Profile cover photo
Profile photo
ROTSCHEIN & PARTNERS
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Zastupujeme klienty registrované k daním na Slovensku, například podle § 6 Zákona č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty.

Post has attachment

Post has attachment
Finanční správa vydává sborník příkladů, který vysvětluje základní pravidla pro povinnosti, které těmto subjektům mohou vzniknout v souvislosti s elektronickou evidencí tržeb.

Post has attachment
U nás psům vstup povolen ...

Nabízíme zaměstnancům zajímavé výhody a úlevy. Jednou z nich je možnost vodit si do práce svého psa.

Post has attachment
UBOX neboli Účetní Box

Již žádné staré obálky, igelitové tašky a slohy ze kterých doklady vypadávají, již žádné na stole či jinde se povalující zapomenuté doklady. Do Vaší kanceláře umístíme box, do kterého budete své účetní doklady ukládat. Stačí vložit do boxu a zbytek už je na nás.

UDRIVE neboli svoz účetních dokladů

Pokud jste zákazník z Brna, nabízíme pro Vás službu UDRIVE, tedy doručení Vašich účetních dokladů k nám do kanceláře pravidelným svozem. Náš kurýr bude přijíždět k Vám do firmy a vyzvedávat UBOX s doklady které připravíte. Kurýr bude po Brně svážet účetní doklady pravidelně každý týden, popřípadě jednou za čtrnáct dnů či měsíčně (podle počtu účetních dokladů a Vašich požadavků).

Náš kurýr Vám rovněž přiveze prázdný UBOX na další doklady a bude-li potřeba, přiveze veškeré dokumenty, které budete potřebovat. Nebude však připraven na případné účetní dotazy a konzultace.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
ČSSZ vydala informaci co se doporučuje udělat před samotným sepsáním žádosti o důchod, jaké doklady se k ní předkládají a na co by se měl novopečený důchodce zaměřit.
Vše důležité naleznete zde:
http://www.cssz.cz/cz/o-cssz/informace/media/tiskove-zpravy/tiskove-zpravy-2017/odchod-do-duchodu-je-dulezity-zivotni-krok-je-vhodne-se-na-nej-pripravit.htm
Photo

Post has attachment
Minimální záloha na zdravotní pojištění od ledna 2017 činí 1.906,- Kč (splatnost do 8. února),
Upozorňujeme, že zdravotní pojišťovny mění čísla účtů pro platby a to do ČNB.
Nové zálohy na sociální pojištění u hlavní činnosti činí 2.061,- Kč a u vedlejší činnosti 825,- Kč.
U stávajících podnikatelů se záloha nemusí měnit od 1.1., ale změní se až po podání přehledu za 2016.
Photo

Post has attachment
Přejeme Vám za celou účetní kancelář Rotschein & Partners klidné, šťastné Vánoce a optimistický vstup do roku 2017. Z celého srdce Vám děkujeme za Vaši projevenou důvěru v roce 2016.
Photo
Wait while more posts are being loaded