Profile

Cover photo
UneGatuaj.com - Nje bote me receta
57 followers|38,065 views
AboutPostsPhotos

Stream

 
Doni nje ide origjinale per dhuraten e 8 marsit? Provoni ti pregatisni nenes suaj torten mimoza...
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Ju uroj nje fillim muaji sa me te mbare te gjitheve.
Receta e pare per vitin 2014 ne unegatuaj.com 
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
Ne familjen tone, kadaifi nuk mungon kurre ne tavolinen e Vitit te Ri!
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Me ne fund... menuja jone e Krishtlindjeve 2; keshtu do keni kohe te beni edhe pazar kete fundjave!
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Kete antipaste do ta gatuaj patjeter ose per Krishtlindje ose per Vitin e Ri... me baze peshku ose jo nuk e di akoma... mgjth variantet jane te panumerta!
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Darka jone per sot, shoqeruar me perime te pjekura ne furre!
 ·  Translate
2
Add a comment...
In their circles
59 people
Have them in circles
57 people
Halide Gerguri's profile photo
Ejona Koçibelli's profile photo
Julian Vasa's profile photo
ecaty ajde ktu's profile photo
Dorina Hasku's profile photo
holta tola's profile photo
ratibe shahu's profile photo
Erlehta Mane's profile photo
Alba Konini's profile photo
 
Qekur kam zbuluar djathin Kamember ne supermarketet Carrefour, jam dashuruar totalisht! Ju e perdorni, dhe nese po, ne çfare menyrash e pregatisni?
 ·  Translate
1
Adda's all's profile photo
 
Dashuri eshte dhe un e dua shume
 ·  Translate
Add a comment...
 
Provoni te dilni nga tradicionalia kete vit dhe ta pregatisni bakllavane me arra kokosi ne vend te asaj tradicionales...
 ·  Translate
2
Adda's all's profile photo
 
Interesante do ta provoj
 ·  Translate
Add a comment...
 
Kete recete do ta pregatis patjeter naten e nderrimit te viteve, shume e thjeshte dhe e veçante!
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Ky eshte nje nga gatimet me te veçanta dhe me te shijshme qe kam provuar ndonjehere! Me shume mundesi do te sherbeje si pjate e pare ne menune e festave te fundvitit!
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Kjo eshte antipasta e pare: e thjeshte, e shpejte dhe mbi te gjitha qe mund te pregatitet edhe nje nate perpara.
Receta te tjera ne vijim...
 ·  Translate
2
Add a comment...
People
In their circles
59 people
Have them in circles
57 people
Halide Gerguri's profile photo
Ejona Koçibelli's profile photo
Julian Vasa's profile photo
ecaty ajde ktu's profile photo
Dorina Hasku's profile photo
holta tola's profile photo
ratibe shahu's profile photo
Erlehta Mane's profile photo
Alba Konini's profile photo
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
Te gatuash eshte nje kenaqesi
Introduction
Lindur ne vitin 2009, nga pasioni per kuzhinen dhe per recetat gjithnje e me te shumellojshme, kjo faqe synon te jete me prane atyre qe udhehiqen nga motoja: TE GATUASH ESHTE NJE KENAQESI!

Duke qene se ky projekt eshte akoma ne hapat e pare, cdo verejtje, keshille apo sugjerim eshte shume i mirepritur. Gjithashtu per cdo pyetje apo kerkese me shkruani ne info@unegatuaj.com