Profile cover photo
Profile photo
Рівненська обласна організація українського товариства мисливців та рибалок (УТМР)
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Принципи відстрілу кабана, як засіб збереження виду

Серед єгерів поширена оманлива думка: вони вважають, що чим більші розміри має старий кабан, тим він кращий плідник. Врешті, молоді самки, інстинктивно уникають таких велетнів. 

Post has attachment
Рекомендації щодо застосування вітамінного препарату «ЄвітСел»

Науково доведено, що при дефіциті вітаміну Е і селену в раціоні диких жуйних підвищуються післяродові захворювання (затримання плаценти, ендометрити) і порушується функція молочної залози. У багатьох випадках вітамін Е і селен проявляють синергічну дію в організмі тварин при впливі на активність антиоксидантної та імунної систем.

Post has attachment
Магазини «МИСЛИВЕЦЬ»

Завітавши в наші магазини «Мисливець», Ви знайдете там всі ті необхідні речі, що забезпечать Вам вдале полювання та успішну рибалку: камуфляж, спеціальне взуття, мисливські ножі, біноклі, похідні набори та багато іншого. Рівень цін та висока якість товарів Вас приємно здивують.

Post has attachment
Оригінальні поради для мисливців і рибалок

Як відомо, полювання та риболовля – захоплення справжніх чоловіків.  У цій статті ми розповімо, як найпростіше і з мінімальними збитками для себе, виплутатися з різних ситуацій, а іноді просто запобігти їм.

Post has attachment
ТРИХІНЕЛЬОЗ, СИМПТОМИ, ЛІКУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА

Відомо біля 60 видів ссавців, хижаків, всеїдних, гризунів, комахоїдних, ластоногих, китоподібних, які є господарями трихінел. Серед диких тварин трихінельоз розповсюджений в усіх країнах світу, за винятком Австралії. 

Post has attachment
Діагностика, профілактика і терапія піроплазмозу собак

Збудник хвороби потрапляє в організм собаки зі слиною кліща-переносника під час кровоссання на тварині. Розмножується паразит спочатку, ймовірно, в еритроцитах капілярів внутрішніх органів, а пізніше в еритроцитах загального кров’яного русла.

Post has attachment
КОДЕКС МИСЛИВЦЯ - КОДЕКС МИСЛИВЦЯ • Пам'ятай: мисливці на полюванні і відпочинку рівні. • Шануй мисливські традиції і старших за віком мисливців. • Будь чесним, добрим, чуйним і уважним з товаришами по полюванню. • Не забувай: взаємовиручка і повага основа мисливської дружби. • Дотримуйся правил полювання і техніки безпеки при поводженні з мисливською зброєю. • Не зашкодь Публікація КОДЕКС МИСЛИВЦЯ з'явилася на Рівненська ОО УТМР. http://ow.ly/2LaCZ5

Post has attachment
Обслуговування членів УТМР - ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ УТМР З 02 серпня 2014 р. по 24.01.2015 р. Рівненською райміською організацією УТМР щосуботи буде проводитися прийом та обслуговування членів УТМР: сплата внесків, видача відстрільних карток, консультації, тощо. Години прийому: 9:00-12:00. Додаткова інформація за телефонами: +380966352439 або 23-34-28. Можливе відхилення від запланованого графіку роботи по суботам. Просимо завчасно уточнювати дане питання за Публікація Обслуго... http://ow.ly/2KOYKx

Post has attachment

Post has attachment
Рівненська обласна організація українського товариства мисливців та рибалок (УТМР)
Photo
Wait while more posts are being loaded