Profile cover photo
Profile photo
UAB Tvora
8 followers -
TVOROS IR VARTAI - UAB TVORA
TVOROS IR VARTAI - UAB TVORA

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Tvoros iš aliuminio

Rinkoje susiklostė, kad aliumininės tvoros yra išskirtinis ir brangus aptvėrimo produktas, bet, tuo pačiu metu, yra ir vienas iš ilgiausiai tarnaujančių aptvėrimų pasaulyje. Nors Lietuvoje tai yra naujovė, Europos šalių gyventojai jau spėjo įvertintį aliumininių tvorų privalumus. Modernus ir elegantiškas stilius, galimybė nesirūpinti aptvėrimo priežiūra suteikia gaminiui lyderiaujančias pozicijas. Siūlome tik aukštos kokybės šiuolaikiško dizaino tvoros paneles iš aliuminio.
Add a comment...

Post has attachment
Tvorų tendencijos krypsta link individualumo. Vis rečiau žmonės renkasi standartus. Standartinių atspalvių ir formų tvoros darosi nuobodžios ir nepatrauklios, todėl pasirenkama individuali modernios tvoros spalva ir dizainas, atitinkantis pastato atspalvius ir detales. Renkantis naujausius tvorų modelius pats savininkas gali prisidėti prie tvoros modelio kūrimo arba pasirinkti iš gamyklinių variantų.
Add a comment...

Post has attachment
Tvoros vientisumą dažnai išdarko papildomi priedai, tokie kaip pašto dėžutės, domofonai, vartų automatikos. Todėl vis daugiau tvorų gamintojų siūlo kombinuotus metalinius stulpus. Šiuose stulpuose yra integruojama pašto dėžutė ir domofonas, taip pat iš anksto numatyta vieta ir elektro instaliacijai, todėl išorėje nekabės laidai.
Add a comment...

Post has attachment
Tvoros blokelių sistema „RO“ yra alternatyvus sprendimas tiems, kurie nori moderniai atrodančios tvoros. RO sistema sudaryta iš specialių, masyvių blokelių, tačiau yra unikalios granuliuotos faktūros (supresuota akmens masė). Sistemos privalumas – atitinkamai suprojektuoti pigmentuoti tvoros blokeliai, nereikalaujantys siūlių užpildymo. Įvairių Multicolor atspalvių betoniniai elementai leidžia pritaikyti tvorą prie namo šiolaikiškos architektūros.

Stulpo H150cm kaina tik 38 € su PVM.
Add a comment...

Post has attachment
Specialus video leidinys TVORA TV leis Jums susipažinti su produktais nuotoliniu būdu ir gauti rekomendacijas.

Reportažai apie atviras, uždaras ir tinklines tvoras.

"TVORA TV" video leidinių ciklas padės suvokti tvorų montavimo specifiką, atlikti darbus pačiam, gauti rekomendacijas, patikrinti montuotojų darbų kokybę.
Add a comment...

Post has attachment
Siekiant užtikrinti maksimalų patogumą mūsų klientams, mes savo tinklapyje patalpinome Tvoros Skaičiuoklę, kuri leidžia pakankamai tiksliai apskaičiuoti pasirinkto dydžio aptvėrimo kainą. Vos per keletą minučių galite sužinoti, kokia bus Jūsų tvoros kaina, atsižvelgiant į visus pasirinktus parametrus. Be to, kartu su apytiksle suma, klientas gali sužinoti kaip atrodys tvora iš jo pasirinktų parametrų. Vizualizavimo sistema rodo aptvėrimą, atsižvelgiant į medžiagas, matmenis, konstrukciją ir papildomus aptvėrimo elementus.

Pasirinkus metalinę, skardinę Aluzinc, medinę tvorą, gabionus arba vieną iš segmentinių tvorų tipų, galima jas konstruoti su skirtingais metaliniais, moderniais Futur, tvoros blokelių stulpais, gaunant realų vaizdą.
Add a comment...

Post has attachment
Kokio tipo vartus pasirinkti, privalūmai ir trūkumai, pravažiavimo plotis ir automatika? Skaitykite detaliau KIEMO VARTAI IR AUTOMATIKA
Apsitveriant, dažniausiai, turite palikti bent vieną išvažiavimą automobiliams. Šiuo tikslu, kartu su tvoromis montuojami atitinkamo pločio kiemo vartai.

Daugiau apie kiemo vartų ir automatikos pasirinkimą

Kiemo vartai gali būti klasifikuojami pagal keletą parametrų: dizainas, atidarymo būdas, panaudotos medžiagos.
Pagal konstrukciją, vartai gali būti varstomi arba stumdomi (atveriami, varstomi arba nustumiami, gembiniai).

Varstomi variantai paprastai gaminami dvivėriai. Tai leidžia kiekvieną pusę padaryti lengvesnę, atmesti galimybę nusvirti ir sumažinti sąvarų judėjimo spindulį. Atveriami vartai yra ne tik paprastesni montuoti, bet ir pigesni. Stumdomi vartai juda tiesia linija tik į dvi puses. Ši konstrukcija leidžia arti parkuotis, taupant erdvę mažesnės automobilių stovėjimo aikštelės sąskaita.

Vartų atidarymas gali būti atliekamas rankiniu būdu. Šiuo atveju, naudojamos įleidžiamos spynos ir užraktai. Taip pat, yra dar patogesnis variantas – vartų automatikos, valdomos nuotolinio valdymo pulteliu, montavimas. Šiuo atveju, vartai atidaromi ir uždaromi per kelių metrų atstumą, paspaudus mygtuką. Automatinės sistemos gali būti montuojamos tiek varstomiems, tiek ir stumdomiems vartams.
Add a comment...

Post has attachment
Nuosavų namų architektūros kryptis pastaraisiai metais gerokai pasistūmėjo link modernaus stiliaus – nestandartinės namų formos ir tūriniai pastato sprendimai, apdailoje naudojamos modernios ir natūralios apdailos medžiagos. Kartu keičiasi ir aptvėrimų tendencijos. Prie šiuolaikinės architektūros namų labai dažnai naudojamos horizontalių profilių metalinės tvoros. Tai vienos populiariausių tvorų per paskutinius keletą metų.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1/25/17
6 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded