Profile cover photo
Profile photo
UAB NVGroup
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Osmo aliejus su vašku medienai - pranašumai iš pirmo žvilgsnio!

Vėjo ir oro sąlygų veikiamai medienai geriausiai tinka specialiai medienai sukurtos priemonės. Aliejus terasoms „Osmo Decking-Oils“ skirtas apsaugoti ir prižiūrėti medines terasas, sodo baldus ir pertvaras, pagamintus iš egzotinės, kietmedžio, spygliuočio, termiškai apdorotos ar kitų rūšių medienos; taip pat tinkamas, kai reikia permatomos priemonės apdorojant tikmedžio, eukalipto ir kitų egzotinių rūšių medieną.

https://nvg.lt/blogs/naujienos/kokybiskas-terasos-lentu-alyvavimas

Post has attachment
Šiais laikas, kai rinkoje tokia gausybė pasiūlos, yra pakankamai sunku rasti kokybišką ir praktišką produktą. Juo labiau rasti tokį, kuris dar būtų ekologiškas bei ilgaamžis. Būtent tokios ir yra mūsų siūlomos WPC medžio plastiko kompozito terasos lentos Silvadec. Tai laiko patikrintas bei pirkėjų visame pasaulyje įvertintas, inovatyvus ir ilgaamžis medienos bei plastiko mišinio produktas.

UAB “NVGroup“ ko gero nepasiūlys geriausių terasos lentų bei fasado dailylenčių už mažiausią kainą rinkoje. Tačiau pasiūlys aukščiausios kokybės, žinomų ir patikimų gamintojų terasos lentas bei fasado dailylentes, ir jų tvirtinimo elementus už visiems priimtiną kainą. Mes nesivaikome pigių ir vienkartinių sprendimų, o dirbame nuosekliai ir su patikimais gamintojais. Vertiname kokybę ir ilgaamžiškumą, kas turi savo vertę ir atitinkamą kainą!

https://www.nvg.lt/

Post has attachment
Suomiškos Terasinės Lentos iš Medžio Plastiko Kompozito WPC Aukščiausia Kokybė!

http://terasoslentos.lt/medzio-plastiko-kompozitas/

Post has attachment
Terasinės Lentos iš Termiškai Apdorotos Pušies (AB klasė) Ekonomiškas Sprendimas!

http://terasoslentos.lt/termiskai-apdorota-pusis-ab-klases/

Post has attachment
Terasinės Lentos iš Termiškai Apdorotos Pušies (A klasė) Aukšta Kokybė!

http://terasoslentos.lt/

Post has attachment

Post has attachment
Terasos lentos iš termiškai apdoroto medienos (termo medienos). Termo mediena yra ekologiškas sprendimas, siūlantis gražius, ilgalaikius, funkcionalius ir svarbiausia draugiškus aplinkai produktus. Plačiau: www.nvg.lt
Photo

Post has attachment
Daugybę kartų kalbėjome apie tai, kaip svarbu išsaugoti pasaulio miškus, kokie jie svarbūs ir kad mažiausiai kenkiame gamtai tuomet, kai medienai išgauti naudojame vietinius miškus, o gautą medieną apdoroję termiškai arba atitinkamai impregnavę, galime tikėtis tokio pat ilgaamžio produkto, kaip naudotume egzotinę medieną, kurios kirtimas nėra nei reguliuojamas, nei rūpinasi šių miškų atsodinimu. Kai kalbame apie svarbius dalykus abstrakčiai, tai atrodo toli ir ne taip aktualu, kaip pavyzdžiui, jie pasidarytų svarbūs, jei kas nors imtų ir iškirstų dalį Kuršių Nerijos miško nepaisydamas jokių taisyklių.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded