Profile cover photo
Profile photo
Ulaştırma Proje Yönetim
Ulaştırma Proje Yönetim
Ulaştırma Proje Yönetim
About
Posts

Post has attachment
Resmi Gazete'de yayımlanan "Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" ile bazı maddelerde değişiklik yapılmış ve yeni maddeler eklenmiştir. Acaba değişen ve yeni eklenen maddeler neleri kapsamaktadır?

http://www.upy.com.tr/planli-alanlar-imar-yonetmeliginde-degisiklik-yapildi/

Post has attachment
Trafik Yönetim Planı, trafik yükü çeken tüm fonksiyon yapıları ve tesisler için iş gücü, zaman ve para kayıplarının azaltılması amacıyla hazırlanan yönetim planıdır.

http://www.upy.com.tr/ulastirma/trafik-yonetim-plani/

Post has attachment
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan İstanbul İmar Yönetmeliği 20.05.2018 tarihli 30426 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi.

http://www.upy.com.tr/istanbulun-imar-yonetmeligi-degisti/

Post has attachment
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun.
Photo

Post has attachment
25 Nisan ve 26 Nisan tarihlerinde 6.’sı gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG 2018), ihtişamlı bir açılış töreniyle ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

http://www.upy.com.tr/icsg-2018-6-uluslararasi-istanbul-akilli-sebekeler-ve-sehirler-kongre-ve-fuari-basladi/

Post has attachment

Post has attachment
2018 İmar Yönetmeliği için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın yayımladığı 06.04.2018 tarihli genelge emsal hesabı, proje geliştiricileri, müteahhitleri ve hatta inşaat sektörüne yönelik değişiklikleri kapsamaktadır. Detaylar haberimizde.

http://www.upy.com.tr/2018-imar-yonetmeligi-icin-bakanlik-yeni-bir-genelge-yayimladi/

Post has attachment
Geleceğin şehirleri için hep birlikte bu deneyime tanık olmak adına 17-18-19 Nisan tarihleri arasında World Cities Congress'e davetlisiniz. Ayrıca bir fikriniz var ise Smart City Awards/Akıllı Şehir Ödülleri başvuruları da başladı. Ödül 20.000 TL!

http://www.upy.com.tr/world-cities-congress-istanbul-2018-yaklasiyor/

Post has attachment
Küreselleşme ve Kent Ağları Buluşması ekonomiden teknolojiye, mekânsal gelişimden toplumsal dinamiklere, gayrimenkul piyasasından mimariye küreselleşme alanında uluslararası boyutta çalışan akademisyenleri 23 Şubat 2018 tarihinde InterContinental, İstanbul'da bir araya getirmektedir.

http://www.upy.com.tr/kuresellesme-ve-kent-aglari-bulusmasi/

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded