Profile cover photo
Profile photo
Václav Pospíšil 3dfocz
30 followers -
;)
;)

30 followers
About
Posts

Post has attachment
A je to tu 📢📣. Další aktualizace 😄. Tentokrát se jedná o web www.kurz-cnb.cz. Přibyla zde možnost ⚙ nastavit viditelnost/neviditelnost měny v kurzovním lístku. Plus je možné změnit pořadí zobrazených měn podle svých požadavků 👍.

https://www.kurz-cnb.cz/

#kurzy #kurzcnb #kurzovnilistek #kurzeuro #kurzdolar
Kurz ČNB
Kurz ČNB
kurz-cnb.cz

Post has attachment
Ahoj, po poslední aktualizaci www.vypocet.xyz jsem nechal pár lidí sednout před monitor. Odzkoušet jak je pro ně web použitelný. Mno musím přiznat, že zklamání bylo 😵😵. Ale tohle je prostě potřeba. Udělal jsem takovou menší vzhledovou evoluci, tak aby to dávalo větší smysl a lépe se vše ovládalo. Jestli můžu poprosit, je to lepší? Popřípadě co byste ještě změnili, co Vám nedává smysl atp. Předem moc díky za jakékoli info.

https://www.vypocet.xyz/

Post has attachment
A je tu další aktualizace 📢📢. Opět se jedná o web www.vypocet.xyz kde přibyla stránka věnující se výpočtům procent: www.vypocet.xyz/vypocet-procent 🤓. Prozatím jsou tam tři kousky, ale nápadům se určitě nebráním. Jinak web jako takový prošel lehčí renovací, nové je horní menu se kterým jsem se chvíli pral, pak jsem jej smazal a udělal úplně jinak :D. Na úvodce přibyl rozcestník a začíná se tím trochu rýsovat směr, kterým se bude rozvíjet logika používání 🤖. A jako obvykle, prosím o jakoukoli zpětnou vazbu a hlavně kdyby tam byla nějaká ta moucha 🕷️🕸️. Předem moc díky.

https://www.vypocet.xyz/vypocet-procent

#procenta #vypocetprocent

Ahoj, připravil jsem takovou nově-starou novinku. Udělal jsem si analýzu, jak lidi používají DPH Kalkulačku. Pak jsem se ještě trochu poptal a vyplynulo z toho, že bude lepší mít tohle udělátko na extra webu. Takže je na světě zcela "nová" Kalkulačka DPH 📢️📢️ na adrese www.vypocet-dph.cz.

#kalkulackaDPH #DPHKalkulacka #VypocetDPH

Post has attachment
Ahoj, na webu www.vypocet.xyz jsem na přání dokončil jednoduchou kalkulačku průměrné spotřeby pohonných hmot 📣.

Web: https://www.vypocet.xyz/spotreba-paliva

#vypocet #phm #prumernaspotreba

Post has attachment
Díky přátelé za nakopnutí správným směrem 👏. Na webu www.kurz-cnb.cz jsem upravil kurzovní kalkulačku. Chová se teď uživatelsky mnohem přívětivěji a hlavně umí počítat na 3 desetinná místa. Moc díky za nápady 👍. Někdy už do toho člověk kouká tak dlouho, že nevidí, co ostatní trkne na první dobrou 👀.

https://www.kurz-cnb.cz/

#kurzy #kurzcnb #kurzovnilistek #kurzeuro #kurzdolar
Kurz ČNB
Kurz ČNB
kurz-cnb.cz

Post has attachment
Ahoj dokončil jsem aktualizaci 🏗 posledního z webíků. Kurz-ČNB.cz má za sebou stejný upgrade vnitřního systému 🤖 jako ostatní udělátka. Přibyla tedy strana kontakty a web umí odesílat formuláře. Plus přibyla navíc jedna funkce. Jednoduchá kurzovní kalkulačka 📱. Stačí změnit množství a vedle hned vidíte přepočet na koruny 💡.

https://www.kurz-cnb.cz/

#kurzy #kurzcnb #kurzovnilistek #kurzeuro #kurzdolar
Kurz ČNB
Kurz ČNB
kurz-cnb.cz

Včera 🌒 jsem dokončil aktualizaci dalšího kousku 📢️. Tentokrát se jedná o web www.vypocet.xyz. Nová verze má doplněné nové systémové funkce (kontakty a formuláře), zoptimalizovaný html výstup ⚡, lepší provázání se sociálními sítěmi a hlavně systém kalkulaček prošel optimalizací 🤖.

#vypocet #dphkalkulacka #bmikalkulacka #bmi #dph

Post has attachment
📢️ 🎉 Ahoj dokončil jsem aktualizaci systému generátoru čísel 🎲.
Více na samotném www.generator-cisel.cz

#generatorcisel #generator #nahodnecislo

Post has attachment
📢️ 🎉 Čerstvá aktualizace systému Generátoru hesel 🔐 na stránce www.nove-heslo.cz. Přibylo horní menu s odkazy na další aplikace + přibyla strana kontakty s kontaktním formulářem ✉. Zmizel panel AddThis 🕺 a nahradili ho přímé odkazy s ikonkami na sociální sítě. Interními změnami systému Vás nebudu zatěžovat, protože jich nebylo málo 😄 a navenek jsou změny minimální. Přesně podle hesla: Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co? 😄
K dnešnímu dni má už za sebou systém 18k vygenerovaných hesel. ️🎉
Více na: https://www.nove-heslo.cz/
Wait while more posts are being loaded