشش نمی دهد و به قول خودمانی تر ترفند استاد را برای خودم در شرکت  طراحی وب سایت وانیا نگه داشته ام. اما موارد زیر مطمئناً تا ۸۰درصد به بهبود روندهای طراحی وب سایت کمک می کند و پوشش می دهد. این نکته را نیز ذکر کنم در ادامه ما تنها به گزینه های مهم در گام ها خواهیم پرداخت اما اینکه شما از هرگزینه در کدام گام استفاده می نمایید به ساختار سازمانیتان بستگی دارد.


محتوای وب سایت

همیشه از مشتریان محتوای سایت را می خواهم اما عموم مشتریان حتی صفحه ی درباره ی ما نیز نداند! ما به عنوان یک مشاور در این زمینه نیز به مشتریان کمک می کنیم اما همیشه این نکته را یادآور می شویم که تخصص ما با کسب و کار شما بسیار متفاوت است و محتوایی را که اماده می کنیم از لحاظ علمی مطمئناً بسیار ضعیف خواهد بود. این نکته را نیز همیشه به مشتریان گوشزد می کنم که

    سنگ زیر بنای یک وب سایت معتبر و بزرگ تنها یک چیز است : محتوای علمی و مفید

حال ببینیم این محتوا باید دارای چه خصوصیاتی باشد
 ·  Translate
چک لیستی برای راه اندازی وب سایت : محتوای وب سایت - در این مقاله به قدم های طراحی وب سایت و نکاتی که باید رعایت شود خواهیم پرداخت. مقاله ی حاضر به محتوا ...
2
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
از زمان بوجود آمدن اینترنت، میانگین سایز فایلها بطور مداوم در حال رشد بوده است. چیزی که در ابتدا از کیلو بایت شروع شد به مگابایت ارتقا یافت و فایلهایمان هنوز در حال رشد از نظر سایز هستند.در حالیکه این پدیده در اولین نگاه گیج کننده نیست، اثر ان بر عملکرد و قابلیت حفاظت بسیار بد است. همینطور درمورد وسایل کهنه، محدودیتهای پهنای باند یا سرعت کم در کل… و ما یک مشکل بزرگتری داریم. خوشبختانه، ما تنها سایز فایلهایمان را تحت کنترل نداریم بلکه، بر اینکه چطور صفحاتمان را در جستجوگر ارائه دهیم نیز کنترل داریم. این مجموعه از کنترلها به توسعه دهنده های وب مانند خودمان شانسی می دهد تا به نداشتن چنین مشکلاتی کمک شود، و مجموعه قوانینمان را عملکرد بهتر در فرایند بهینه سازی وب سایت کند.قبل تر دو مقاله در خصوص سرعت وب سایت و تاثیر آن در سئو سایت نوشته و منتشر کرده بودیم. برای آشنایی بیشتر پیشنهاد می کنیم ابتدا این دو مقاله را مطالعه نمایید

تاثیر سرعت بارگزاری صفحه وب سایت در سئو
۱۰ راه حل برای افزایش سرعت وب سایت
چرا زحمت؟
من کاملا ضعف علاقه مندی را زمانیکه بیشتر ارتباطات اینترنتی امروزه در امریکا پرسرعت هستند درک می کنم. به این معنا که، اگر همه چیز بخوبی کار می کند چرا خود را به زحمت بیاندازیم؟
عملکرد و بهینه سازی درمورد چیزی بیش از این هستند که بسرعت بتوانیم چیزی را دانلود کنیم.همچنین فواید SEO,UX هم وجود دارند . کاهش یافتن سایز فایلها با بهینه سازی مجموعه قوانین ما برای عملکرد بهتر فواید جانبی هم داشته است، کاهش دادن هزینه های پهنای باند مانند سرورها ، و کاهشهای استفاده پهنای باند بر سطح کاربر.

فکرکردن ماژولار اولین مرحله است
مجموعه قانونهای پیمانه ای (ماژولار) تورم را در شکل گزینه های بیشتر اضافه می کند. در اینجا، میخواهیم از لحاظ ترکیب کردن تکه های معمول مجموعه قوانینمان (ماژولار) تا جایی که ممکن است بطور قطعه قطعه فکر کنیم. اگر ما بتوانیم دو کلاس CSS را ترکیب کرده و به یکی تبدیل کنیم و از مجموعه قوانین کمتری برای فراهم آوردن نتیجه مشابه استفاده کنیم، باید اینکار را انجام دهیم.
پیمانه ای بودن زمانیکه به CSS و HTML پایه ای می آید آنقدر مهم نیست، اما وقتی شما به جهان پیچیده تری از جاوا اسکریپ وارد می شوید، داشتن بادهای بیشتر شمارا ازار می دهد- بخصوص روی موبایل.

به تعریف دیگر؛ به جای استفاده از چندین فایل سی اس اس و چندین کتابخانه بهتر از این تعداد را محدود کرده و تا جایی که امکان دارد از یک یا نهایت دو فایل سی اس اس استفاده کنیم. البته منظور این نیست که همه ی فایل ها را کمباین کنید و یک فایل حجیم چند مگابایتی داشته باشید. بلکه منظورمان این است که حجم فایل ها را کم کنیم.
 ·  Translate
چگونه سرعت وب سایت تان را بهینه کنید : بهینه سازی HTTP و درخواستهای ثانویه (وابسته) / کدها ی هوشمندتر و خوانا تری بنویسید / تاثیر سرعت وب سایت در گوگل
1
1
Add a comment...

vaniait

Shared publicly  - 
 
قانون تجارت الکترونیکحتماً براتون پیش اومده که برای دریافت خدمات کسب و کار تجارت الکترونیکی مثل طراحی وب سایت به یک شرکت طراحی وب سایت مراجعه کردید، اما هنگام قرارداد یک نمونه قرارداد فرمالیته جلوتون گذاشتند و شما هرجای این قرارداد رو که میخونید نه متوجه میشید و نه میتونید اثبات کنید که طبق شرح قرارداد ، مجری نسبت به تعهدات پایبند نیست! اینجاست که اگر هم شکایت کنید  باز هم نمیتونید ثابت کنید که حق با شماست! اما اگر یک آشنایی کمی با قوانین تجارت الکترونیک داشته باشید میتونید جلوی خیلی از اتفاقات ناخوشایند رو بگیرید. ما در مقاله ی حاضر عیناً از قوانین تجارت الکترونیکی حاکم بر کشور عزیزمان ایران اسلامی ، نوشته برداری شده است و بدون دخل و تصرفی برایتان به صورت تایپ شده آمده است . امیدواریم آشنایی با این قوانین به تجارت و کسب و کارتان بهبود ببخشد. در صورت داشتن هرگونه سوال فنی نیز می توانید با مدیریت شرکت وانیا تماس بگیرید و ابهامات و سوالات خود را در میان بگذارید. البته پیشنهاد میکنیم سوالات خود را قبل از هر چیز با پلیس فتا به آدرس اینترنتی  http://www.cyberpolice.ir/ در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم به نمونه قرارداد طراحی وب سایت شرکت وانیا نیز نیم نگاهی بیاندازید و این نمونه قرارداد را به مشاوران حقوقی نشان دهید تا از حسن انجام و صلاحیت شرکت طراحی وب سایت وانیا اطمینان کسب کنید
 ·  Translate
2
1
Add a comment...
Story
Tagline
website Design , SEO , Development , IT Consultant , Web Security , BCM , ISMS
Introduction
شرکت طراحی سایت وانیا با هدف ارائه خدمات تحت وب فعالیت می نماید. عمده فعالیت های وانیا طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بهینه سازی سایت می باشد. این شرکت نزدیک به 10 سال سابقه در طراحی وب سایت امروز در کشور عزیزمان ایران به یکی از برندهای معتبر تبدیل شده است به طوریکه سازمان دولتی، شرکتهای بزرگ و کوچک نه تنها برنامه نویسی وب سایت و یا طراحی وب سایت خود را به وانیا میسپارند بلکه در زمینه های متفاوت آی تی نیز از مشاوران خبره و با تجربه ی ما کمک و مشاوره می گیرند. کافیست به برخی از نمونه کارها و مشتریان ما نگاهی بیندازید تا از گفته هایمان اطمینان حاصل نمایید
Contact Information
Contact info
Phone
+9821-66359898
Mobile
+98-912-2830795
Email
Address
No.20 , alley Danesh , SQ Valiasr , Tehran