Profile cover photo
Profile photo
Uzman Dil Okulları
9 followers
9 followers
About
Uzman Dil Okulları's posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
İzmir'in En Modern ve Teknolojik Dil Okulu
137 Photos - View album

Post has attachment
Değerli Katılımcılarımız,

21-22 Mart tarihlerinde çocuk ve yetişkinlere ayrı olmak üzere toplamda 6 seans halinde %100 bursluluk sınavı yapılacaktır. Katılım kontenjanlarla sınırlı olup burs oranı %100’e kadardır.

Çocuk grubu için yapılacak olan bursluluk sınavı Uzman Kids adlı programımız kapsamında ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerini kapsarken yetişkin gruplar için yapılacak olan bursluluk sınavı LYS-5, YDS, Hazırlık Atlama, Uzman Business ve Uzman Speaking programları kapsamında her yaş grubuna hitap etmektedir.

http://www.uzmandilokullari.com/bursluluk.php adresindeki formu doldurarak ya da 0850 840 87 85 numaralı telefondan bize ulaşarak bursluluk sınavına vakit kaybetmeden başvurabilirsiniz.

Uzman Dil Okulları ailesi olarak tüm katılımcılara başarılar dileriz.
Photo

Post has attachment
İzmir’in en modern ve teknolojik dil okulu olarak 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında kapılarını açan Uzman Dil Okulları ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nda LYS-5, YDS (KPDS, ÜDS), Hazırlık Atlama, Uzman Kids, Uzman Business, Uzman Speaking, Genel İngilizce, TOEFL ve IELTS kurs kayıtlarımız başlamış olup sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Photo
Wait while more posts are being loaded