Profile cover photo
Profile photo
GIMINIJA
27 followers
27 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pristatome naują mūsų fotovoltinio vandens šildymo valdiklio versiją! Nuo šiol jis efektyvesnis, lengvesnis ir gražesnis. Kviečiame įsigyti mūsų atnaujintą vandens šildymo sistemą ir mėgautis karštu vandeniu.
Add a comment...

Post has attachment
Mūsų pirmasis žadėtas straipsnis iš serijos "Nuosavos elektrinės link". Primename, jog ketiname parašyti seriją straipsnių apie tai, kaip suplanuoti, paskaičiuoti ir įrengti nuosavą saulės jėgainę. Pirmas žingsnis, nuo kurio reikia pradėti, tai savo elektros energijos poreikių įvertinimo. Būtent apie tai ir kalbame šiame straipsnyje.
Add a comment...

Post has attachment
Šiandien mums sukako lygiai penkeri metai! Per šį laikotarpį tapome vieni geriausių Lietuvoje, siūlančių ir diegiančių aukščiausios kokybės autonomines ir hibridines saulės jėgaines, suprojektavome ir pagaminome fotovoltinio vandens šildymo valdiklį ir savo veiksmais įrodėme, jog sąžiningi santykiai su mūsų klientais yra mūsų vertybė Nr. 1. Sekantis etapas, tai didesnė koncentracija į saulės jėgaines, prijungtas į tinklą, gražesnio, efektyvesnio ir vis dar pigiausio Lietuvoje valdiklio vandens šildymui gamyba ir visų tipų elektros instaliacijos iki 1000V įrengimo darbai. Žinoma, ir toliau mūsų įmonės vienu iš pagrindinių tikslų yra energetinė nepriklausomybė, t.y. ne tik tos sistemos, kurios padeda taupyti, bet ir tos, kurios suteikiam mums savotišką energetinę laisvę. Labai tikimės, jog busime naudingi Jums ir Jūsų artimiesiems. Kokybę ir sąžiningą verslą garantuojame!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ketiname Jums padovanoti visą seriją straipsnių lietuvių kalba, apie saulės jėgainių įrengimą nuo A iki Z, pradedant nuo reikiamos saulės jėgainės galios nustatymo ir baigiant atsinaujinančių išteklių įstatymo nagrinėjimu bei techninių niuansu aptarimu. Perskaitę šiuos straipsnius gebėsite savarankiškai nuspręsti kokios jėgainės Jums reikia, galėsite apskaičiuoti apytikslius kaštus ir busite pajėgus sukontroliuoti rangovų atliekamų darbų kokybę. Taip pat atskleisime Jums saulės jėgainių rinkos subtilybes. Jeigu tokio pobūdžio straipsniai Jus domina, kviečiame pamėgti ir/arba pasidalinti šiuo įrašu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dingus elektrai gali pagelbėti benzininis ar dyzelinis elektros generatorius. Jis taip pat yra neatsiejama autonominė saulės jėgainės dalis arba naudojamas ten, kur iš vis nėra jokio kito elektros šaltinio. Tačiau kokį generatorių rinktis, kad jis patikimai atliktų savo funkcijas? Atsakymą rasite šiame straipsnyje.
Add a comment...

Post has attachment
Tradiciniuose, silicio pagrindu gaminamuose saulės moduliuose, visos fotovoltinės celės yra jungiamos nuosekliai. Pastaruoju metu rinkoje atsirado modulių, kuriuose celės yra sujungtos nuosekliai ir lygiagrečiai. Apie tokios technologijos privalumus ir trūkumus skaitykite šiame straipsnyje.
Add a comment...

Post has attachment
Šiais laikais jau nebe gyvename pagal vieną nustatytą formatą. Išpažįstame įvairias religijas, švenčiame skirtingas šventes, savaip suprantame jų reikšmę. Nepaisant to, vienas esminis dalykas, kuris turėtų mus vienyti, tai meilė mūsų planetai Žemei – mūsų namams. Pasinaudodami viešai priimtu šventiniu laikotarpiu, norėtume palinkėti mums visiems didelės meilės ir pagarbos Žemei. Jeigu ta mūsų meilė bus be savanaudiškų paskatų, savaime ateis ramybė, taika, atsiras naujos technologijos, kurios nekenks Žemei. Remkime ir palaikykime ekologišką gyvenimo būdą, rinkimės gamtai draugiškus produktus, mylėkime vieni kitus, svajokime bei džiaukimės nuostabiu gyvenimu. Mėgaukimės ilgėsiančiomis dienomis, daugiau saulės visiems!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Neturite galimybės į savo sklypą atsivesti elektros tinklo? Norite gaminti nuosavą elektros energiją ir nepriklausyti nuo ESO? O gal jau turite į tinklą prijungtą salės jėgainę ir norėtumėte užtikrinti jos veikimą atsijungus tinklui? Kreipkitės ir mes pasiūlysime jums geriausią sprendimą.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded