Profile cover photo
Profile photo
VanFisk - Najlepsze Rozwiązania Webowe
20 followers -
Projektowanie i tworzenie stron WWW, grafiki i wizytówek dla firm i osób prywatnych. Kompleksowa obsługa portali i serwisów internetowych.
Projektowanie i tworzenie stron WWW, grafiki i wizytówek dla firm i osób prywatnych. Kompleksowa obsługa portali i serwisów internetowych.

20 followers
About
VanFisk - Najlepsze Rozwiązania Webowe's posts

Informujemy, że w ostatnim czasie miała miejsce modernizacja usług i hostingu naszego serwisu VanFisk.com, po której część Klientów napotkała problem z wysyłaniem/otrzymywaniem wiadomości - w szczególności Klientów posiadających skrzynki w serwisie onet.pl i wp.pl.
Problem ten został już usunięty, jednakże na wszelki wypadek uruchomiliśmy dodatkowe skrzynki e-mail, na które można wysyłać wiadomości.

Dla klientów wp.pl: vanfisk@wp.pl
Dla klientów onet.pl: vanfisk@onet.eu

Za zaistniałe niedogodności najmocniej przepraszamy

Post has attachment
Potrzebujecie profesjonalnej obsługi prawnej na najwyższym poziomie? Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonej strony Kancelarii Radcy Prawnego Tomasza Bąkowskiego, gdzie z pewnością zespół specjalistów pomoże rozwiązać Wam każdy problem prawny.

Zapraszamy na http://tbkancelaria.pl, a także do polubienia profilu Kancelarii http://facebook.com/tbkancelaria

Post has attachment
Informujemy, że od początku roku jesteśmy sponsorem drużyny VO2max MTB Team, której zawodnicy z pełnym zaangażowaniem i pasją biorą udział w wielu oficjalnych imprezach i zawodach rowerowych. Zapraszamy do obejrzenia ich nowej strony internetowej, (http://vo2maxmtbteam.pl/) gdzie znajdziecie informacje o całym składzie. W związku z powyższym udzielamy 5 procentowego rabatu na wszelkie usługi serwisowe dla wszystkich klientów, którzy polubią profil drużyny VO2max MTB. Zapraszamy wszystkich serdecznie do śledzenia poczynań drużyny i do dopingu! Przy okazji Nowego Roku chcielibyśmy życzyć wszystkim Państwu wszystkiego najlepszego!
Photo

Post has attachment
Po dłuuuuuugim czasie braku aktywności - wracamy do publikacji naszych realizacji! Mamy dla Was bardzo kolorowy i wesoły projekt. Warszawskie Dziewczyny odwalają kawał dobrej roboty ucząc dzieci i młodzież jak funkcjonuje świat, a także pokazując niesamowite eksperymenty - nauka poprzez zabawę!
Zapraszamy do odwiedzenia strony, a także - jak zawsze - do oceniania projektu: http://lablajk.pl
Photo

Post has attachment
W związku z ostatnim Gdańsk Tattoo Konwent, który odbył się na przełomie 25 i 26 lipca, chcielibyśmy zaprezentować wszystkim Wam kolejną "wydziaraną" przez nas stronę - tym razem dla studia tatuaży Black 8.
Zaglądajcie, podziwiajcie pracę artystów studia Czarnej Ósemki i oczywiście oceniajcie projekt: http://black8.com.pl
Photo

Post has attachment
Ciągle do przodu!
Od dziś możecie oglądać naszą nową realizację - stronę poświęconą firmie, wynajmującej pojazdy transportowe. Więc jeżeli czeka Was przeprowadzka, to zajrzyjcie na stronę http://paka24h.pl
Zapraszamy oczywiście do oceniania projektu.
Photo

Post has attachment
Kolejny, sukcesywnie zrealizowany projekt, tym razem dla klienta z Sopotu, który prowadzi wynajem samodzielnych lokali mieszkalnych - coś dla urlopowiczów chcących spędzić wakacyjny czas nad morzem lub dla studentów, szukających czegoś na dłużej.
Zobaczcie sami na: http://u-jerzego.pl
Photo

Post has attachment
Małe odświeżenie (przypomnienie) starszego już projektu - strony profilowej profesora Uniwersytetu Gdańskiego. Strona w większości opisowa, prosta - a jednocześnie modernistyczna.
Zapraszamy do odwiedzin i do oceny

Post has attachment
Projekt wzdłuż i wszerz...

Nie tak dawno oddaliśmy do użytku zupełnie nową, totalnie przerobioną stronę studia tatuażu. Zobaczcie i oceńcie sami: http://www.tattoo.com.pl/
Photo

Post has attachment
Czas na serwis!
Jakiś czas temu pracowaliśmy przy projekcie strony serwisu samochodowego http://automarskurski.pl/
Projekt one-page - wszystko zawarte na jednej stronie. Strona full responsive - dostosowuje swoje wymiary do każdej rozdzielczości ekranu, nawet do małych urządzeń przenośnych.
Zapraszamy do odwiedzin i do oceniania projektu.
Photo
Wait while more posts are being loaded