Profile

Cover photo
15,694 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Konieczność zapamiętania danych logowania to jeden z najczęściej wymienianych powodów, dla których klienci rezygnują z zakładania kont na stronach internetowych. Jedną z funkcji jakie ma do swojej dyspozycji restaurator korzystający z Systemu UpMenu jest umożliwienie klientom szybkiego i łatwego logowania za pomocą kont FB i G+ co daje dodatkowe możliwości przeprowadzania kampanii marketingowych.
 ·  Translate
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Zadowolone dzieci to klucz do pozyskania stałych klientów w postaci ich rodziców. Dlatego też tak ważne jest, aby poświęcać im tyle samo uwagi co tym nieco większym klientom. O tym na co zwracać uwagę dowiesz się z naszego artykułu:
http://www.upmenu.com/blog/5-rad-na-zadowolonych-rodzicow-w-twojej-restauracji
 ·  Translate
Rodziny z dziećmi to trudny orzech do zgryzienia dla restauratora, ale warto je przyciągnąć do swojego lokalu. Poznaj 5 sposobów na zdobycie serca nie tylko najmłodszych, ale i ich rodziców i poszerz swoje grono klientów.
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
W związku z kryzysem w pewnej warszawskiej restauracji postanowiliśmy przypomnieć managerom restauracji nasz artykuł na ten temat: Jak sobie poradzić z kryzysem w social media w restauracji?
http://www.upmenu.com/blog/jak-przygotowac-sie-na-kryzys-w-restauracji
 ·  Translate
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Miło nam poinformować, że wideo relacja z kolejnego webinarium “Jak osiągnąć 1000 zamówień online w restauracji” jest już dostępna na naszym kanale na YouTube. Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na którym będą się regularnie ukazywały wideo relacje z kolejnych webinarów.
https://youtu.be/c2Ufl7tVymU?list=PL2ysoeZokbqLdG_PpiVqC1Ldk5Et9DyOC
 ·  Translate
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Ilu masz klientów, którzy dawno nie zamawiali a chciałbyś się im przypomnieć? Dzięki systemowi UpMenu i funkcji automatyzacji marketingu możesz aktywować swoich uśpionych klientów. System sam wyszuka tych, którzy nie zamawiali np. od 30 dni i wyśle do nich powiadomienie.
 ·  Translate
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Niektórzy restauratorzy korzystający z UpMenu na tablecie mają problem z samoistnym wygaszaniem ekranu, co uniemożliwia odbieranie zamówień. Najprostszym sposobem rozwiązania tego problemu jest zmiana ustawień urządzenia lub zainstalowanie specjalnej aplikacji np.: "Stay Alive! Keep screen awake"
 ·  Translate
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Sarmacja to kolejna restauracja, która zdecydowała się wdrożyć system UpMenu i oferuje swoim klientom pyszne domowe staropolskie potrawy dostępne również w dostawie i na wynos.
http://sarmacja.czest.pl/
 ·  Translate
Domowe, staropolskie, tradycyjnej kuchni naszego kraju. Zjesz tu wyśmienite pierogi z gęsiną czy tradycyjnego kotleta sarmackiego ze schabu z kością
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Kolejny świetny przykład dobrego posta promującego zamawianie online od Salad Story który nie tylko przyciąga apetycznym zdjęciem, ale ma też odnośnik do złożenia zamówienia online i kod promocyjny, który pozwoli sprawnie monitorować wyniki akcji.
https://www.facebook.com/saladstory/photos/a.160316550668502.34485.156642024369288/1219221144778032/?type=3&theater
 ·  Translate
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Kolejny świetny przykład dobrego posta promującego zamawianie online od Sushiberry który nie tylko przyciąga apetycznym zdjęciem, ale ma też odnośnik do złożenia zamówienia online i kod promocyjny, który pozwoli sprawnie monitorować wyniki akcji.
https://www.facebook.com/sushiberry.bielany/photos/a.489262974461854.1073741826.447674095287409/1038973156157497/?type=3&theater
 ·  Translate
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Firma Quandoo, która umożliwiała restauracją przyjmowanie rezerwacji stolików online zdecydowała się wycofać z polskiego rynku gastronomicznego pozostawiają tym samym restauratorów na lodzie. Więcej na temat całej sytuacji możecie dowiedzieć się z naszego najnowszego artykułu.
http://www.upmenu.com/blog/quandoo-wychodzi-z-polski-klienci-bez-rezerwacji
 ·  Translate
Od jakiegoś czasu sporo restauracji w Polsce dzwoni do nas z pytaniem co dzieje się z Quandoo i ich rezerwacjami stolików? W tym artykule wszystko wyjaśniamy. <br/>
1
Add a comment...

UpMenu

Shared publicly  - 
 
Kolejny świetny przykład dobrego posta promującego zamawianie online tym razem od Sakana Sushi Bar który pokazuje jak świetnie można wykorzystać okazję jaką są rozgrywki piłkarskie do stworzenia akcji marketingowej , oraz posiada odnośnik do złożenia zamówienia online i kod promocyjny, który pozwoli sprawnie monitorować wyniki. https://www.facebook.com/sakanasushibar/photos/a.121679257893647.17389.119906541404252/1110600995668130/?type=3&theater
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
System zamówień online dla restauracji
Introduction
Zamawianie jedzenia online staje się standardem wypierając zamawianie telefoniczne.

UpMenu pozwala restauracji uruchomić sprzedaż przez Internet bezpośrednio na stronie www restauracji bez korzystania z zewnętrznych portali. Pozwala też prowadzić skuteczne działania marketingowe zwiększające wartość zamówień i liczbę klientów.

Z rozwiązania korzysta już kilkaset restauracji w całej Polsce.
Contact Information
Contact info
Mobile
+48 885 994 003
Email
Address
ul. Sienkiewicza 85/87 p. XI lok.8 90-057 Łódź