Profile cover photo
Profile photo
Multiagencja Ubezpieczeniowa ASTOR
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
<Warta Sposób na Raka>
Zdrowie to najcenniejszy majątek każdego człowieka. Potwierdzają to badania, według których aż 66% Polaków uważa właśnie zdrowie za najważniejszą wartość. Z drugiej strony, dane statystyczne wskazują, że ponad 150 tys. osób rocznie słyszy w naszym kraju diagnozę „nowotwór”. Statystyki dotyczące zachorowań z roku na rok rosną – słyszymy o przypadkach choroby wśród najbliższych, znajomych czy też osób sławnych. Na tej stronie opowiemy Państwu o nowym produkcie ochronnym Warty, którym jest Ubezpieczenie na Życie Warta Sposób na Raka.

Post has attachment
Ubezpieczenia dla oświaty.
Ubezpieczenie przygotowaliśmy dla: przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych,; studentów,; wychowanków domu dziecka...

Zadzwoń zapytaj tel.: 12 444 76 03 lub 12 638 31 52


#Kraków #ubezpieczeniaKraków

Post has attachment
Polskie ubezpieczenie OC, krajowe certyfikaty są honorowane na terenie 34 państw sygnatariuszy tzw. porozumienia wielostronnego, które umówiły się, że będą wzajemnie honorować swoje lokalne dokumenty – mówi agencji Newseria Biznes Piotr Łoza, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Majątkowych i Komunikacyjnych w firmie Generali. – To państwa należące głównie do Unii Europejskiej, a także Norwegia, Serbia i Szwajcaria.

Więcej na informacji na stronie www.ubezpieczenia-astor.pl

Post has attachment
Media nie ustają w informowaniu o rosnących cenach polis OC. W ostatnim czasie na ten temat pisał dziennik Rzeczpospolita, zwracając m.in. uwagę na analizę porównywarki ubezpieczeń. Z analizy wynika, że w czerwcu składka OC była wyższa średnio aż o 46 proc. niż 12 miesięcy wcześniej.

#Kraków #ubezpieczenia #ubezpieczenieOC #BezpiecznySamochód #Samochód #Ubezpieczenie

Post has attachment
Pakiet ubezpieczeń dla rowerzysty (OC + NNW + assistance) dedykowany dla osób jeżdżących na rowerze, jak też dla ich współmałżonków/partnerów i dzieci.
Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje skutki nieszczęśliwych wypadków, uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, które mogą się wydarzyć zarówno podczas jazdy rowerem, jak też w innych sytuacjach w codziennym życiu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją pod tel.: 12 444 76 03 lub osobiście w godz. Od 9:00 do 17:00


#kraków   #ubezpieczenierowerzysty #rowerykrakow #ubezpieczenia  

Post has attachment
Wyjeżdżasz na rodzinne wakacje? Jedziesz z przyjaciółmi na kilkudniowy wyjazd lub służbowo? Niezależnie czy podróżujesz turystycznie, czy służbowo warto wykupić ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie turystyczne zapewnia ochronę przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków jak również w niektórych przypadkach wysokimi kosztami leczenia za granicą. W razie potrzeby masz możliwość skorzystania z usługi telefonicznej konsultacji lekarskich w języku polskim.

Ubezpieczenie Turystyczne ochroni również sprzęt sportowy i bagaż podróżny. Może też pokryć koszty związane z odwołaniem uczestnictwa wyjeździe turystycznym, anulowaniem biletu podróżnego i noclegu.

#UbezpieczenieMedyczne #UbezpieczenieTurystyczne #Kraków

Post has attachment
Jak postąpić, jeśli będziesz potrzebować nieprzewidzianego leczenia podczas np. wyjazdu czasowego pobytu w innym kraju UE – np. podczas urlopu, wyjazdu służbowego lub krótkotrwałych studiów w innym kraju należącym do UE.

Post has attachment
Nieuczciwe firmy wykorzystując nieświadomość kierowców, przejmują przysługujący im zwrot składki za ubezpieczenie OC. W ten sposób właściciele złomowanych aut mogą tracić setki złotych.

#Kraków #ubezpieczenia #ubezpieczenieOC #BezpiecznySamochód #Samochód #Ubezpieczenie

Post has attachment

Post has attachment
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatora drona może zostać zawarte na podstawie obowiązkowego ubezpieczenia dla użytkowników dronów lub jako ubezpieczenie nadwyżkowe ponad wymaganą przez polskie prawo sumę ubezpieczenia. Zakres ochrony w ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej, poza tradycyjnymi lotami VLOS (loty wykonywane w zasięgu wzroku), może zostać rozszerzony o loty BVLOS (loty wykonywane poza zasięgiem wzroku operatora).

#Kraków #drony #quadcopter
Wait while more posts are being loaded