Profile cover photo
Profile photo
VIVA INVEST
6 followers
6 followers
About
VIVA INVEST's posts

Post has attachment
#warszawawilanow   #nowemieszkania  

Kameralna i nowoczesna zabudowa, duże dziedzińce wewnętrzne ze starannie zaprojektowana zielenią, elementami małej architektury oraz place zabaw dla dzieci w kazdym wieku to najwieksze atuty osiedla.

W budynku znajdziemy mieszkania z przestronnymi balkonami, tarasami i ogródkami. Zróżnicowana kubatura budynku, dwu- i czterokondygnacyjna zwiększa jego kameralność i zapewni doskonałe doświetlenie wszystkich mieszkań. Bliskość centrum miasta, sąsiedztwo pałacu i parku to niewątpliwe zalety mieszkania w Wilanowie.

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie -> http://goo.gl/XrM7GW
Photo

Post has attachment
#warszawa #nowemieszkania   #bezczynszowe  

ZAMIESZKAJ NA ZACISZU BEZ CZYNSZU
 
Osiedle położone w willowej części Targówka. Powstaje zgodnie z innowacyjną ideą mieszkań bezczynszowych -  osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy nie ponoszą kosztów związanych z administracją, funduszem remontowym czy sprzątaniem. Jest to oszczędność w wysokości ok. 500 zł miesięcznie. To niska kameralna zabudowa pośród zieleni i wygoda zarezerwowana już nie tylko dla posiadaczy domów jednorodzinnych o dużym metrażu, ale dostępna dla każdego.
 
Nie płacisz za:
części wspólne
składki remontowe
miejsce postojowe
prowadzenie administracji i dozorcę
 
Masz w cenie:
własny ogródek oraz taras lub balkon
instalację kominkową
dodatkowe powierzchnie gospodarcze
klimat kameralnego osiedla
miejsce postojowe
 
8 kameralnych budynków o niskiej zabudowie, z mieszkaniami o zróżnicowanym układzie i powierzchni: od 44 do 183 mkw.
 
 
MIEJSKA INFRASTRUKTURA
 
Osiedle mieszkań bezczynszowych na Zaciszu, w willowej części Targówka. Główną zaletą osiedla jest jego dogodna lokalizacja, kameralny styl zabudowy oraz to, że właściciel nie płaci czynszu.
 
W pobliżu osiedla  znajdują się:
 
Przystanek autobusowy (linie 527, 517, 120, 160, 190, 718)
Trasa Toruńska, Most Śląsko-Dąbrowski i Grota-Roweckiego, ul. Radzymińska co ułatwia sprawną komunikację
Kanał Bródnowski
Park Leśny Bródno
Klinika Enel-Med.
Teatr Rampa
Centrum Handlowe Targówek, M1, Ikea, Obi
Liczne placówki oświatowe: przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie -> http://goo.gl/TTzxaz
Photo

Post has attachment
#warszawa   #mieszkaniebezczynszowe   #nowemieszkania  

0 ZŁ CZYNSZU I WŁASNY OGRÓDEK
 
Wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych położone w zielonej części Rembertowa. Dzięki niskiej, kameralnej zabudowie i obszernym ogrodom właściciele otrzymują komfort życia jak w domu jednorodzinnym w znacznie korzystniejszej cenie i bardziej zróżnicowanych metrażach. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów – pozwala to zaoszczędzić nawet ok. 500 zł miesięcznie.
 
Nie płacisz za:
części wspólne
składki remontowe
miejsce postojowe
prowadzenie administracji i dozorcę
 
Masz w cenie:
własny ogródek oraz taras lub balkon
instalację kominkową
dodatkowe powierzchnie gospodarcze
klimat kameralnego osiedla
miejsce postojowe
 
Osiedle stanowi 32 budynki w niskiej, kameralnej zabudowie, z mieszkaniami o zróżnicowanym układzie i powierzchni – od 59 do 85 m2.
 
 
WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI
 
Rembertów to idealna do zamieszkania dzielnica, spokojna i przyjazna, położona wśród lasów, ale jednocześnie doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy.
 
W pobliżu osiedla znajdują się:
 
Stacja SKM
Przystanek autobusowy (linie 515, 153, 199, 168)
Akademia Oborny Narodowej (a na jej terenie duży park, basen, strzelnica, hala sportowa)
Przychodnia zdrowia
Punkty gastronomiczne
Ratusz
Banki, sklepy i punkty usługowe
Liczne placówki oświatowe: przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie -> http://goo.gl/oqbl6D
Photo

Post has attachment
#warszawapraga #nowemieszkania  

Inwestycja ta, to sześć nowoczesnych, zaprojektowanych ze szczególną starannością budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym parkingiem.

Osiedle podzielone zostało na dwa etapy. Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawą aranżacją części rekreacyjnej z placami zabaw dla dzieci, optymalnym układem komunikacyjnym oraz piękną harmonijną zielenią.

Mimo funkcjonalnego podziału na etapy cała inwestycja ma spójny charakter i tworzy jednorodną całość wpisującą się w otoczenie i podnoszącą jego walory. W każdej z dwóch części osiedla znajdować się będzie osobne wejście główne z przestronnym reprezentacyjnym lobby i recepcją.

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie -> http://goo.gl/o3aKst
Photo

Post has attachment
#warszawaochota   #nowemieszkania  

Jeśli lubisz kino, inspiruje Cię teatr, nie wyobrażasz sobie dnia bez spaceru w parku, a Twoje dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu, Osiedle Ogrody Ochota to idealne miejsce dla Ciebie!
 
Już nie musisz iść na kompromis, zadbaliśmy o to, byś miał miasto i naturę w jednym miejscu. Osiedle jest już wybudowane.
 
Nasza inwestycja liczy 359 przestronnych mieszkań, z dwupoziomowymi, podziemnymi garażami. Bogaty wybór funkcjonalnych mieszkań od 1 do 5 pokojowych o metrażu od 31,5 m2 do 106 m2, z balkonami, loggiami bądź przeszklonymi ogrodami zimowymi z dźwiękoszczelnymi szybami, które będzie można wykorzystać jako przestrzeń do wypoczynku wśród zieleni także zimą lub jako dodatkowe pomieszczenie użytkowe. Wiele mieszkań ma duże przeszklenia i okna od sufitu do samej podłogi, zatem wszystkie mieszkania, nawet te mniejsze mają doskonałe doświetlenie.
 
W każdym mieszkaniu zainstalowane są logotermy. Umożliwiają one indywidualne dostosowanie temperatury wody wpływającej do mieszkania (do celów ogrzewania oraz użytkowych), według własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu każdy będzie mógł sam kontrolować temperaturę wody, oraz obniżyć koszty związane z jej ogrzaniem.
 
Osiedle jest wyposażone w 24-godzinną recepcję oraz ochronę. Części wspólne w inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców – szerokie przestronne korytarze oraz nowoczesne windy. Bezpieczny dziedziniec zachwyci ciszą i zróżnicowaną zielenią. Zadbaliśmy także o infrastrukturę osiedla - na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe i punkty handlowe. Osiedle jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych.
 
Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie odpoczynek w mieście.
 
Ciesz się życiem w centrum wydarzeń i miej naturę w zasięgu ręki.

Kompleks ma doskonałe połączenie z centrum miasta oraz z pozostałymi dzielnicami stolicy. W ciągu ok. 15 minut jazdy samochodem czy komunikacją miejską można przemieścić się do ścisłego centrum Warszawy. Liczne połączenia zapewnia rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz pobliska stacja PKP Rakowiec, z której kolejką SKM dojedziemy m.in. na lotnisko Chopina w 8 minut, a także na Pragę w 25 minut.
 
Osiedle znajduję się nieopodal centrum, ale także blisko terenów zielonych. Obok inwestycji znajdują się dwa parki. Niedaleko osiedla położony jest także jeden z największych terenów zielonych w Warszawie – Park Szczęśliwicki ze stawem, ścieżkami rowerowymi i całorocznym stokiem narciarskim.

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie - http://goo.gl/FckZr0
Photo

Post has attachment
#warszawabemowo   #nowemieszkania  

Nowa Inwestycja na Bemowie, rozpoczeta w 2014 roku, zaledwie 6 km od centrum.Lokalizacja dobrze skominikowana zarówno z centrum Warszawy jak i zapewniajaca możliwośc szybkiego opuszczenia miasta.

4- piętrowy budynek w spokojnej zielonej okolicy współgra architektonicznie z otoczeniem poprzez szaro - zieloną kolorystyką elewacji i jasnymi przeszklonymi klatkami schodowymi.

Oferta mieszkań od 1 do 4 pokojowych .Idealna propozycja dla osób poszukujacych dobrej jakości w atrakcyjnej cenie.

Mieszkania oddawane w standardzie deweloperskim lub wykończonym "pod klucz".

Osiedle monitorowane całodobowo.Dla poszukujacych odpoczynku idealne miejsce z uwagi na bliskość Puszczy Kampinoskiej.

Zadzwoń (22) 741 80 16) lub wyślij pytanie - http://goo.gl/Pf6aUg
Photo

Post has attachment
#warszawamokotow   #nowemieszkania  

Inwestycja przykuwa uwagę nowoczesną architekturą, eleganckim projektem części wspólnych oraz wyjątkową funkcjonalnością i przemyślanym rozkładem mieszkań.

Zlokalizowane na sześciu kondygnacjach mieszkania o powierzchniach od 32 m2 do 163 m2 posiadać będą duże okna z widokiem m.in. na sąsiedni park, a także na ładnie zaaranżowany wewnętrzny ogród z własnym placem zabaw.

Wszystkie mieszkania, od kawalerek do mieszkań 5-pokojowych, będą miały balkony, a te największe, na ostatnim piętrze, ogrodzone tarasy na dachu.

Miejsca parkingowe dla mieszkańców dostępne będą zarówno na zewnątrz jak i w garażu podziemnym. Teren inwestycji będzie ogrodzony.

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub lub wyślij pytanie - http://goo.gl/461jx3
Photo

Post has attachment
#warszawapraga   #nowemieszkania  

Na małej, spokojnej ulicy powstaje nowa inwestycja – kameralna, trzypiętrowa rezydencja skupiająca 27 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach. Apartamenty znajdujące się na parterze będą miały ogródki, a pozostałe - przestrzenne balkony.

Lokale na ostatnim, trzecim piętrze, nieco cofniętym w stosunku do pozostałych, będą posiadały przestronne tarasy.

Do budynku wejdziemy przez przytulne lobby, harmonizujące swoim wnętrzem z ogólnym charakterem inwestycji.

Na parterze zaprojektowano elegancką recepcję oraz wyjście do wewnętrznego ogrodu otoczonego drzewami. Już po przekroczeniu progu inwestycji będzie można poczuć się jak w domu. Wielostanowiskowy garaż samochodowy przewidziano w części podziemnej budynku.

Cała rezydencja będzie ogrodzona, oraz dla zapewnienia komfortu i poczucia bezpieczeństwa jej mieszkańców, całodobowo chroniona.

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie http://goo.gl/QG7znZ
Photo

Post has attachment
#inwestycjepremium  

Korzyści z inwestycji w Condohotel sieciowy:
- gwarantowane przepływy finansowe przez 15 lat - nawet 9% rocznie stałe: wypłata 21% wartości inwestycji netto przez pierwsze 3 lata zmienne: wypłata 50% wszystkich przychodów hotelowych przez kolejne 12 lat
- brak kosztów operacyjnych, inwestor płaci tylko podatki od nieruchomości i składkę na fundusz odtworzeniowy
- wszystkie koszty funkcjonowania hotelu pokrywa operator hotelowy, inwestor nie płaci czynszu
- wiarygodność i bezpieczeństwo
- operator należy do PKO Banku Polskiego
- hotel wchodzący w skład międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group

Zapraszamy do kontaktu w celu  przedstawienia Państwu spersonalizowanej oferty: tel. 501 541 085, e-mail: premium@vivainvest.pl-- http://goo.gl/mnTb8j

Post has attachment
#warszawawola  

Wola staje się nowym centrum Warszawy. To miejsce, gdzie nowoczesne budynki współistnieją z klimatyczną, ceglaną zabudową, a ciche uliczki sąsiadują z głównymi ulicami miasta. Dzielnica tętni życiem. Kluby i kafejki, skwery i parki, centra handlowe, obiekty sportowe oraz teatr – tu nie sposób się nudzić. Wola to mocna strona miasta!

Budynek zlokalizowany będzie w kameralnej, zielonej okolicy, tuż obok parku, w części Woli, która dynamicznie zmienia swoje oblicze. Niebawem powstanie tutaj stacja nowej linii metra, co dodatkowo ułatwi komunikację ze ścisłym centrum.

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie - http://goo.gl/UVeHs5
Photo
Wait while more posts are being loaded