Profile cover photo
Profile photo
UneGatuaj.com - Nje bote me receta
103 followers -
Te gatuash eshte nje kenaqesi
Te gatuash eshte nje kenaqesi

103 followers
About
Posts

Post has attachment
Te gjithe ata qe kane nje smartphone apo tablet Android mund te shkarkojne UneGatuaj app me te gjithe recetat e http://www.unegatuaj.com/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Doni nje ide origjinale per dhuraten e 8 marsit? Provoni ti pregatisni nenes suaj torten mimoza...
Add a comment...

Post has attachment
Qekur kam zbuluar djathin Kamember ne supermarketet Carrefour, jam dashuruar totalisht! Ju e perdorni, dhe nese po, ne çfare menyrash e pregatisni?
Add a comment...

Post has attachment
Ju uroj nje fillim muaji sa me te mbare te gjitheve.
Receta e pare per vitin 2014 ne unegatuaj.com 
Add a comment...

Post has attachment
Provoni te dilni nga tradicionalia kete vit dhe ta pregatisni bakllavane me arra kokosi ne vend te asaj tradicionales...
Add a comment...

Post has attachment
Ne familjen tone, kadaifi nuk mungon kurre ne tavolinen e Vitit te Ri!
Add a comment...

Post has attachment
Kete recete do ta pregatis patjeter naten e nderrimit te viteve, shume e thjeshte dhe e veçante!
Add a comment...

Post has attachment
Me ne fund... menuja jone e Krishtlindjeve 2; keshtu do keni kohe te beni edhe pazar kete fundjave!
Add a comment...

Post has attachment
Ky eshte nje nga gatimet me te veçanta dhe me te shijshme qe kam provuar ndonjehere! Me shume mundesi do te sherbeje si pjate e pare ne menune e festave te fundvitit!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded