Profile cover photo
Profile photo
UAB NVGroup - Terasos Lentos ir Lauko Dailylentės
3 followers -
Terasos lentos ir fasado dailylentės iš termiškai apdorotos medienos bei WPC medžio plastiko kompozito. Platus profilių pasirinkimas, žemos!
Terasos lentos ir fasado dailylentės iš termiškai apdorotos medienos bei WPC medžio plastiko kompozito. Platus profilių pasirinkimas, žemos!

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Pramoniniu būdu dažytos lauko dailylentės iš termo medienos, tai teisingas pasirinkimas, žmonėms norintiems turėti aukščiausios kokybės, ilgaamžią ir grąžią namo fasado apdailą, iš natūralios ir ekologiškos medienos. Termo mediena „nevaikšto“ kaip tropinė mediena, nesiriečia, neskilinėja ir neturi sakų kaip maumedis, bei nepūva kaip pušis arba eglė. Todėl drėgnam, ganėtinai atšiauriam ir nepastoviam Lietuvos klimatui geriausias tinkamas pasirinkimas, tai medinė fasado apdaila iš Suomiškos termo medienos dažytos pramoniniu būdu. Mediena pjauta iš PEFC sertifikuoto miško, atestuota ir sertifikuota KOMO, termiškai apdorota bei nudažyta Suomijoje.

- Kokybės rūšis A
- II atsparumo kategorija (atspari)
- Tvirtinama paslėptu tvirtinimu arba fasado medsraigčiais
- Galimas lentų ilgis: 3900 – 5100 mm (žingsnis kas 300 mm)
- 1 kv.m. dengiamo ploto fasado dailylenčių kaina 39.00 – 42.00 €

Galima spalvų paletė: RAL9005 / RAL7016 / RAL7045 / RAL6009 / RAL3009 / RAL7046

http://spas.lt/produktas/dazytos-lauko-dailylentes-suomija-18x118-ral7016/

#Dailylentės #LaukoDailylentės #FasadoDailylentės #MedinėsDailylentės #TermoMediena
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Osmo aliejus su vašku medienai - pranašumai iš pirmo žvilgsnio!

Vėjo ir oro sąlygų veikiamai medienai geriausiai tinka specialiai medienai sukurtos priemonės. Aliejus terasoms „Osmo Decking-Oils“ skirtas apsaugoti ir prižiūrėti medines terasas, sodo baldus ir pertvaras, pagamintus iš egzotinės, kietmedžio, spygliuočio, termiškai apdorotos ar kitų rūšių medienos; taip pat tinkamas, kai reikia permatomos priemonės apdorojant tikmedžio, eukalipto ir kitų egzotinių rūšių medieną.

https://nvg.lt/blogs/naujienos/kokybiskas-terasos-lentu-alyvavimas
Add a comment...

Post has attachment
Terasos lentos iš WPC medžio plastiko kompozito! Aukšta kokybė!

Šiais laikas, kai rinkoje tokia gausybė pasiūlos, yra pakankamai sunku rasti kokybišką ir praktišką produktą. Juo labiau rasti tokį, kuris dar būtų ekologiškas bei ilgaamžis. Būtent tokios ir yra mūsų siūlomos WPC medžio plastiko kompozito terasos lentos Silvadec. Tai laiko patikrintas bei pirkėjų visame pasaulyje įvertintas, inovatyvus ir ilgaamžis medienos bei plastiko mišinio produktas.

Pagaminta Prancūzijoje!
Add a comment...

UAB “NVGroup“ ko gero nepasiūlys geriausių terasos lentų bei fasado dailylenčių už mažiausią kainą rinkoje. Tačiau pasiūlys aukščiausios kokybės, žinomų ir patikimų gamintojų terasos lentas bei fasado dailylentes, ir jų tvirtinimo elementus už visiems priimtiną kainą. Mes nesivaikome pigių ir vienkartinių sprendimų, o dirbame nuosekliai ir su patikimais gamintojais. Vertiname kokybę ir ilgaamžiškumą, kas turi savo vertę ir atitinkamą kainą!

https://www.nvg.lt/
Add a comment...

Terasinės Lentos iš Termiškai Apdorotos Pušies A ir AB klasė! Aukšta Kokybė!

Protingas pasirinkimas šiuolaikiškam namui tai terasos lentos iš termo medienos. Terasos lentos iš termiškai apdorotos pušies arba uosio medienos yra optimalus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori kokybiškos prekės, kuriems svarbus produkto ilgaamžiškumas ir ekologiškumas. Terasos lentos iš šios medienos turėtų patraukti dėmesį tų, kurie taupo laiką, mat jai nereikia ypatingos priežiūros. Na, o ilgaamžiškumas, kaip esminis produkto elementas, tikriausiai svarbus kiekvienam žmogui. Būtent tuo termo mediena ir pasižymi, ji yra ilgaamžiška.

http://terasoslentos.lt/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Terasos lentos iš termiškai apdoroto medienos (termo medienos). Termo mediena yra ekologiškas sprendimas, siūlantis gražius, ilgalaikius, funkcionalius ir svarbiausia draugiškus aplinkai produktus. Plačiau: www.nvg.lt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Daugybę kartų kalbėjome apie tai, kaip svarbu išsaugoti pasaulio miškus, kokie jie svarbūs ir kad mažiausiai kenkiame gamtai tuomet, kai medienai išgauti naudojame vietinius miškus, o gautą medieną apdoroję termiškai arba atitinkamai impregnavę, galime tikėtis tokio pat ilgaamžio produkto, kaip naudotume egzotinę medieną, kurios kirtimas nėra nei reguliuojamas, nei rūpinasi šių miškų atsodinimu. Kai kalbame apie svarbius dalykus abstrakčiai, tai atrodo toli ir ne taip aktualu, kaip pavyzdžiui, jie pasidarytų svarbūs, jei kas nors imtų ir iškirstų dalį Kuršių Nerijos miško nepaisydamas jokių taisyklių.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded